bugün

(bkz: t bag)
15 yasindaki cocuga sulanirken tam bir son of a bitch'di.
türkiye de kendisinden çokça bulunmaktadır.
tanım: prison breakin en sağlam karakterlerinden biri.
prison break'in en iyi oyuncularından biridir.Gerçek adı robert knepper'dir.Taşıyıcı 3 filminde oynayan başrollerden biridir.
(bkz: moderasyon koş yönlendirmeyi sikmişler)
senaristleri ölmemesi için çokça uğraştıran prison break karakteri.
fox river'da scofield'ın havalandırma sistemini bozmasından sonra çıkan isyanda zenci bir mahkumu göstererek gardiyana "bu adam sabah kalktığında beyazdı" demesiyle beni ve arkadaşımı gülmekten yerlere yatırmış hayvan oğlu hayvan prison break karakteri.
mahalle kose baslarinda bekleyen erkeklere ozgu hareketleri yaparak beni benden alan prison break karakteri.
tam bir manyak ve çok sağlam bir karakter. fox river'da çıkan isyanda kapının üzerine çıkıp gardiyanlara bakarak imalı bir şekilde 'tren kalkıyor' diyerek seslendiği sahne harikadır.
prison break in izlemesi en zevkli karakterlerinden biridir. ayrıca prison break den sonra heroes a geçmiştir.
azmine hayran oldugum karakter. o ne hırs arkadaş.
carnivale dizisinde radyocu rolünde yer almıştır. eses oyunculardan olan pederi'in hikayesini anlatırken o kısa anda ciddi bir oyunculuk örneği sergilemiştir. jest ve mimiklerini çok iyi yansıtmakla beraber bana nedense robert de niro'yu anımsatmaktadır.
survival of the fittest yasasına göre yaşamaya hepimizden çok hakkı olan ensest çocuğu.

(bkz: robert knepper)
karektersiz tecavüzcü katil vs.. ama prison break izlerken bu adamın ölmesini istemezsiniz oyunculuktan sanırım.
Prison breakin en izlenesi oyunucusuydu tabi scofieldi tenzih ediyorum t bag fox riverdan kacarken lokomotif miyiz biz herkes bizle gelmek istiyor demesi yarip gecirmistir.bilen bilir komik sahnedir.
Aslında bu adam o kadarda kötü değil.

--spoiler--

Örnek verecek olursak son sezonda Gretchenin çocuğunu ve kardeşini esir tutuyordu Don Self zoruyla. Ardından kendini incil satıcısı diye açıklayan şirket elemanı çıktı, tabi incil satıcısı olduğuna inanmayıp içeri alıp onu esir tuttu. onu istese öldürebilirdi ama adam incilden t-bagin okuduğu bir sözün devamını getirince incil satıcısı olduğunu düşünüp onu bıraktı ve bu sebeplede yakalandı. Aslında öldürmesi gerekirdi.

Bir diğer örnek Gretchen yerde yaralı yatarken Don Self Gretcheni öldürmelerini Söylerken T-Bag bir çocuğu var olmaz diyor.

Bu adamın bu hale düşmesinin ve Erekte bile olamamasının sebebi, orospu çocuğu olan babasının kendisine tecavüz etmesidir. Üstünede kendi doğumunun babasının aynı şekilde kız kardeşine tecavüz etmesi ve bu şekilde T-Bagin doğmasıda büyük etkendir. Dizide 1 bölüm gözüktü bildiğim kadarıyla ama en büyük orospu çocuğudur bunun babası.

--spoiler--
son 2 sezonda jokerin yandan yemisini oynayan subyanci.
işte bu itin dölüdür.

https://www.google.com.tr...&biw=1024&bih=663
--spoiler--
prison break te bir karakter
prison break ı onun icin izliyodum birinci sezon ve ikinci sezonun bi kısmı harıç robert knepper karakteri muaazam bir ustalıkla oynamıştır o karakter icin bir kere daha izleyebilirim ne zaman karakter olduöldu ben de diziyi izlemeyi bıraktım cok iyi oynanmıs bir karakterdi muthis ya robert knepper a helal olsun.
seni de unutmadık dünya dizi tarihinin en orospu çocuğu insanı. delik cebini siktiğimin evladı.
Inanılmaz hazırcevap ve iğnelemeyi seven karakter.
beşinci nesil silik olduğu doğrudur.
Prison Break'i Robert Knepper'ın Şiirsel ve epik oyunculuğuyla tek başına izleten karakterdir.

Özellikleri
Psikopat
Sosyopat
Çok Zeki
Korkusuz
Eş cinsel
Marjinal vb liste uzar gider.
görsel
(bkz: t bag)