bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  şu replikle beni yaran çizgi film

  -bu akşam taşyatağı müzikholünde ibrahim tatlıtaş ve hülya yavşar konseri var gidelim mi barni?
  -yıhyıhyıh
  7 ... bob marley faruk
 2. 2.
  küçüklüğümde izlemeye bayıldığım çizgi filmlerden, bilmem o yaşın verdiği ilgiden midir ama bana barni'nin karısı beti hep güzel ve çekici gelmiştir. Hep "böyle güzel bir kadın barni gibi bi salakla nasıl evli olabilir?" demişimdir. Oysa ki orada düşünülmesi gereken daha başka şeyler vardır. Mesela nasıl oluyor da bir eski çağ hayvanı bulaşık makinası olarak kullanılabiliyor?
  4 ... terzioglu
 3. 3.
  Müziği ve şarkısıyla çocukluğumun en favori çizgifilmidir.Benim gibi bir cümle çocuk anlamasa bile şarkısına hayran olmuştur ;

  Flintstones. Meet the Flintstones.
  They're the modern stone age family.
  From the town of Bedrock,
  They're a page right out of history.

  Let's ride with the family down the street.
  Through the courtesy of Fred's two feet.

  When you're with the Flintstones
  you'll have a yabba dabba doo time.
  A dabba doo time.
  You'll have a gay old time.
  4 ... tathar elanesse
 4. 4.
  (bkz: tas devri)
  ... el matador
 5. 5.
  ataride bunun oyunu vardı çok keyifliydi. her oynayışımda bitirirdim ama 4-5 saat sürerdi. select tuşu ile barney ve fred arasına geçiş yapabilirdik. fred sopa vuruyor, barney sapan atıyor ayrıca timsahın ağzıyla falan zıplama gerektiğinde barney daha yükseğe gidiyor.
  ağzından ateş saçan dinazoru öldürüp çocukları kurtarmaktı amaç. sondan bir evvelki bölümde bunun yavrusunu dövüyorduk, kaçıyordu. son bölümde bir daha yavruyu dövüyorduk o da annesini çağırıyordu. devin evi ve cadı evi süper iki bölümdü. özellikle ilk bölümler biraz sıkıcıydı. bir de hokey oynadığımız, leylek gibi birşey sürdüğümüz bölümler vardı onlar süperdi.
  3 ... regulus
 6. 6.
  Çizgi film hastası benim gibi bir bünyenin her bulduğunda izlediği şahane çizgi film. Bu çizgi filmin bir de jetgillerle birleişk versiyonu vardır ki o çok daha keyiflidir.
  2 ... egelidr
 7. 7.
  hastası olduğum, yaşım kaç olursa olsun izlemekten vazgeçmediğim, tvde zap yaparken karşılaştığımda diğer kanallarda her ne olursa olsun tercih ettiğim, ve en önemlisi çocukların hayal gücünü oldukça geliştirdiğini düşündüğüm harika çizgi film.
  filin elektrik süpürgesi olarak kullanılması, ve fotoğraf makinesinin içinde duran, gördüğünü taşa kazıyan ağaçkakan , timsahlardan yapılmış yürüyen bavul unutamadığım ayrıntılardır. heeey gidi günler hey, tv verse de tekrardan sabah kuşağında izlesem yine gönlümce. ha bölümleri bulunuyor internette ama dublajsız hali hiç tad vermiyor.

  ayrıca da an itibariyle, google"dan öğrendiğim üzere bugün yıldönümüdür.
  2 -1 ... ama olmadiki simdi boyle
 8. 8.
  google'ın 50.yılını kutladığı çizgi film.
  ... die for metal
 9. 9.
  ellinci yıl dönümü olduğunu, google sayesinde öğrendiğimiz çizgi film serisi. *
  ... dalavera
 10. 10.
  bambam karakterine hasta olduğum çizgi film google sayesinde anıları canlandırmıştır. 50. yılı kutlu olsun.
  ... balrog
kapat