1. 1.
  son teknolojiyle yaşayan 4 kişilik aile. yürüyen yollar, robot hizmetçiler..süperdi.
  6 -1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  hanna and barbara tarafından yapılan futuristik çizgi filmdir. orijinal adı jetsons'dır bu çizgi filmin. baba jetson bir dişli fabrikasından çalışmaktadır. çizgi filmin her bölümünde bir kaç dişli görmek mümkündür. *
  2 ... yahudi yerlesimci
 3. 3.
  en gıcık kaptığım animasyondur.sebebi ise bir bulaşığı yıkamak sadece bir tuşa basmak kadar kolay olmasına rağmen karakterler buna bile üşenirler ve çok yorulduklarını belirtirler.*
  2 -2 ... baadir
 4. 4.
  astro isimli köpeğine hasta oldugum çizgi film.
  4 ... martyns
 5. 5.
  ailenin reisi George eşekler gibi çalışır, patrondan azar işitirdi. Her gün kovulurdu bu adam. Evinde gider ayaklarını uzatıp dinlenmek isterdi ama bi huzur olmazdı bunun evinde. Bi de Jane diye karısı vardı bunun. Hiç bi iş yapmazdı. Fırlama bir kopil vardı, en çok onu kıskanırdım. Elroy du adı. Bacak kadar boyuyla zaman makinesi yapıyordu. Bi de güzeller güzeli judie vardı Elroy un ablası. Erkek delisi bi hatundu. Erkek de erkek diye tuttururdu. Sonradan bu jetgillere astro adında bi pire torbası, bi de orbit diye kıl yumağı bi yaratık katıldı. Tabi hizmetçi robotu unutmamak lazım. Böyle bir aileydi jetgiller.
  2 ... ofkeli kalabalik
 6. 6.
  bir de rosie diye robotları vardı. eski meskiydi ama işe yarıyordu.
  1 ... kaptanmagraadami
 7. 7.
  bir zamanlar elroy vardı...
  2 ... viva la fidel
 8. 8.
  evin babası george, evin annesi jane, kızları judy ve ogulları elroydan olusan ailedir. super teknolojik bi cagda yasarlar arabalar, evler, yürüyen bantlar, robotlar..
  bir bolumlerinde zaman makinesiyle tas devrine gidip cakmaktaslarla tanısırlar o da ilginçtir.
  3 ... jewel
 9. 9.
  evin annesi karakter bütün gün bi bok yapmayıp sadece tuşlara bastığı için çok yorulduğunu söyler dururdu baba karaktere.
  1 ... purplegoddess
 10. 10.
  baba george'un arabası katlanarak bir bond çanta halini alırdı. küçükken izlemek keyifliydi.
  2 ... arpaci kumrusu