1. 0.
  cekilen ilk klibi yasaklandigi icin ikinci versiyonu cekilen the cardigans sarkisi.
  1 ... bilmem
 2. 1.
  ingilizcenin "my name is asiti kaçmış kola", "ı am fourty years old" cümlelerinden sonra öğrenilen ilk cümlelerden biri.
  1 -1 ... asiti kaçmış kola
 3. 2.
  benim favori oyunum anlamina gelen ingilizce bir ifade.cümle , kendince gorecelidir.cunku cumlede benim favori oyunum derken bir kisisellestirme soz konusudur.ve bundan dolayidir ki; herkesin favori oyunu benzer ozellikler gostermekle birlikte yine de farklidir.
  2 ... ceterelealtdeleyt
 4. 3.
  (bkz: fifa 2005)
  2 ... kapisiz kulaklik
 5. 4.
  (bkz: winning eleven)
  2 ... klasnick
 6. 5.
  'my favourite game is cm5 but ı can't transfer kovaçeviç and ı am very sad'şeklinde tamamlanabilecek cümle!
  1 -1 ... little girl in bloom
 7. 6.
  aslında bu bir the cardigans şarkısıdır ama gören sevdiği oyunu yazıyor ne mutlu onlara. bunun klibi baya kalitedir. esas kızımız nina persson altına aldığı arabanın gaz pedalına bir taş koyar yola öyle tam gaz devam eder. önüne çıkanlar sağa sola savrulurken o gayet rahat şarkısını söylemektedir. ayrıca sol kolundaki iğrenç sulu boya dövmesi arabanın koltuğuna akmıştır. hiç kimsemi görmedi yahu? burdan yönetmene ve montaj ekibine yazıklar olsun diyorum başkada birşey demiyorum
  1 ... hakanimsi
 8. 7.
  nina persson un bir roportajinda soyledigine gore dovmenin koltuga gectigi anlasilmis ama izleyenler fark etmezler diye dusunmusler ve bu hata duzeltilmemis.
  2 ... bilmem
 9. 8.
  cardigans parçası. epey eski.bundan yüzyıllar önce yani tam olarak 20. yüzyılda bayağı tutmu$tu. grand tourismo 2 oynayanlar bu parçayı hatırlayacaklardır.
  2 -1 ... jelibonur
 10. 9.
  kıpır kıpır bir cardigans parçası.
  -1 ... witch