bugün

sozlukte entry girilmemesine sasirdigim turkiyenin en buyuk festivali.2005 line-up i gayet iyiydi.ozellikle offspring ve korn un performanslari gayet basariliydi.burn sahnesindede 110 guzel bi performans sergilemistir.birde seneye slipknot un gelmesini ailecek istiyoruz.
2005 te kendini aşmiş olan ve 2006 da çok daha iyi gruplarin gelmesi beklenen harika organizasyon
EXTASY SATIS MERKEZI
itinayla havanın soğuduğu günlerde yapılan, geceleri dişler takırdayarak müzik dinlemeye vesile olan organizasyon.
gidilmemesini öğütlediğimiz, sinsice propagandasını yaptığımız, festival yaklastıkca coca cola yla ilgili daha cok sms atacağımız organizasyon.

muhalif olma dangalıklığının doğal tezahürü olan herseye karsı cıkma mantığıyla bu festivale katılmayan insanlar olabileceği gibi, "ulan, bu para kime gidecek?bu cografyada* benden baska insanlarda yasıyor ve acı cekiyor ama festivali coca cola yapıyor ne ayak" seklinde sorgulamalara girisecek akıllı bünyelerde katılmayabilir.

(bkz: barısarock)
(bkz: otur evinde)
4. yılında artık bi kuş tutup (bkz: metallica)'yı getirmesini beklediğimiz organizasyon.boka püsüre para harcayıp gereksiz lineup yapmak yerine az ve öz yapılsa daha yararlı olur fikrindeyim.evet..
çadırlardan gelen sesleri yadırgamamanız beklenen,gençlerin isteyip de yapamadıkları tüm şeyleri yapma özgürlüğünü kendilerine tanıdıkları organizasyon
'adinda 'rock' gecen ve avrupa'daki festivallere kiyasla** line-up bakimindan da getirdigi rapcilerle** ve 'ergen rock' yapan uyduruk gruplarla coca-cola ya tonlarca para kazandiran organizasyon' diye tanimlardim önceden ama herifler cure'u getirdiler helal olsun. yalniz yine de dünyadaki gercek rock festivallerinden biri olmasi icin kirk firin ekmek yemeleri gerek.
(bkz: monsters of rock)
(bkz: download)
(bkz: reading)
(bkz: graspop)
(bkz: rock werchter)
(bkz: rock im park)
(bkz: rock am ring)**
ceza geldiğine göre bize müsade dediğimiz organizasyondur. (bkz: türkler yaparsa böyle yapar)
alınan bilgilere göre red hot chili peppers, him ve franz ferdinand gibi grupların boy göstereceği ağızların suyunu akıtan organizasyondur. eğer line-up hakikaten böyleyse açılış günü ölüler sur borusunun sesiyle mezarlarından kalkacak, yerle gök bir olacak, ortalık mahşer yerine dönecektir.
şahsen ben kendimi kesmeye niyetliyim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.