bugün

entry'ler (95)

bir erkeğe söylenebilecek en seksi söz

kukun olam sev beni.

regl

Rahim iç yüzeyinde her ay dölenmiş yumurtanın ( gebeliğin ), gelip yapışmasına ve buradan beslenmesi için damarlanmasını sağlayacak bir tabaka oluşur ve eğer döllenme yoksa bu duvar görevini tamamlayıp yerini alttan gelen yeni dokuya bırakarak dökülür, rahimden dolayısıyla vücuttan dışarıya atılır. Her ay bu işlem aynı şekilde tekrarlanır biz bu sürece menstürel siklus – adet düzeni, işlevini yitirerek yerini yeni oluşan yapıya bırakıp dışarıya atılan bu dokuya da adet kanı, mentürasyon kanaması denir. (bkz: http://www.uslanmam.com/s...am/141189-regl-nedir.html)

sevecegi kisiyi hayat gorusune gore secmek

sevdiğin kişiyi sevdiği kadar sev, sevgi duvarını aşamayan cahille muhatap olma. munevver, duyarlı ve anlayışlı olanı bul kardeş dar kafalı insanlardan uzak dur kaafii. az okuyandan uzak dur. hayat görüşü diye insan beynini kısıtlayan hafif meşreplerden de uzak dur kardeş. uzak durmayı bil ki yakın olmayı öğrensinler senden. yık artık ahlak diye dayatılan dar ve istismar edilen safsataları. dilencileri ve merhameti öldür.

topal osman ağa kimdir

milli mücadele hadimi milis yarbay ve cumhuriyet banisi.(bkz: http://tr.wikipedia.org/wiki/Topal_Osman)

öğrenci evine mantı getiren komşu

mantı değil de ıspanaklı börek getirmişlerdi ama bizim gözümüz yok keşke oturup iki muhabbet etselerdi efkâr-ı amîka hafifleyi verseydi birazcık olmamıydı. komşu karşı cins ve akran ama olmuyo işte pas vermiyolar memur tayfası tabi bizim gibi sefil öğrenciyi ne yapsınlar. mantının da ...

canı sevişmek isteyen sözlük yazarları

sevişmek ne güzel, bir kadının saçlarını koklamak ve onu ruhunun derinliklerinde eritmek;yok olmak, çöl bedevisinin bir yudum suya özlemi,karacanın yavrusunu koruması,finalden geçer not alan öğrenci. sevgi sevişmeniin ön koşuludur. sevdiğin kadar sevişirsin lakin zamanın kızları azgınlar aevgiyi tatmadan farklı şeyler tatmak istiyorlar bundan mütevellit ortalık malı oranlarında artış gerçekleşiyor. türük bir milletiz.

bir erkeğin en derin yeri

en çok neden zevk alıyosa orasıdır. Eros,haz,tutku,şehvet,nefret,hayat ağacı vs...

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

altlı üstlü gider.

yere bakarak yürüyen insan

yerde izmarit sayıyordur.

komünist beyni

etiketlenmiş beyinlerden öte olmayan beyin.

tevehhum

Zannetme, vehimlenme, esassız ve yersiz şüpheye düşme: Benim kendisinin aleyhinde bulunduğumu tevehhüm etmişti.

en güzel ahmet kaya şarkıları

entel maganda, bu gala daşlı gala, sevgi duvarı vs.

hayatta öğrenilmiş en önemli ve doğru bilgi

''vaktinde öl'' böyle buyurdu zerdüşt.

sabah seksi

sex serindir, sex derindir,ye kebabı iç şarabı vur karpuz göte...

öykü gürman

yaşşa yaşşa diyen müennes.

türkiye deki en kötü üniversiteler

gümüşhane üniversitesi, kötü diyemiyom ismi bile bilinmiyo muhtemelen.

indir bakalım naylon brando yu

''yalnız bişey söylim mi? kalabalığı bilgisayarla çoğaltmışlar aynı alandan ikinciyi görüyorum bak...;hayırdır hanfendi tablet yokmuymuş 'lütfen kaynak yapmayın beyefendi, burası sıranın başı en iyi tableti ben alıcam...' ''. (bkz: http://www.timsah.com/Cem-Yilmaz-Indir-bakalim)

yalnızlık

yalguzum yalguz, uludağ sözlüğe girince yalaguz oluyom bu durumdan kurtulmak için gidip kitap okurum,sigara içerken yanında ada çayı içerim sinirlerim yatışsın diye ne yapayım amk. uyuşturuyo beni yalnızlık. yeliz balkona çıkarım saat 02 suları leyla da hilal de varsa... neyse boşver arkadaş. ne yapsam bilemiyorum, maymut götüne döndüm.

evrim teorisi

maymunların kendini savunmasından öte değildir. hayvanların düşüncelerini de dinleriz ''ne demesi var?'' diye.

2 dk sonra ordayım deyip 20 dk sonra gelen arkadaş

2dk sı 20 dk olan arkadaş. boş vermişlik istidadı olan.