bugün

içmesi en keyifli içkidir, sonradan vurma gibi bir özelliğe sahiptir, kalkınca farkedersiniz.
tuzlanmış bir dilim limonun tartışmasız ekürisi.
bi gün sonra midenin mına koyacak olan içkidir.
en sevdiğim başlık. en ulvi ikinci içki. içtikçe içilesi. bunun bide body shot denilen bir olayı vardır ki yaşama amacıdır.
(bkz: limon)
(bkz: jose cuervo)
bonetti ile uyum sağlam boxer cinsi köpek.
dirty sexy money isimli diziden örendiğim üzere, meksika'da, bir babanın kızının evlendiği gün sabah ilk iş bir şişe açması, ve akşam yatağa girmeden şişenin bitmesi gerekirmiş. denemek lazım.
limona mandalina tadı veren sihirli içki.
8 tane shot'a kadar en azından yıkılmayıp, tuvalette falan sabahlamadığım kendi açımdan tespit edildi. yalnız eğer 9 veya 10 olsaydı büyük olasılıkla oturduğum yerde kalırdım.

öncelikle tuz ve limon sırasında da önce tuz sonra tekila en son limon şeklindedir. olay içerken lan oğlum bu çarpmıyoki adamı dersiniz sürekli çünkü gerçekten etkilemez ancak 4 shot yaptığınız zaman mesela, 2-3 duble rakıyı götürmüş gibi kafanız güzelleşmeye başlar inceden nasıl oldu geldi farketmezsiniz bile. içme aktivitesinden 1 saat sonra iyice kafanız güzel olur, uyku gelir.

ertesi gün kendi tecrübelerime göre herhangi bir pislik yaratmıyor. ne baş ağrısı, ne tuvalet sorunsalı var. ancak gece uykusu biraz rahatsız olabiliyor en fazla.

kendine has tarzı var mı? kesinlikle var.
Ufak "shot"lar halinde red bull ile karıştırılıp oluşturulan karışım, neredeyse tüm partilerin olmazsa olmazıdır.

gerçi bu shot lardan bir kaç tane içtiniz mi, sabah nerede uyanacağınız belli olmaz ama, yine de vazgeçilmezidir.
''yaşam sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste'' diye güzide bir söz vardır. Buradan anlıyoruz ki, tekila, limon ve tuz iyi bir üçlüdür.
ilk kez yardım alarak içtiğim içkidir. pek beğenimi kazanmıştır ve bira içmek amelelikmiş dedirtecek bir kafası olan şahane şey!
her shottan sonra ana avrat küfür ettiren, çaktırmadan kafa yapan içki.
Limon ve tuz'a alternatif olarak, tarçın ve portakal dilimleri ile mükemmel uyum sağlayan içki.
öncesinde 3 adet tuborg fıçı akabinde 4 adet shot ile insanı uçuran ve ertesi sabah geceyi hatırladığınızda ulan ne geceydi demenize sebep olan kutsal içecek. * *
diger butun ickiler gibi kotuluklerin anasidir.
alkol tüm kötülüklerin anasıdır ama ana gibi de yar olmaz
bir şişe tekilayı iki arkadaş bitirdikten sonra eşli batakta harikalar yaratabilirsiniz.
Meksikadan kopup gelen alkol şeysi.Şu sözleri beni derinden etkilemiştir.Hayat Sana Kader Diye Ekşi Bir Limon Uzattıysa Sen Tekila Ve Tuz iste.
içimi kolay hazmı zordur*. zira ayağa kalktığınız bu söylediğimi daha iyi anlıyacaksınız. bir de insana sanki garip dans figürleri öğretiyor*.
içecek birini bulsam ilk içeceğim içkilerden biridir. açık teklif yolluyorum. Abazan bir gencim onu da belirteyim. Kroyum ama tekila ısmarlarım.
shot hesabından iyi para kırılan içi türü.
turizimdeki ilk yıllarımda ruslara hava atıcam diye bolca tükettiğim aslında pekte havası olmayan içki.
bana kalırsa benim kralımdır tekila !
taze limonla severim ben onu peşpeşe yedi tane !kesintisiz uyku verir bana severim ben onu be.