1. 597.
    burnuna taş değmemiş adamlar burada gelmiş onu bunu hain ilan ediyor ya en çok da ona sinir oluyorum. he kardeşim he ben vatan hainiyim, sen milliyetçisin ben gayr-i milliyim, sen atatürkçüsün ben atatürk düşmanıyım. kadir mısıroğlu da hocam.

madem bu kadar düşmansın bu partiye oy vermezsin olur biter. daha ne ötüyorsun burada, gerçi seni ve senin gibileri öttürenler belli de neyse...

2 kelime öğrenmişsiniz ağzınızda çiğneyip duruyorsunuz. (fedöğğ, agsener, hayin, serefsiz, milliyetciyiz len mq siz amerikancısınız hehehehe)

başka hiçbir söylem yok, o partideymiş de bu partideymiş merak etmeyin gereksiz olan temizlenir. öcü değil bu parti bu kadar korkmanın kudurmanın alemi yok. hayır madem %2-%0,01,-%5,-%7 alacağını da iddia ediyorsunuz ya derdiniz ne o zaman kardeşim zaten baraj altı kalacak niye bu parti bu kadar mesele oluyor sizler için ? üyesi 780k olmuş adam hala baraj altı kalacak diyor el-hak! dediğim gibi oyunu vermezsin olur biter bu kadar iftira yaratmanın manası ne? biz bize olan bu düşmanlığı nedense meydanlarda değil de sosyal mecralar da olunca çıldırıyorum 2 haftadır teşkilatlar cuma namazı çıkışında birçok şehirde ikramda bulunuyorlar, bilgilendiriyorlar halkta bu düşmanlık bu kin bu nefret yok. ama eline telefonunu alan çakal burada mit ajanı kesiliyor.
    -1 ... niyazi yildirim gencosmanoglu
kapat