1. 746.
    Ben bu partinin ülkeye iyi geleceğine inanıyorum. Ama inanmayan kesim de küçümsenecek gibi değil. Onlar için de inandırıcı olması lazım. Mesela en koyu iktidar yanlılarının bile muzdarip olduğu konular var: mülteci sorunu, torpil (tabi torpil yapılan kişi kendisi değilse) , ekonomik çöküş vb. Erdoğan şöyle kötü böyle kötü diye konuşacaklarina bunlari konuşsalar daha çok kişiye ulaşırlar diye düşünüyorum.
    4 ... rockdinleyenyazar
  2. 747.
    iyi parti

Aslında 14 haziran olan seçime girme tarihlerini kulislerde 26 ağustos tarihi dolaştığı esnada 28 hazirandan itibaren girebileceğiz demişler. Çünkü akpnin bu adamları engellemek istediğini biliyorlardı. Nitekim 28 haziran lafını duyar duymaz erken seçim tarihi olarak 24 haziran belirlendi. Şimdi iyi parti kaaandıırdım nazlı yaari moduna girse de ysk denen kurum erdoğanın şahsi mülkünden farksız. Dolayısıyla ' ancak reis hangi tarihi belirlemişse ondan sonra ki bir tarihte seçime girebilirsiniz. Burda tayyip kanundur kanun mübarektir' gibi bir cevapla karşılaşabilirler.
    6 -2 ... eduardo elric
  3. 748.
    Bunların akp'ye alternatif olduğunu düşünmüyorum.
    Altından bambaşka şeyler çıkabilir.
    Beyler her zaman seçimden önce çıkan partilere iyi bakın, tıpkı akp'nin doğuşu gibi.

Emperyal devletlerin temel politikasıdır, seçim dönemlerinin, kral değişimlerinin hemen öncesinde yeni bir şeyi parlatmak.

2000 civarı yıllarda akp'yi aklayıp pakladılar, kaç senedir hala uğraşıyoruz bu siyasal islamcı zihniyetle, şimdi de benzer biçimde iyi parti çıkıyor. Oy verirken akp karşıtı olup hdp'ye oy atanlar gibi olmayın.

Gerçekten araştırıp oyunuzu verin, ben ne akp'nin adayına, ne iyi partinin adayına oyumu vereceğim.
    3 -6 ... just millionaire
  4. 749.
    https://www.google.com/am...kandirdi-politika-4049370
    Kandırılmayı sizden öğrenecek değiliz...
    ... eduardo elric
  5. 750.
    araştırdıkça kendisinden uzaklaştığım parti. partideki isimler hep alengirli. kafamda hep komplo teorileri dolaşıyor. sanki yedek akp gibi.
    ... beyazi
  6. 751.
    sözlükler aleminde seçileceğine kesin gözüyle bakılan kof parti. özellikle ekşi sözlük isimli terör yuvasında allanıp pullanıyor.

lan olm siz harbi eğitilmezsiniz. çıkın biraz dışarda dolaşın. ne iyi partisi amk. yazık lan size.
    -1 ... dakandaz
  7. 752.
    milletin güvenmemesi gereken partidir. iktidarı kandıran milletin giydiği donu çalar allah korusun.

kesinlikle böyle tehlikeli tipler seçime girmemelidir.
    -2 ... kulampara kazim
  8. 753.
    birilerini içine oturandır. boş bir şey olsaydı bu kadar eleştiri almazdı.
    ... teflon
  9. 754.
    iyi parti
    7 -3 ... true
  10. 755.
    24 haziran seçimlerine katılabilecek parti. oy oranı ise şimdiden birilerini korkutmuşa benziyor.
    2 -2 ... sute giren semsiye