kısa zamanda altıncı nesil yazar olmasını beklediğimiz çaylak.

edit: yazar olmuş. hoş gelmiş.
yazar olarak görmemiz dileğiyle aramıza hoş gelmiştir.
6. nesil yeni bir yazar. hoşgelmişler.

önce okumalar sonra oylamalar ardında da yazmalar dilerim.
klavyesinde türkçe karakterli harf bulunmayan ya da türkçe karakterlerle yazmak istemeyen yazar.
bilgisayarini ecnebi bir memleketten aldigi icin, turkce karaterden yoksun olan yazar.
sözlüğümüzü ihya etmesini beklediğimiz yazar.
(bkz: coolgoose/#5462874)

entry'si ile beni güldürmüş yazar. sanırım beni beşiktaşlı sandı, dalgınlığın da bu kadarına pes.
bu arkadaş farklı sözlüklerde aynı nicki kullanmamız zorunda olduğunu sanıyor. yanıldığı bariz. evet ekşi sözlük'te nickim farklı ama bilen biliyor. saklamıyorum da o ben değilim diye. yapanlar var bunu. ayan beyan ortada ama kendisine ne ise şahsımı taciz etmeye devam etmekte. hırsızlıkla sucladıgı entry de sikim sokumlu bi yazı ben yazdım evet ama calınıp da buraya konacak bi yazı değil üstelik. yazar yazmaz en kötü entrym oldu sonra da modlar sildi zaten. neyse beynini başka taraflara yaymasını öneriyorum beyfendiye.
ayrica eksi sozlugu buraya tasisaniz artik sesimi cikarmiyacagim. eksi sozluk te 2 gun tartisilan bir baslik an itibariyle uludag sozluk te aciliyor, ben hacilamayin diyince ozel mesajdan garip mesajlar aliyorum. artik umrumda degil. tum basliklari gecirseniz sesimi cikarmiyacagim.
bu arkadaş hacılamayın diyor eyvallah. tartışılan başlığa istediğini yazsın. ama niyeti kötü oldugundan gelip nick altıma hırsız diye nitelerse beni -ki kendi yazdıgım yazı için işler değişir. çok seviyosan burayı böyle tartışmalara girişeceğine ya ispiyon fasilitesini kullan ya da efendi efendi entry gir. sonra ben masumum ayagına yatan birisi bu cocuk.
(#5578732) kimligini açık etmiş yazardır, dünyayı kendi lacivert dünyasından baktıgı için etrafı lacivert gören bünyedir.
(#6284733) israil' li dostları için pek bi üzülmüş. neymiş efendim trt neden filistin konusunda dizi çekiyormuş, lafa bak hele, memleket sorunları için para harcamalıymış. bu ülkede soyal sorumluluğa, sağlığa, eğitime fazlasıyla önem veren saygın bir kurumdur trt. ve halkın kanayan yarası olan, filistin davasına dair bir yapım ortaya koyması büyük türkiyenin olması gereken adımlarındandır.

bugün filistin, yarın türkistan; sonra kırım, üsküp, halep, bosna, açe, karaçi... her biri ile ortak dilden konuşacağımız siyasi-sosyal-sanatsal projelere sıra gelecektir; bu dev projenin mimarı bu zihniyete sahip nesillerle olmadı, olamaz!

senin için de diziler var, aç bak, prime time da veriliyor hepsi!

-tel aviv den mi entry giriyorsunuz nedir!

(tanımadığın bir yazar için anında çoşmak...) *
israil dostu ilan edildigim #6284733 entryim dikkatli de demiyorum, normal bir sekilde okunursa; benim elestirdigimin trt nin yayin politikasi oldugu acikca anlasilacaktir. yazari tanimadan, entryi anlamadan bole bi yakistirma hic hos olmamis.

son olarak dedigimin arkasindayim: yabancilarin bizler uzerinden yapmalarini istemedigimiz her seyi yapan ve bunu destekleyen bir ulkede yasiyoruz. fransiz larin bizi katil gosterdigi bir ermeni dizisine kimsenin tahammulu olmadigi gibi bizimde bu sekilde bir yayini devlet televizyonundan yayinlamamamiz gerekirdi. afrika da muslumanlarin yaptigi bazi katliam belki agir olur ama kiyimlari ; dizi yapacak kadar cesareti var mi trt nin?. trt finansal kaynaklarini aktarmak istiyorsa nerelere aktarabilecegini sabaha kadar saysak bitmez.
corparate finance sinavina odasinda garip garip calisirken, evin onune; ust yoldan takla atan arabanin dusmesi uzerine cok pis tirsmis ve sinav kontrasyonu adina hicbir seyi kalmamistir. kazadan sonra babanin kaza yapan cocugu dovmesi, annenin feryat figani, polislerin ve cekicinin kosturmasi, ustune de psikolojik travma tam oldu. hocaya bunlardan bahsetsem beni sinavdan muaf tutar mi bilmiyorum ama gordugum tablo kotu gecen bir sinav sonrasindan cok daha kotuydu. arabanin yuvarlandigi yol okula gidis gelis de kullandigimiz aktif yol. gunde en az 5 defa uzerinde bulundugun bir yola arabanin takla atarak ucmasi, insan hayatinin ucuzlugunu yeniden hatirlatiyor. ya yolda biz de olsaydik sorusu akla geliyor. saat ilerliyor, sinav yaklasiyor ama akilda kaza yapip dayak yiyen cocugun ruh halini merak eden tekerlegibulanadam kaliyor.
bursasporlu taraftarlar hakkında haksız bir şekilde genelleme yaptığına inandığım yazar, korkmasın bizlerden bu kadar, öcü değiliz ya!
uzun zamandır sözlüğe yazmayan komik nickli yazar. acaba başına bir iş mi geldi?
halı saha maçında sözlüğümüzü kalecilik mevkiinde gayet başarılı bir şekilde temsil etmiş yazarımızdır.**
kalecinin sözlükteki karşılığı olan adam. bundan sonra da başarıyla kalemizi koruyacağından şüphem yok.**