bugün

''allah kimsenin başına vermesin'' dediğim bi durum olan sağ elin alçıya alınmasının benim başıma verilmesi sonucunda karşılaştığım hadisedir. gururlu ve magrurumdur.
(bkz: azimle entry giren istatistikleri deler)
(bkz: entry giriyorum gözlerim kapalı)
(bkz: tost yerken entry girmek)
yazar entry girmekte öyle ustalaşmış, yazarlıkta öyle kompedan olmuştur ki entry yazmak için iki el kullanmaz. büyük ihtimalle karması çikita muz ya da power rangerdır bu tip yazarların. biraz daha kassalar kendilerini, hıncal uluç bile olabilirler.

(bkz: uludagsozlukten sabah gazetesine terfi etmek)
(bkz: hayal kurmak)
bilgisayar kullanımı konusunda aşmış kişinin yapacağı eylemdir. önünde iki adet klavye ile tek elle msn'de takılırken, diğer eliylede sözlükte entry girer. girdiği siyasi entrylerin içeriğinden hangi elle yazdığını anlayabilirsiniz.
ikide bir kendini yaralayan dingil yazarin* bu kez sag elini yakmasi sonucu icine dusebilecegi caresizlik hali. entryler kisalir, imla hatasi riski artar.
an itibariyle çekirdek yerken gerçekleşen hadise. ne bela bişeydir bu çekirdek. 'biri beni dövsün kaldırsın şunun başından.'
el-kol yanıklarından sonra da oluşur. kendinden maalesef bilebilmek.
bu kadar yazara büyük saygısızlıktır.

''sizi tek elle sikerim lan!'' demektir.

Biz o kadar uğraşalım on parmak( tamam dokuz tamam sekiz. altı tamam lan) entry girelim paşamız tek elle yazsın...

kınıyorum!
sigara içerken entry girmek.
diğerinin meşgul olduğu anlarda tuşlara birer birer basarak sindire sindire entry girmek.
(bkz: ne yardan geçerim ne serden)
diğer elin meşgul olma durumudur. artık sen ne anlarsan... p
"bir elin nesi var?" diye sorulması gerek eylem.
sol kolumun alçıya alınması ile yazar oldum olalı ağız tadı ile entry giremememi açıklayan olay.
tek elle entry giren iki elle ebemizi. oov daha fazla devam edemiciğim. içim bir hoş oldu.
eööeöa; fantazidir fantazi.
sözlük yazarlarının tek el ile yazarken hatalara düştüğü entrylerdir. onlardan açıklama bekleriz.
en iyi kısa ve öz cümleleri kurdugumuz andır.
(bkz: ok)
(bkz: tmm)
(bkz: grsrz)
bu entrydir efenim.
üşengeçlikten diğer el mouse üzerinde kalır.
bazı yazarların bekaretle ilgili görüşlerini yazdıkları entrylerdir.
öbür el allah bilir nerededir diye düşünmeye yol açabilecek durumdur.
(#15178561)
mobil telefondan giris yaptiginizda genellik tek parmakla girersiniz.
eli dolu olabilir.
(bkz: penisin ucundaki spermi temizleyen kadın)
güncel Önemli Başlıklar