bugün

görsel
Size muhalefet alacağım. Üzülmeyin.
--spoiler--
sandığa gitmezseniz domuz bağcılar kazanacak.
--spoiler--

ya senin yaptığın ajitasyonu s.keyim ben. git beyin al kendine. hüdaparla önce kim görüşüp ittifakına katmak istemiş acaba at organı. kim il binasına kahve içmeye davet etmiş davar. millet ittifakı ile seçime katılsaydı domuz bağcılar olmayacaktı değil mi beyinsiz.

edt: resimleri de ekleyeyim de suratına suratına tokat gibi çarpsın. Otur ağla.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Venezuela olmaktan sonra sıra Afganistan.
Farkındayız tabi CHP gelirse, ülke fetö ve pkkya anahtar teslimi yapılacak kimmi diyor kılştar. inanmayan izlesin vaatlerini.
yapay zeka hepimizi s...
Sandığa gitmezseniz domuz bağcılar kazanacak.
Bu tipin bekçiliğine muhtaç devlet yıkılır aq.
görsel
Bu zamanlar insanımız daha cesaretli olsaydı bu felaket günleri yaşamazdık.

O zamanlar benle tartışan “abartıyorsunuz” diyen onlarca insan şimdi başını taşlara vuruyor.
farkındayız.
evde tüp bitiyor.
tüp olmuş 120 lira.
farkındayız yani.
çıkarıp masaya vursalar yine de farkında olmayacak bir ahalinin içinde gezdirildiğinde "bir ses duydum sanki" bilincine hayran olmamak elde değil.
10 sene önce hadi lan olur mu öyle şey dediğiniz herşeyi 4K izlediniz! ibret alın!
(bkz: surilerin suri üretime geçmesi) sonucu olan tek hücreli canlı gibi artıyorlar.
Liseliler karnelerini aldı ve bir çoğu yaz boyunca evde olacak. Evde olmak demek genel olarak boş durmak demek. Bu boş kitlenin %50 si sözlüklerin varlığını bilse, bu %50 olan topluluğun %10’u inciye kayıt olsa %5’i diğer sözlüklere kayıt olsa. %35’i buraya gelse, bu %35’in %20 si liseli ruhlu (sjsjssjsj, aga bee, yak aga yak, malbayım, böyle karşına çıksam ne yapabilirsin, lol, anan zaa xd, feminizmmm, bayan değil kadın, pubg, sigara paketten kafasını yak beni abi dedi) tayfadan olsa yarrağı yedik. Geçmiş olsun.
aylardır serdar ortaç lafı yok ortalarda. tamamen sessiz.

hepimiz sıçtık. şarkılar geliyor.
serdar ortaç aylardır sessiz.

hepimiz bittik. şarkılar yolda.
"herkesin hayatına kimse karışamaz, o o şekil giyinir, bu bu şekil" abi 2015 te vermiş olduğu ikinci ropörtajında albüm çıkaracağından, 6 o yan 6 bu yan şeklinde bomba gibi bir albüm patlatacağından ve bu albümü 24.06.2018 tarihinde çıkaracağından bahsetmişti.

tehlikenin farkında mısınız?

https://www.youtube.com/watch?v=hacCw29knzI
görsel
show tv'de kalp atışı diye bir dizi başlayacak. üstelik yazı karakteri bile doktorların çakması. allah sonumuzu hayretsin.
rahat evlerinde oturunca başına hiç bir iş gelmeyeceğini sanan, akp li tiplerin yalan dolanla, din sömürüsüyle fakir, eğitimsiz kesimi kendine düşman ettiğini görmeyen, bu ülkede onu koruyan, kolluyan, birazcık da rahat yaşamasını sağlayan insanlara aptalca nedenlerle saldıranların görmediği uyarıydı. karşındaki adamlar deli, deliliğinin farkında da değil.
amma sene geçmiş.
Suriye üzerinden elde etmeye yöneldiğimiz kazanımlar nedeniyle ülkede iç karışıklık çıkması ihtimali var.

Siyasi belirsizlikler olduğunda ekonomi de risk artıyor ve bu faizlere ve kurlara yansıyor.

Ekonomi kim ne derse desin bana göre hala kırılgan. Bizi istikrarsizlastirmak adına ekonomi üzerinden sıcak para çıkışı olursa yine 1 gecede %40 devalüasyonları görebiliriz.

Pkk ve isis konusunda tabi ki ulusal sınırlarımızı ve halkımızın can mal namus güvenliğini saglamak için ne gerekiyorsa yapmalıyız ama bunu gerekçe gösterip emperyal amaçlara yönelirsek kurtlar sofrasına oturmuş oluruz. Kurtlukta düşeni yemek kanundur.
Şeriat geliyor şeriat geliyor, tehlikenin farkında mısınız dediler herkes iyice batılı oldu, sevgilisi olmayan liseli, orta okullu kalmadı,
Eğitim ayaklar altında, ahlak dersen yok olmuş gitmiş.
bir sorunsal.

kış geliyor ve selülitli kızlar tayt giyecek. evet.