bugün

görsel
-sıktı mı ne?
-yok yok güzel dön bakayım.
şu aralar herkeste olan, çizme ve tunik kombinasyonuyla görülen kıyafet.
sonunda artık benim de var. bir heves aldım ama giyebileceğimi de sanmıyorum birden.
kız arkadaşınıza giydiği takdirde üniversite ortamında var olan bir grup insanların nasıl baktığını bilip giymemesini söylersiniz giymek için ısrar eder yaklaşık 1,5 yıllık ilişki arada başka hiç bir sorun yokken bu tartışmanın sonucu zedelenir,olay güven meselesine gelir.kısaca tehlikelidir.eğer her kim bulmuşsa sık sık tarafımdan anılmaktadır.
uzun çizme ve tunik versiyonu ile 2010 türkiye modasının gözbebeği estetik şahaser.
80'lerin yeniden hortlayan giysisi.
sexy bayanlar giyer.
edit: olmayanlarda giyer ben sadece isteğim doğrultusunda dışa vurum yaptım.
giyen bayanda güzelse mütiş bir seyir zevki yaratan tarihi kıyafet..
iri bacaklı kızların giydiği vakit iğrenç bir görüntüye sebep olan çorabımsı giysi.
ilk önce giyilmeye başladığında kalçaları kapatsın diye tunik ya da uzun t-shört gibi kıyafetler ile birlikte kombin ediliyordu. fakat günümüzde kıçı kapatma olayı ortadan kalktı tabi. hele havaların ısınmasıyla ince olanları tercih ediliyor ki; iç camaşırı da tanga oluyor ya da hiçbir şey olmuyor. * ne çırkın bir görüntü o ya.
o tayt yırtılsa ne olur acaba?
(bkz: sonbaharı sevme nedenleri)
50 yaşındaki kadın bile giyse içim içimi yiyiyor.. dayanamıyorum.. sikertici bir kıyafet.
(bkz: taytla gidilen sınavda osuruk nöbetine tutulmak/#13762196)
çarpık bacaklı kızların giyinmekte neden hala bu kadar ısrar ettiklrini anlayamadığım giysi.
atiyenin üniforması.
beni en çok coşturan kız giysisi. böyle taytın üstünden cayırt diye geçiresim gelmiyor değil hani.
tayt, insanın kendine yapışanı giymesidir.
50 yaşındaki de giyer, çarpık bacaklısı da giyer, yarım dünya olanı da. şunu giyip de milletin gözlerini bozmayın kardeşim!
son zamanlarda oldukça enteresan modellerinin çıkmasıyla fiyatlarının 60tl ye vardığı kumaş parçası. -tayt lan o tayt 60tl olur mu?-
giyenin artik baska hic bir pantolon ve kumas cesidinden imal birseyle rahat edemeyecegi kadar alistigi rahat ettigi sportif giysi.

ilk olarak 19. yy baslarinda ,atli sporlarda, binicinin rahati esas alinarak hazirlandigini dusunmekteyim.

kaynak :kicim.
vücudu direkt ortaya çıkardığı için her giyene yakışmayan giysi.
tayt garip bir giysidir, bayan düşünceleriyle çelişir. şimdi bir bayanın en sevmediği şeylerin başında üstündekinin aynısından bir başkasında görmesidir. ne var ki bu tayttan her 2 bayandan 1 i giymekte fakat kimse gocunmamaktadır.
dünyanın en rahat kıyafetidir. tunikle birlikte vazgeçilmezimdir. yaz kış hiç farketmez.
arabayı jant kadını tayt gösterir diye boşuna denmemiştir..
nerden moda oldu? her naylondan tayt satmaya başladı her yer, kızlar gitti aldı, üzerine eteğini giymeyi unutmuş gibi geziyorlar ortalıkta durduramıyoruz efendim.