bugün

her kıza yakışmayan çorap benzeri giysi. erkekler giyse keşe ya.
genelde suratı olmayan türk kızlarının tercih ettiği nasıl moda olduğu bilinmeyen maliyeti çok az olmasına rağmen ayakkabı hatta mont fiyatına satılan naylon parçası.
kadınlar için hayatı extra ultra ötesi kolaylaştıran giysi. ütüsü bozuldu derdi yok, rengi uymadı derdi yok. uzun bir kazağın altına çek, ondan sonra istersen işe bile git. hem de seksi.

hayat kadınlara güzel.
Atiye'nin neredeyse tüm kliplerinde giydiği bir kıyafet.
ingilizce tight kelimesinden türeyen ve buradan da anlaşılabileceği üzere dar ve vücudu saran bir tür pantalon.

aynı zamanda basenleriyle ünlü türk kızının en sevdiği kıyafet.

(bkz: yapmayın etmeyin)
HER KADINA YAKIŞMAYAN AMA GiYEN HER KADININ KENDiSiNE YAKIŞTIĞINI SANDIĞI KIYAFET.
nefes kesme alet edevatıdır. modadır şu sıralar.
Dunyanin en rahat kiyafeti. Ama erkeklerde komik duruyor.
Kizlar tayt varya, onu giyin siz. O guzel
biraz toplum baskısı (!) biraz kendime yedirememekten * yıllarca giymeyi kabul etmediğim şeydir tayt.

fakat polonya ülkesinin şakası olmayan soğuk havasının baskısı ile aldığım başta biraz zorlansamda giydikten sonra bayıldığım şeydir aynı zamanda. koşarken daha rahat hissettiğimi hatırlamıyorum. herşeyden önce * pişik sorunu bitti ki spor yapanlar bilirler bu tarif edilemez acıyı.

artık gururla giyiyorum ama üzerine muhakkak şortumu geçiriyorum. malum erkekte oluşan görüntü hoş değil. başka bir detay ise spor dışında asla giyme taraftarı değilim. tamam rahat ama yok abi biraz olsun vicdan yapıyorum.

ama herkese tavsiye ederim. gerçekten sporda büyük rahatlık.
her ne kadar kızılay dağıtmış gibi olsa da ucuz, rahat ve sexi olan kıyafettir.
şişman ve kısa boylu kızların giymemesi rica olunur.
heryerde ve herkeste görünce seksiliğini yitiren kıyafet.
(bkz: dirk kuyt)
serbest çağrışım.
bunun içinde kızlar bazen o kadar seksi oluyorlarki bazen kızı bırakıp taytı sikesim geliyor.

not: abazan değilim.
(bkz: süper kahraman olmanın zorlukları)
hiç giymediğim.
Kızlar streçe sarılmış et gibi görünüyorlar ama hoş iyi.
ama artık mevsimi geçti yani. hava gün itibari ile 35 i geçti yapmayın etmeyin.
beni kahrımdan öldüren giyecek.
hatunların son günlerde giymeye başladıkları gereksi icat. hayır sıcakta bol şey giyersin anlarım da bu nedir arkadaş?
fiziği güzel kızlara yakışan giyecek. ancak bir kısımda bu öyle bir duruyor ki sanki bonfile et anasını satayım insanda göz zevki bırakın azıcık. kilonuz varsa giymeyin kardeşim şunu iğrenç oluyorsunuz.
edit: sözlükte bu pislik grubundan var belli ki.
şişman ve çirkin kızlara yakışmayan giyecek.

zorlamayın amk...çirkinsiniz ve hiç seksi olmuyorsunuz.
üste salaş bir tişört yada kazak giyildiğinde hoş kombinlenebilecek kadın giysisidir. tabi vücut proporsiyonuna uymak kaydı ile. *
atiyenin sık sık giydiği giysi.