bugün

entry'ler (68)

beşiktaşlı bebe nin babasının vefat etmesi

Olenle olunmuyor tabirini cok guzel anlatmistir,basi saolsun.

yendiği maçtan sonra koyduk mu diyen fenerbahçeli

Kevase tabiriyle anilirlar.

hedeflerimize ulaşmanın yolu

ne istedigini bilmektir,istedigini bildikten sonra hedefe ulasmak kolaydir.

mustafa kemal atatürk ü sevmiyorum

ingiltere hangi somurdugu ulkeyi zengin etmis dedirtiyor,biraz acin kitap okuyun,gercekleri gorun,bari bunu siz yapmayin,boyle anlamsi yaZlari gorunce bay bizim halimize dedirtiyor.

sözlük yazarlarının yaşadığı semtler

acik ogretim oteli eskisehir:)

sözlük yazarlarının itirafları

arkadaslarima cok deger veriyorum,kendimi cok dusunmuyorum bencil olsaydim keske biraz.

yalnız yaşamak

bazen guzel olan seydir.

bir erkeği ağlatan şeyler

ana babasi haric hicbiseye aglamaz ruhunda yoktur.

bir erkeği ağlatan şeyler

ana babasi haric hicbise aglamaz.

mini etek giyen kızına karışmayan godoş baba

burda bile boyle konusuluyorsa vay turkiye nin haline dedirten durumdur,burdaki delikanlilar giydirmez ama ogun evinde kalmadiginda gene giyilir,aksam gezmez dersin delikanlilik yaparsin ama bigun arkadasimda kalacam der sabaha kadar gezer,ey burdaki delikanlilar,ben size mini etek giydirin demiyorumda acaba arkanizdan neler cevriliyor onu bi dusunun,eger adam gibi biri olsan ne yaptigini bilirsin,burda godos yazanlara hitaben acaba si mi godos oluyorsunuz arkanizdan is cevrilince onu giydiren adam mi godos oluyor kizinin neler yaptigini bilerek dusunulesi durumdur.

500 kadınla yattım

mehmet ali erbilde buna benzer bişey söylemişti zamanında.

rakının yunan içkisi olması

sanırım kendileri bişey bulamayınca herşey onların oluyor,zaten yunanlılarla türkler yıllarca birlıkte yaşamışlardır,yani aynı kulture sahip olmak birbirine benzemek gayet normaldir.

zenciyi ırkçı hakaret sözcüğü sanmak

negro denen kelimeyi soylediğinde o kişinin teniyle dalga geçmiş oluyorsun,yani pis bir siyah anlamında olduğunu söylemişti arkadaşım,yani bi siyaha black man dediğinde sorun yok kendileride diyorlar ama negro denilen şeyi söylediğinde farklı anlam yüklemiş oluyorsun.

sözlük yazarlarının prensipleri

grip oldugumda ihlamur icerim:)

parasıyla rezil olmak

londra da yasadigim durumdur,param var ama soyle isteye isteye yiyecek biseyler bulamadigim zamanlardir.

sabahları beş dakika daha uyuma isteği

hicbirseye degisilmez uykudur.

yeni doğmuş bebeğe konulamayacak adlar

abdurrezzak.

aileyle ve kumanda eldeyken tvde pis sahne çıkması

kimse izlemiyormus gibi yapar ama mutlaka erkekler izliyor olur,ornek babam, hic kacirmaz yandan yandan bakar:)

sözlük yazarlarının itirafları

sigarayI bIrakabilecegimi iddia ediyorum herkese ama bIrakamIMiyorum.

türkiye cumhuriyeti

sittin sene yIkIlmayacak devlettir.