bugün

Yeni birini tanımak yeni bilgiler edinmek hoş eylem.
Keyifli eylemdir. Tanimadigin insanlarla konusuyosundur.
gerçekten zevkli eylem.. ya da bana öyle geliyor bilmiyorum ama şahsen yeni insanlarla tanışmak çok hoşuma gidiyor.
Pahabiçilemez şuan da olduğu gibi.
yeni bir hayat tanımaktır. bazen vay amk benimkiler dert miymiş dedirtir. şaşırtır. güldürür. merak uyandırır..
stres topundan daha etkilidir.
hiçbir beklenti olmaksızın muhabbet etmek gerçekten çok keyifli bir eylemdir. hele uzun arkadaşlıklar kurup sadece ismini bilmek çok daha güzeldir. evet garip ama bunu eğlenceli buluyorum. *
Eskilerde kalmıştır. Belli bir dönemden sonra eski dostlarla muhabbet etmek daha anlamlı oluyor.
Bazen oluyor, merak edip tel istiyorlar, konuşuyoruz saatlerce, kahkahalar bilgiler havada uçuşuyor, sonra ertesi gün ne o arıyor ne sen *
güzel bir duygudur. tanışalım mı?
Eğer sohbet ettiğin kişi ile kafaların uyuyorsa taşından yenmez Kıbrıs'a aşk yada orada okuyanlar varsa mesaj atabilirler.
tanışalım mı muhabbetine hiç girmeden ve abazalık yapmadan konuşmanızı tavsiye ederim. o zaman sizinle hiç ilgisi olmayan bir insanla aranızda çok güzel ve gerçekten rahatlatıcı bir muhabbet olabiliyor.
ara ara yaptığımdır. gecenlerde yolda yürürken kafam esti parkta oturan yaslı bir teyzenin yanına oturdum. teyzeyle sohbet etmeye basladık daha doğrusu o anlattı ben dinledim. tabi paylasımımız çok uzun sürmedi ama o yarım saat bana da iyi geldi teyzeye de hatta vedalasırken 'hep gel kızım ben hep buralardayım' dedi. yaşlıları bi ayrı seviyorum ben ya.
Güven hissiyatından nasibini almış kişinin, kendini en rahatlatıcı düzeye eriştiren eylem.
meslek sebebiyetiyle içinde bulunduğum hadisedir.
Memleketten konu açın yoksa boşa sohbet etmiş olabilirsiniz.
bir bar taburesi üstünde çok keyiflidir...
keyif değil ızdıraptır. tanımadığın adamın ne yapacağı belli olmaz.
sonra da neden ben evlenemiyorum...
barta kulesi üstünde daha keyifli olabilirdir.
Çok keyiflidir. Sözlüğü de bu yüzden seviyorum aslında fakat sınırları aşmamak, uzatmamak lazım. Tadı kaçıyor yoksa.
iyidir. goy goy olur.
--spoiler--
Çok keyiflidir. Sözlüğü de bu yüzden seviyorum aslında fakat sınırları aşmamak, uzatmamak lazım. Tadı kaçıyor yoksa.
--spoiler--

iyi de sözlükte herkes herkesi tanıyor.
bazen ilaç gibi gelir, bazen gereksiz yük. Bir de hangi vapur iskelesinde olduğuna göre değişir.
Sanırım bir benim keyif almadığım eylem. Tanımadığım bir kişi ile konuşurken acayip gerilirim. Sohbeti bitse de gitsek kafasında olurum. Tanıdıklarımla sohbet etmeyi tercih ederim her zaman.