bugün

Tamer'in kafaladığı çıtır çerez tadında genç bir kız.

görsel
para nelere kadir tamer değil başkası olsa yüzüne bakmazdı.
Baba kız gibi. Bu alenen pedofil gibi duruyor.
Oha. Bu kızlar da zerre akıl yok.
çakma rte gereksiz bir tip ve sevgilisi.
Tamer karadağlı gerçek hayatta da tıpkı haluk karakteri gibi her türk erkeğinin örnek alması gerektiği tam bir taşfırın erkeğidir. Bu adamla yapılan birkaç röportaj izlemiştim. Aşırı bilgili ve dolu bir insan. Emin olun o kız sırılsıklam aşıktır bu adama. ilişkilerinde de hiçbir anormallik yok. Erkekler evrimsel süreç gereği daima genç ve doğurgan kızlarla ilişkiye girme eğilimindedir. Kızlar da yanında maddi ve manevi olarak güvende hissedebileceği tecrübeli erkeklere ilgi duyma eğilimindedir. iki taraf da reşit. hiçbir sorun yok. Gayet ideal bir ilişki. Ben olsam ben de aynısını yapardım. bravo tamer abimize.

Edit: tamer karadağlı buradan birçok arkadaşın da anasını sikiyor olmalı ki beni eksiliyorlar.
Dizdeki morluklar dikkat çekmiştir.
adamda para var olummm sözünü akıllara getirmiştir.
kız baks baniye benziyor..

tamer karadağlı'nın kızı da yaklaşık o yaşlarda.

adam kendini tuhaf hissetmiyor mudur acaba? sonuçta kayınbabası ve kayınvalidesiyle akran bu adam.

tabi bu işin tamer karadağlı kısmı..

97 doğumlu kız 24 yaşında oluyor. kız da hepten bebek değil neyin doğru neyin yanlış olduğunu hesaplayamayacak yaşta değil. üstelik kız bir kolejde müzik hocasıymış..

bence yanlış bir ilişki biçimi. tabi benim fikrim beni bağlar kabilinden söylüyorum bunları.

isteyen istediği gibi yaşamakta özgürdür.. ne diyelim.
Mutlu olsunlar.18 yaşından büyükse sorun yok.
paranın gücü adlı bir çalışma daha.
çağdaş demokratik avrupa görüşlü ülkelerde yaşanan sıradan durumdur. bunu bi sarıklı cübbeli biri yapsa islam dinene aylarca küfür ederdiniz konu atanın kurduğu ülke olunca sus pus oluyorlar iki yüzlü çakma çağdaş kekolar sizi..
bazısı olgun sever. bazısı çıtır. anormal birşey yok.
güzel ve alımlı bir hatun. taşfırın haluk ağzının tadını biliyormuş.

görsel
benden yaklaşık 20 yaş büyük çok iyi kadınlarla tanıştım hatta aşık oldular ama ilerisi için imkansız diye kabul etmedim gerisini siz düşünün.
Aynı şeyi parası olmayan biri yaşıyor olsa şuan bütün ülke ayağa kalkmıştı.
Taş fırın erkeğı olunca böle oluyor demek. (bkz: fırında dört erkekle basılan kız)
18 yaşından küçük olmadıkça sorun yok.
ba ba ba ba havuç kafaya bak hele, başımıza icat çıkaracak yine.
Vay AMK nasıl kandırmış acaba hayret yav.
Evet senaryoyu yazıyorum tamer abimiz bu kıza tav olmuş kız da tamerin ünlü oluşunu ilgi çekici bulmuş ve ulan ben bununla bir ilişki patlatayım adım sanım da duyulur şöhretin kapıları bana açılır oyuncu model falan bir yerlerden tuttururuz demiş hepsi bu aşk maşk hikaye.
bu vaziyeti eleştiren arkadaşların ekseriyeti bilinç altında aslında "ben niye değilim ulan bunu yapabilen" hayıflanması yaşıyor diye düşünüyorum.
çoğu konuda olduğumuz gibi burada da samimi değiliz.
para ve şöhrete sahip, sağlıklı ve talep gören bir durumda olup da bu mevzuda ahlaki değerlerini ön plana alacak kişi sayısının çoğunluk olduunu düşünmüyorum; kaldı ki yetişkin breyler arasında yaşanan bu hali "ahlaksızlıkla" isimlendirmek, en basit tabiriyle samimiyetsizliktir ve gerçeği yansıtmamaktadır.
Adam fena karizmatik ben şaşırmadım ve absürtlük göremedim. ikisi de yetişkin insan konuşacak şey mi yok.
ne islamcı ne laik tamamen parası olan azgın teke sendromu yaşayan bir erkeğin yaptığı şeyi yapıyor kendisi.
yapan yapar.

geçen sene ben de denedim 97 liyle takılmayı. bak dikkatini çekerse sevgili demiyorum, takılmaktan bahsediyorum. ona bile 1-2 kez tahammül edebildim, çok çocuksu gelmişti bana.

tabi herkes aynı olgunlukta değil ama şu yaşıma rağmen bana göre bile değil.

gerçekten etkilenebilene söyleyecek lafım yok, çocuk ruhludur heralde der geçerim. çıtırı görünce nefessiz sevmek istemiş olabilir sonuçta.
yenge de erik gibiymiş.