bugün

kullanıldığı cümleye göre farklı anlamlar içerebilecek sözcük. yapılması gereken bir iş için kullanıldığında görevin tamamlandığı anlamına gelir. günlük konuşmalarda kullanıldığında ise " anlaşıldı, baş üstüne " gibi anlamlar içerir. *
burcu güneş in 2010 single ının ismidir. tamadır parçası ve altı farklı versiyonu hayranlarını mest edecektir. fotoğraflar ve tamamdır hakikaten tamamdır.
şarkının sözleri:

birtanem, her daim hayatında kalma sözü versem
tutabilir miyim, tutabilir miyim..
seninle her durumda var olmayı istesem,
sona giden yollarda olabilir miyim
olabilir miyim..?

her durumda sınanmaya hazırım ben.
gücümü önce tanrı'dan sonra gözlerinden aldım ben.
bu yüzden mutluyum, hayata minnettarım ben.
yanıltmaz umarım kalbimi seneler.

tamamdır, inanıyorum ben aşkıma,
üzmez o beni, sarar beyaz beyaz pamuklara
devamdır, ölene kadar senin bu kalp.
güveniyorum sana, hadi al al ona iyi bak.
tamamdır!
burcu güneş'in aşka inanmakla ilgili güzel bir şarkısıdır. özellikle beach mix versiyonu şarkının sözlerini daha iyi hissetmenizi sağlar.
dinlemesi keyif veren şarkı. burcu güneş'in yorumu burada şarkıya kişilik katmış. başkasından dinlemek aynı hissi vermez kanımca.
parcanın sözlerinde bir emin olamama,bir vurdum duymazlık ,bir serdengeçtilik , bir bok yedik ama yarın ne olur ne olmaz biz yine tedbirimizi alalım havası var. *
--spoiler--
gücümü önce tanrı'dan sonra gözlerinden aldım ben.
bu yüzden mutluyum, hayata minnettarım ben.
--spoiler--
Whatsapp da konusmayi bitiren obek.
Tam itaatkar olmayan kelime. tamam ne tamamdır. belki bence öyledir gibi. Ucu açık kalsın onay kelimesi kullanırım. Bazı konularda net olmamak daha zahmetsiz ve havalı.
offf tamamdır'ı her zaman kullanan bir adamım ben.

çirkinim ama zahmetsiz havalıyım yani.

ama yazı guzel adamım.
demet akalın'ın 2004 yılında çıkardığı banane albümünde yer alan on üçüncü ve son şarkısıdır. klibi 2005 yılında çekilmiştir.
demet akalın'ın banane albümünde yer alan on üçüncü ve son şarkısı. sözlerini de arzu aslan yazmıştır.

senden bir şey bekliyor olsam
sıkıntıdan patlıyor olsam
kıskançlık mı ruhumda var
kaçar gibisin dur nereye

eskilerin tozunu attım
seni bir de kendime kattım
biraz rahat davrandım diye
sinirden kudurmuşsun

tamamdır olmuşsunda
birazcık yorumsuzsun
tamamdır olmuşsunda
birazcık doyumsuzsun
demet akalın'ın kendinden emin kadın mimikleriyle çıkan edayla söylediği ilginç bir şarkıdır.
demet akalın'ın 2005 yılındaki tamamdır klibinde giydiği kıyafeti siyah takım elbise.
demet akalın, 2005 yılında tamer aydoğdu yönetmenliğinde tamamdır klibinde siyah takım elbiseyle kamera karşısına geçmiştir.
demet akalın'ın tamamdır şarkısı ayşe hatun önal'ın çeksene elini şarkısına benziyor fazlasıyla ama klibe hiç gerek yoktu.
güncel Önemli Başlıklar