bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    2004 yapımı bir gerilim filmi.
    1 ... ulassbora
  2. 2.
    angelina jolie ve ethan hawke'ın başrolde olduğu, sürükleyici film.
    1 ... purplish
  3. 3.
    angelina jolie ve oliver martinez in rol aldıkları, sizi sürekli tahminlerde bulunmaya zorlayan, sinsi ve seksi bir gerilim filmi.
    ... maxime chattam1905
  4. 4.
    kesinlikle ve kesinlikle bitene kadar bitmeyen filmlerden birisidir.
    1 ... sadece uykum var
  5. 5.
    başı ve sonu mükemmel olan filmlerden. bir ara jack bauer i de görüyoruz filmde.
    ... fewzi1907
  6. 6.
    türkçe'ye "hayatın benim" adıyla çevrilmiş filmdir. film boyunca tempo hiç düşmez. yaratıcı bir seri katil ve tuzağına düşen kadın polis... hikaye sıradan görünse de detaylar muhteşemdir. angelina, filmde güzel ve zeki kadını canlandırmaktadır bittabi.
    2 ... dalgali kur
  7. 7.
    --spoiler--
    martin'in terkettiği evde arama yapılırken tavandan sarkan ceset, seyredenleri yerinden hoplatmıştır.
    --spoiler--

salonda çığlıklar atıldığı duyulmuştur, bu film seyredilirken

scott'ın söylediği "gorduklerini gormeni ben istedim." ve seri katilin sarfettiği "iyi erkekler kadınları elde edemez" sözleri akılda kalmıştır.

film kısa sürede hafızalardan silinecektir. sevişme sahnesinin girişi pek çok kimsenin aklında yer edecektir. bunu pek çok kimse denemiş veya deneyecektir.
    1 ... oteki turkiye
  8. 8.
    --spoiler--
    ethan hawke'un angelina jolie'yi portakal gibi soyup başucuna koyduğu bir sahneye sahip film. benzetme falan değil, birebir.
    --spoiler--

spoiler verelim de genç dimağların heyecanı şeyolmasın.
    1 ... beat
  9. 9.
    angelina yengemizin fena halde daşşşş gibi olduğu günlerinden kalma bir film.
    ... taharetmuslugu
  10. 10.
    yaklaşık yarım saat önce star tv'de başlayan film. ezel'den dolayı başını biraz kaçırdım ama sürükleyici görünüyor.
    ... verda kayser