1. 16777215.
  nazar değmesin anlamında kullanılan söz öbeği..
  -1 ... sciende
 2. 0.
  (bkz: tahtaya vurmak)
  ... yasak merve
 3. 1.
  simdilerde komple tikky olan burak kut'un zamaninda yaptigi en iyi sarkisidir zannimca.
  1 ... schizo
 4. 2.
  90'lar popunun nekadar leziz olduğuna kanıt edecek nitelikte bir şarkı.
  2 ... moonchild
 5. 3.
  klibinin sonunda burak kut'un alevlerin arasindan gulumsedigi sarki. aklimda oyle yer etmis.
  ... eternity
 6. 4.
  (bkz: söz müzik sezen aksu)

  sanki sadece burak kut için yazıldığı çok aşikar olan, burak kut un burak kut olduğu zamanlardan kalma, ''90lar pop''a mükemmel bir örnek; düzenlemesi, vokali, sözleri ile zamanın ötesinden sıkı bir burak kut çalışması.
  1 ... faidelibilgi
 7. 5.
  burak kut'un bir buçuk yıllık askerlik görevinin dönüşünde, 2 eylül 2000 tarihinde çıkardığı Burak kut adlı albümden güzel bir parça,

  zira, "kapılarım kapalı askerliği yapalı, kafa karışık bulanık istanbul'a geleli."

  bahsedilen albüm, bir geçiş albümüdür aslında, eski burak kut tarzı en son bu albümde görülür. çünkü 7 yıl sonra çıkaracağı komple albümüyle tarzını tamamiyle değiştirecektir.
  1 ... wad ar yu tolking ebat yu
 8. 6.
  burak kut'un gerçek burak kut olduğu zamanlarda yaptığı güzel şarkı. kanımca bebeğim, benimle oynama ve yaşandı bitti'yle beraber en başarılı şarkılarındandır.
  1 -1 ... kup seker
 9. 7.
  02:01-02:03 arası öyle bir "güüüün" deyişi vardır ki burak kut'un, sesinin aslında çok güzel olduğunun kanıtıdır. *
  edit: küçük yıldızın içine "hayranlığım yoktur" yazmışım. yok arkadaş bu adamın değeri anlaşılamamış, ben de anlayamamışım, gerçekten çok büyük bir pop müzik şarkıcısıymış.
  1 ... milestraume
 10. 8.
  gelmiş geçmiş şarkıları içinde burak kut'un seslendirdiği ve sesini de en başarılı şekilde kullandığı en iyi şarkısıdır. Tabii ki şarkının altındaki sezen aksu imzası bunda başroldedir. Sözler de müzik de dinleyeni * o kadar avucuna alır ki içinizden dinlemeyi bırakmak gelmez. insana "Bir zamanlar türkçe pop da eski burak kut da ne güzeldi" dedirtir. Sezen aksu bu şarkıda burak kut'un üzerine çok güzel ve tam uyan bir elbise oturtmuştu, keşke Burak kut da o giysiyi hiç çıkarmasaydı!
  ... faithful lover