1. 1.
  yonja , hi5 v.s sitelerin bir yenisi..
  http://www.tagged.com

  bugun mailimde gordum onlarca "x has tagged you : )" baslikli mail.. yakinda taninmaya baslanir bu site de.. ayrica bunyesinde bircok kroyu barindirmaya baslamis diyolar, yaklaşmayın derim..
  ... chanson de roland
 2. 2.
  arkadaşınızın daveti üzerine girdiğiniz bu sitede günde 350 ye kadar cıkabilen bir yığın gereksiz mesaj alabilirsiniz. bazen okuması eğlenceli olur bunları,ama çoğu zaman okumadan hepsini silersiniz..gereksiz bir site yani,üye olmasanız belki daha akıllıca olur.
  ... lili
 3. 3.
  mantar gibi ortaya çıkan arkadaşlık sitelerinden biri.gereksizdir ve tamamen olmasa da abazanlarla doludur.*
  ... fadetoblack
 4. 4.
  saçma sitelerden bir diğeridir.
  ... kurbaa kermitin parmaklari
 5. 5.
  her gün en az on tane davetiye mailinin geldiği site. *
  -1 ... kacak kelebek
 6. 6.
  ingilizce ve biraz tiple sıkıcı gecelere renk olabilir. uzakdoğunun yonja'sı,hi5'i,xuqa'sı bu arada şimdi arada psikopata bağlayabilirsiniz burda çekik gözlülerden başka bi tek türklermi var diye hayır orası öyle değil ne akla hizmet yaptılarsa asya kıtasındaki ülkeri beraber avrupa kıtasındaki ülkeri beraber amerika kıtası berabe gruplandırmışlar yani ondan hep çekik gözlüler çıkıyor ülkeni hangi kıtadan insanlar tanımak istiyorsan o kıtaya geç. bu arada xuqa'nın başındaki w bile olamaz o ayrı.
  ... annemyazarolgeldedi
 7. 7.
  an itibari ile, baglanmak istediginizde "ÇiVRiL SULH CEZA MAHKEMESi , 24/01/2008 tarih ve 2008/22 Nolu Kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir." uyarisi ile karsilastiginiz sitedir. Civril ne alakadir cozememisimdir.
  ... extremeufo
 8. 8.
  (bkz: x has tagged you in a photo)*
  1 ... corpsebride
 9. 9.
  facebook'ta insanları bir nevi isimleriyle işaretlemeye yarayan uygulama.Bir kişi kendi tag'ini silerse oteki kişi aynı resimde o kişiyi tagleyemez.
  ... avadakedavra
 10. 10.
  ne bok yemeye erişimi engellenmiştir, anlayamadık.
  ... cnyt