bugün

yeni reklamını 300 ordulu temasıyla çekmiş çüköleta firması.
http://www.tadelle.com.tr/ adresinden izlenebilir reklam.
gofretinin tadı ve büyüklüğü çok hoşa giden marka.

(bkz: ben çocuğuma bir tadella alamayacak mıyım) *
küçük kırmızı çikolatası 1 tl hacı çok pahalı ya 2 tane maximus alırım.
Kardeşi hobby ile birlikte bugün yirmili yaşlarda olan pek çok gencin bir numarasıdır.
yeni reklamıyla gülümsetmiş çikolata markasıdır. kara şovalye ve buluşamayan fındık çikolata üreticileri. küçüklüğümüzün markasıdır. candır.
bir zamanlar fiskobirlik'e ait olan ama akp ile fiskobirlik yönetimi arasındaki güç savaşı sonucunda satılmış olan çikolata markası.

yine aynı durumda olan bir diğer marka için;
(bkz: sagra)
muhteşem bir çikolata türüdür. içimde bastıramadığım güdüler tarafından, bu soğukta dışarıya tadelle almaya gitmek için zorlanıyorum. bu çikolatadan ne zaman bir tane yiyecek olsam, çocukluğumda yaşadığım ve o ana kadar unuttuğum bir olayı mutlaka hatırlarım. hatırlatma güdülerini de çalıştırıyor denilebilir belki.
gelmiş geçmiş en iyi çikolata.
geçtiğimiz günlerde raflarda görüldüğünde havalara uçuran, tadına bakıldığında ise hayalkırıklığı yaratan efsane çikolatadır.
en sevdiğim gofretidir bunun tabi sarellenin yeni çıkan o üçlüsü on numaradır bir ordu markasıdır.
tadelleyle sevişmek istiyorum. o derece aşığım ona.
tadını bşka hiçbir şeyde bulamadığım çikolatadır. paketi de bir sade bir sade, adeta ben "kuuğlum" diyor.
çikolatası azar azar yenince asıl tadı gelir . pastaneden alınmış çikolata hissi verir .
hala daha bir başkası onun yerini tutamayacak çikolatadır. sağra nın olması da ilginç gelir çünkü sağra dan daha önce akla gelen markalar vardır. neyse bu tadelle nin tadı, çok şekerli çok tatlı değil orta kıvamdadır. şimdilerde bazı çikolatalar daha iyi olacakmış diye çikolatanın 2 katı kadar fındık, şam fıstığı dolduruyorlar çok kötü oluyor. özellikle geçenlerde ülker şam fıstıklı aldım. sanki çikolata yemiyorum da fındık fıstık yiyorum. o kadar canım şam fıstığı isteseydi gider şam fıstığı alırdım dimi? o kadar çok fazla.
Bu aralar fena dadandığım çikolata. Her yerde satmıyorlar bir de. Bulmak zor yani. Korkuyorum bir yandan da yine piyasadan kalkar diye. Daha başka marketlerde de görmeliyiz kendisini.
bitteri de ayrı güzel olmuş eski dost.
bim'de 85 kuruşa satılan muhteşem çikolata. günde 2 tane yemediğim günü yaşanmış gün saymamaktayım, o derece.
Icindeki 'soya lesitin'i GDO'lu olmayandir, yenilesidir.
http://www.zapkolik.com/26/tadelle-reklami.html
Fransız,Belçika..vs çikolatalarının bile yerine geçemeyeceği lezzete sahip çikolatadır.
türkiye nin en iyi çikolatısıdır.

(bkz: hey arkadaş sağol)
türkiye'deki en lezzetli fındıklı bar çikolata. gerçekten çikolata yediğinizi hissediyorsunuz. hem dana kadar da değil, az, öz, tadında. diğer bar çikolataların tadı yanında lastik gibi.
üzeri beyaz çikolatayla, içiyse kakaolu çikolata kaplı olanı top 10 nda bir numaradır.
fiyat / performans yönünden vasat çikolata.

not : boruya gitmiyor.
büyüğü 1,75 küçüğü ise 1,25 olan diyet bozduran cinsten nefis çikolata.