bugün

tuvalette veya bilimum kuytu yerlerde yapılan katı boşaltım işlemidir.
Hergün düzenli olarak aynı saatte ve yerde gerçekleştirdiğim eylem.
Şimdi ordan geldim.
şu an sınavda sıçmış bulunmaktayım . . . hem içe doğru sıçtım hemde hayatımın içine sıçmış bulunmaktayım . . .
sıçmış kadar rahatlamak diye bi laf vardır bizim oralarda. öyle de büyük bi mutluluktur.
tuvalete içini dökmek.
Götten osuruk eşliğinde bok parçaları ve parçacıkları atmak.
günlük olağan bir şeydir.
kimi zaman doğal bir eylem, kimi zaman salaklık yapılan bir eylem, kimi zaman da ayvayı yedik eylemi, kısacası bir eylemdir.
def-i hacettir.
latincesi defekasyondur.
kızların yapmadıkları eylem. bazı insanlar yapıyorlar onlar da, hatta kokulu, dumanlı falan oluyor diyor da bunlar sadece bir iddia. kanıtlamak lazımdır. belgelerle falan. * **
--spoiler--
sıçarım ha...
--spoiler--
kızların da gayet güzel yaptıkları eylem... bazı kişiler diyor kızlar sıçmaz falan;

http://galeri.uludagsozluk.com/10/bok_57781.jpg

bu ne?
Dışkının, kalın bağırsak ve devamında makat yoluyla vücuttan atılmasının halk dili yada argo olarak tabir edilen kısa ve öz tanımı. ihtiyaçtır, pis kokar, çoğu çocuk ünlüler sıçmaz zanneder. Ben de dahildim.
normal bir insanın her gün yapması gereken aktivitedir. bazıları 2 günde bir yapar. ona da normal diyebiliriz.
en sevdiğim işlerden.
her işin içine sıçarım.
neyse gidip bi posta sıçayım.
zordur.lise öğrenimimin tek cümlelik özeti. lise 1. sınıfa bi flashback yapacak olursak.

ilk yıl her çömez dönemin başına geldiği gibi 19 mayıs gösterilerini biz yapacaktık. uzun boylu kısa boylu ayırt etmeden tüm

erkekler seçilmişti beden hocamız tarafından. yaklaşık 20 günlük prova döneminin ardından beklenen an gelmişti. 19 mayıs...

epey şatafatlı bir şeydi yapacağımız. o kadar emek vermişiz. en iyisini yapmalıyız. zaten sürekli diğer okullarla bir sidik

yarıştırma söz konusu. düşünüyorum lan şunu bi atlatalım burcu ile buluşurum. sinemaya gideriz derken... "siçtiniz ulan siçtiniz"
bu da neyin nesiydi lan derken gösteriye başlamışız. bitmek üzere son koreografideyiz. artık bu hayalleri

kurarken bir yandan nasıl gösteriye devam etmişim hatırlamıyorum. okulun külüstür minibüüs ile okula döndükten sonra epey bi azar

işitmiştik. aslında tüm azarlama boyu bana bakıp çoğul cümleler kurmuştu hoca ya neyse. sıçmıştık işte ben veya biz ne

farkederdi.

lise ikiye geçmişiz. artık çömez değiliz. kişilik te hafiften oturmaya başlamış. iron maiden dinliyorum sürekli. sınıfta

kimseyle konuşmayan gizemli çocuk havasındayım. sonra basketbola acayip bi ilgi ve yeteneğim var. basketbol takımına girdim

arkadaşların gazlamasıyla filan. epey daşşaklı bi takımdı aslında. finale kadar hiç zorlanmadan geldik. okulun gözde

öğrencisiydim adeta. parkelerde harikalar yaratıyordum.* ilgi manyağı olmuştum o dönemler derken final maçı

gelip çattı. hiç unutmuyorum ilk yarıyı 48-27 geride kapatmıştık. ikinci yarı iman gücüyle son 7 saniyede farkı 1'e kadar

indirmiştik. ve elbette son hücumu ben kullanacaktım. çünkü maçı bu konuma getiren bendim. pek bi baskıya maruz kalmadan kenardan

top bana geldi. bir iki top sektirmeden sonra bir turnikenin maçı kazanmaya yeteceğini bilerek içeriye girdim. gerisini

hatırlamıyorum. blok yemişim anlatılanlara göre. tek hatırladığım aynı yine yeniden beden hocamızın "siçtin be oğlum siçtin"

derken bir yandan da kafamı omzuna koymasıydı. bu seferkisıçmak farklıydı. farkındaydım orta da bi takdir de sözkonusuydu.

ve zaman gelip geçer. sene sınav senesi... şimdiki gibi ygs-lys filan yok. neyse detyalara inmeyeyim zaten oldukça sikik geçen

bir sınav sürecinin ardından sınav sonucu gelmişti. bu sefer ortada beden hocamız filan da yoktu. beni binbir zorlukla okutan

babamdan duymak daha acıydı lafları.

"sıçmışın be oğlum sıçmışın."

bunca sıçma muhabbetinden sonra hela işletmeyi düşünmedim değil.* zaten sıçmışım sıvamak yerine ortadan kaldırmayı düşündüm ve

ertesi sene düzenli bir şekilde çalışıp iyi bir üniversiteye kapağı attım. hey gidi günler hey.
Tahrik eden bi durum.
yapılan işi ağzına yüzüne bulaştıranlara söylenen ilk kelime. sıçan kişi eyleme devam ediyorsa, sıçtı sıvıyor denir bizim burada
vücudun besinleri öğüttükten sonra gereksiz maddeleri dışarı atmasıdır. bağırsaklarda biriken dışkı bir süre sonra anal yoldan dışarı atılır. vücuttan atılan dışkı beraberinde rahatlama hissi getirir.
yaşatır.
çöp poşetini, çöp kutusuna atmak gibi bi'şeydir.
en faideli düşünme hareketlerinin gerçekleştiği hayatsal eylem.

bir düşünsenize hiç sıçmadığımızı.
süper leziz bir mantı ve ardından kırmızı şarap ile pirzola keyfinin bitişiyle gayet güzel bir eylem oluyor.*
güncel Önemli Başlıklar