bugün

Kardeş, bu millet o kadar alışık ve tepkisiz ki belirli kişilerin rezilliklerine, tehtidle falan birşey elde edemezsin.
Not: kardeş dedim,senin gibi kardeşin a.q.
Besle kargayı oysun gözünü.oy için şu adamlara o kadar taviz veriyorsunuz.ne malum bunlar da bir gün fetö gibi palazlanip size saldirmayacak.
"yayın yasağı ağzımıza bir parmak bal" diyor.

allah topunuzun belasını versin.
Tacizciler adına açılan yeni tarihli troll hesaplarla tarikatlerle ilişkilendirilmeye çalışılan bakan.

Olm sabahın beşinde kocaman sikli tam teçhizatlı adamlar gelip kulağınızın arkasına alev gizleyenle vururlar, girmeyin bence o toplara!
danışıklı dövüş .
Bakalım bu tarikat bozgunu şeyh tapıcılarına karşı ne yapacak merak ettiğim bakan.
yeni corona tedbirlerini açıklayarak adım adım yeniden virüse karşı tedbirler sıkılaşacak mesajı vermiştir.
https://twitter.com/Medic...tatus/1303292145735012358
reyizin yeni emirlerini halka ileten içişleri bakanımız.
Açık sözlü, mert, delikanlı, sözünün eri bakan.
Kendisi bisikletle gidiyormuymuş.

Vatandaş maske takmıyor ceza yiyince polisi tehdit ediyor elini kolunu sallıya sallıya gidiyor.

Niye çünkü oy verecek o vatandaş nolur nolmaz kafası var siyasilerde.
Hükümet partısı aleyhine asla müdahele etmeyen muhalefet partisi olunca hemen dava açan bir bakan.
Allah gecinden versin,

cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bu dünyadan göçtüğünde, yerine geçecek olan liderdir.

Ak parti bu boru değil. 2.liderimiz bile var, hazır.

Ya CHP ikinciden vazgeçtim de birinci lideri Kılıçdaroğlu.
hihihihihihi
ülkede huzurun olmadığını, kimsenin güven içinde seyahat edemeyeceğini itiraf etmiş.

sorumluları bulup cezalandırır inşallah.
Kendi ayağına sıkmıştır verdiği demecle.
elbette huzurun olmamasının tek sorumlusu da mozambik içişleri bakanıdır. yani sülüman solunun türkiye'de sağlanamayan huzurdan zerre sorumluluğu yoktur.
Sahi bir ara Erdoğan'dan hesap soracaktı, ne oldu o iş?
silivri de soğukmuş diyorlar.
Bazen başkasının adına utanırsın ya, işte öyle birşey.
görsel
(bkz: Trabzon)

(bkz: hemşeri)
soyadıyla tezat bakan.
tipik doğu karadenizli, medeniyetle tanışamamış bir kimse.
görsel
görsel
görsel
görsel

"Helin Bölek'i öldürüp etrafında dans ettiler, yamyamlarda var bu yöntem!" sözleriyle gülmekten gözlerimden yaş gelmesine neden olmuş olan vatanperver büyük adam.

Oğlum asgkjbnashkadh.

Gel de gülme şimdi.

Adam o kadar haklı ki, böyle bir adamı teröristlerin, terör sempatizanlarının ve yamyamların sevmemesi gayet normal.

Kendisini sevmeyenler Kılıçdaroğlu'nu ve Demirtaş'ı çok severler genelde.
Ben bu hikayeyi 10 sene önce dinledim ve gerçek olduğunu hepimiz gördük kesin Bi tarikat devlete yerleşiyor.
geçen gün ali edizer neler yaptı bu adam gatanın başhekım yardımcısıydı daha sonra ne oldu oradan müfettiş önerisi ile ankarada başka bir hastaneye atandı millet tepkı verınce saglık bakanı tarafından el çektırıldı.insan düşünmeden edemiyor bu müfettişler kim ? saglık bakanının bu adamın Gata'dan alınıp ankaraya atanmasından haberı var bu kadar tepkı verdı ınsanlar neden saglık bakanı ınsanların tepkısını bekledı görevden aldı demeden edemıyor kendıne şimdi bız bunları haberlerden vs bılıyorsak nasıl sayın soylu bılmıyor yok dıyebılıyor çok merak edıyorum üstelik internete bır resımıde olması gerek bu konu hakkında.
şunu tarihe not düşelim;
görsel

benzer işler;
görsel

hüseyin çelik "kargalar bile güler" dedikten yaklaşık 2 sene sonra fethullah gülen fetö olmuştu.

bu durumda tahminen 2021 sonlarında, yahut 2022 başlarında bizim 4 sene önce terör örgütü ilan ettiğimiz menzil, akp tarafından metö olarak kabul edilecek...

şunu da şöyle bırakayım, lütfen tarihe dikkat;
(bkz: menzil terör örgütü metö)