bugün

hiçbirisi. hepsi ilgi meraklısı. pü reziller.
yakışıklı erkek olmaz kardeşim. olursa yanlış olur, hatalıdır, arızalıdır. erkek dediğinde avuç kadar burun olur, odun testeresi gibi diş. burda yanlış konuşup gençleri şaşırtmayın.
(bkz: nasıl gay oldum)
Çok yorgunum, beni beklemeyin yazarlar.
hani nerdeler.
görsel

Bizik ulan.
Sözlüğü keko, dızo, hevaller de basmış. Hakkımızda hayırlısı.

Zall hep senin bok yemen bunlar.
En demiyelim şimdi ama bizim de bi karizmamız var tabi.
Ortalama tipte biri bile yok ki en yakisiklisi olsun.. tiplerinden cok utandiklari icin nefret dolular ve tum sozluk kizlarina saldirma egilimindeler.. yazik lan.

Edit: alin iste maymundan hallice biri atlamis hemen hem de kufurle..ne kadar acinasi olduklari ortada...yazmaya gerek yok, görüyorsunuz.
benim tabiki.
Ne alakası var ya. Ben seviyorum sözlük kızlarını. Kimseyle alıp veremediğim yok. Kişisel anlaşmazlıklar elbette olacaktır. Bu çok doğal. Sıkıntı yok.
(bkz: tibb)
(bkz: true)
Nicklerinden belli amk, tok, kısa, sert ama kısa bir aparküt gibi, kendilerine güvendikleri nasıl belli.
Aslında böyle huylarım yoktur ama ilk defa;
(bkz: zenn lavian)
(bkz: entryler arasında nickini aramadığın başlıklar) **
Maalesef olmayandır. Yakışıklı varsa da ya henüz üye olmamıştır ya da çoktan silik olmuştur. Yakışıklı erkeğin burda işi ne afedersiniz?

Hayır biz de isterdik eli yüzü düzgün beylerle bir arada yaşamak, fikir alışverişinde bulunmak, o engin bilgi ve tecrübelerinden nasiplenmek. Fakat karşımızda sizin gibi sıska cılız 1.70 yağlı saçlı ergenler var. Nasip kısmet napalım.
Ne var la?
en tipsizine adayım.
Az önce yakışıklı bir atın üstünde gitti. Gördüm.
başka bir başlıkta (bkz: sözlük erkeklerinin fotoğrafları) gördüklerime göre bu insanlar yaşıyorsa, ben de bu yakışıklılar (veya sayılabilecekler) arasına girebilirim sanırım. ulan en azından giyinmeyi biliyoruz. Yeşil gömlek altına mavi pantolon ne?
profilime girin yeterli 19cm.
Fazla tevazudan hoşlaşmam. Birincisi olamasam da ilk onu zorlarım diye düşünüyorum.
itirazı olan yoksa, kendimi birinci sıraya yazıyorum.
Ben bikere tanışmıştım babyface ama bakışlarında bi sinsilik vardı. Bi de pis kokuyodu. Sonra görmedim daha.
Benim ama sözlük kızlarına vermiyorum.
Numaramı!
taci bunlar hep senin yüzünden tacii, sidik yarışına girdiler.