bugün

entry'ler (378)

beyler ak partili olmak istiyorum ne yapmalıyım

Ampülü kır, sonra kırdığın ampülün bir parçasıyla avucuna rte yaz. bunlardan sonra 3 kere ulu rte dediysen rüyana da rte girip hoşgeldin evladım dediyse iş bitmiştir.

zevk alınan ufak sapıklıklar

ibrahim tatlıses’in instasına girip, fotoğraflar, videolar arasında cirit atmayı çok seviyorum sözlük. evet biliyorum bu garip ve ibrahim tatlıses’i neden bu kadar sevdiğimi de bilmiyorum. ama ay’da bir uğramazsam o instaya huzurum bozuluyor. izmir’deki tatlıses kebaptaki videoları, kandilleri kutlaması, o yıkılmadım ayaktayım gülüşü beni cezbediyor sözlük. seviyorum seni ibo, megri ibo megri, şemame ibo.

gezici gitarist erkek vs dürüst efendi erkek

sen dürüst ol çükünü yemeyen utansın. yalanı seçip doğruyu görmeyen utansın.

sözlüğün en yakışıklı erkeği

yakışıklı erkek olmaz kardeşim. olursa yanlış olur, hatalıdır, arızalıdır. erkek dediğinde avuç kadar burun olur, odun testeresi gibi diş. burda yanlış konuşup gençleri şaşırtmayın.

kader kime şikayet edeyim seni

bestecisi avni anıl, makamı hicaz mükemmel bir şarkı. zeki mürenin yorumu tavsiye edilir. kader karşısında çaresiz kalanın şarkısıdır. edit:ayşen birgör de çok güzel icra ediyor efendim.

max payne

ne zaman sokak lambasının ışığında parlayan yağmur damlalarını görsem bu oyun gelir aklıma. şüphesiz efsanedir.

osuruk ve geğirmeye gülen türk halkı

Bu halk her osurana gülmez. Osuruşta bir özellik arar, osuranda bir incelik. Mesela denyo biri osursa yapıştırır tokatı ama bir baba osuruğu zannımca başka hiç bir komik unsura değiştirilemez.

ülkeyi parsel parsel satıp ağlayan kitle

Arsa satın alıp bir ülkenin ele geçirebilineciğini düşünen denyo kitleden daha hoştur, daha iyidir.

sözlük yazarlarının en çok korktuğu şeyler

hamam böceğinin evde çoğalmasından korkuyorum sözlük. kendisinden değil, amına koyayım kendisinin ama evde bir köşede arsızca üremeleri beni tilt ediyo, uyuz oluyorum.

robin van persie

bütün karaktersiz, piç futbolcuların neden fenerde toplandığını hep merak etmişimdir. renklerindemi bir sorun var acaba?

nazım hikmet ran

ben ordan geçerken biri:
"amca dese,gir içeri."
girip yerden selamlasam
hane içindekileri.

zannetmiyorum ki bir adam gerçekten hasret çekmese bu sözleri yazabilir. nazım hikmet samimiyetine güvendiğim nadir şairlerdendir. yaradan mekanını cennet eylesin.

acı insana ne katar

tahammül, en değerli yetenek kolay kazanılmıyor.

sınava az kalması ama sen ders çalışmamak

yarın çalışılacaktır. (bkz: utanmadan başlık açmak)

sabah 6 da kalkmak

modern işkence.

zall ne olacak cinsel içerikli başlıklar

yav bu modlar keyifmi alıyor bu başlıklardan diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. alıyorsunuz biliyorum

günümüz gençliğinin problemi

yer vermiyorlar.

facebook twitter instagram kullanmayan insan

dayımdır.

zina haram olmasaydı olacaklar

etik değerler mi çıkarttı dinleri dinlermi yarattı etik değerleri?
(bkz: erotik yazmak)

sevinsinler diye yeni yazarları oylamak

başlığı açan 11. nesil ben 8 gözlerim yaşardı ihtiyarmıyım lan ben??

uludağ sözlük te yaşanacak yazar kaybı

Borsa mı burası?