bugün

entry'ler (855)

aşk nasıl bir şey

Kaybetmekten en korktuğunuz şey ama kendinizi kaybettğiniz durumdur. Aşk olgunlaşmayı sevmeyen bir meyvedir, acıdır.

sokakta sigara içmenin yasaklanması

Mükemmel bir olay, sigarayı bırakalı 2 ay olacak yıllardır eziyet çekiyormuşum hissi gelmeye başladı. Sokakta da içirmesinler içmek isteyen evinde hatta balkonunda içsin ailesindeki içmeyen fertleri etkilemesin.
Not: Evde içiyorken de balkona çıkıyordum.

kredi çekip ev almak

Kredi çekip ev almak ancak çektiği kredinin 2 katını geri ödemek ve aldığın eve bir sürü yeni masraf edip düzene sadece kulak arkanızın kaldığını söylemektir.

starbucks tan nefret eden tip

Kimse boşuna karton bardak, aynı kahve gibi yorumlarla kendini yormasın. Bütçesi olan, gitmek isteyen zeki yada asalak herkes gidebilr. içeceklerinin tadı bütün firmalardan veya ev yapımından farklı ve güzel. Yolum düştükçe giderim.

sevgili olmadan önceki flört dönemi

Arkadaşlar flört dönemi candır, canandır. Bir bok yiyip sevgili olmayın zulümdür, acıdır.

hoşlanılan kıza ilk mesaj olarak ne yazılır

Merhaba çiçeeemmm.

kendini yakışıklı sanan erkek

Kime göre neye göre? Kimisi sadece renkli gözlü olmasına yakışıklılık der, kimisi saçı turuncu diye yakışıklı der, kimisi uzun saçlı diye yakışıklı der... Bunlar göreceli şeylerdir. Yakışıklı mıyım değil miyim diye düşünmedim açıkçası zamanla birileri beni sevdiğini söyledi demek ki gözünde yakışıklıymışım diye düşünürüm. Ha bu arada yakışıklı değilim. Saygılar.

metrobüste salçalı ekmek yiyen adam

Tuz dökeni bol olsun. Tuzsuz tadı çıkmazdı küçükken.

doların yükselmesini kötü bir şey zannedenler

Evet! Devalüasyon olunca kenarda duran 3 milyon dolarımı bozdurup ebedi huzura ulaşacağım. Demeyi çok isterdim ama kıçımdaki donu bir süre daha uzun vadeli kullanmam gerekiyor galiba.

memlekette korona olmayan kalmaması

Çalıştığım firmada yaklaşık 150 pozitif vaka çıktı. Çalıştığım bölümde sadece 4 kişi kaldı ve en son tek kalan negatif ben oldum. 1 ay geçti bir belirti göstermedim. Annemin kronik rahatsız olmasından dolayı çok titiz davrandım aylarca belki onun etkisidir. 1 aydır annemi yurtdışına gönderdiğim için biraz gevşek davranıyorum heran olabilirim. Sıramızı bekliyoruz.

fazla zeki olan erkek

Çenesine fazla vurursa, durmadan her konuda konuşursa istenmeyen tip olacaktır.

kadınların aldatma sebepleri

Kendine göre sebepleri vardır falan demeyeceğim direkt kahpelik diyeceğim, saygılar.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Lann sözlük yazarları, çok güzel bir gün. Aylardır girmek için plan yaptığım şirketle bugün görüşmem vardı ve an itibariyle işe alınmış bulunmaktayım. Yeni bir kapı açıldığını umuyorum, hayat standartlarımı yükseltme düşüncem daha da olgunlaştı. Hayallerime bir adım daha atabilmek mükemmel bir duygu. Herkesin istediği gönlünce olsun. *

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Müslüm Gürses - Silinmeyen hatıralar.

ayrıldığın sevgiliyi unutamamak

Unutamayız ancak alışabiliriz ve bu daha iyi bir şey.

neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

iyi insandık ta ki kötülerle karşılaşana kadar. Hepsinin amk, saygılar.

vodafone

Yıllardır kullandığım sorunsuz firmadır. Bilmeyen arkadaşlara ithafen müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için 542 yi aradıktan sonra 1-1-6 tuşlarına basarsanız müşteri hizmetlerine erişmiş olursunuz. Tek sorunları faturanızı bir kaç gün geciktirirseniz sürekli farklı numaralardan faturanızı hatırlatmak için aramaları.

nasıl hissediyorsun

Aşırı standart. Ne mutlu ne mutsuz öylesine ve gelişine.

30 yaşında evi arabası olan bekar erkek

Ev tamam, araba yok. Ancak dolabımdaki dondurma kabında hep dondurma oluyor bence bu beni tercihlerin en üstüne aldırır.

günaydın deyince günaydın diyen sözlük kızı

Böyle aktiviteler yapıyorsunuz beni davet etmiyorsunuz. Yarın güneşin doğuşunda şanslı bir sözlük kızına ‘ Günaydın çiçeeeemm ’ yazacağım.