bugün

Ben 4. numaraya kendimi yazıyorum arkadaşlar.
Derdine güvenen sıralasın kendini.
en çok gülen küresel ıkınma. 1'e yazalım onu
Bende girebilirmiyim.

Ya aslında ben çok kötüydüm burası hafif kalır.
1 ben.

Evet
listeden menuet'i çıkarıp beni ekler misiniz lütfen? teşekkürler...
Beni de Yaz aq.
allahıma şükür mutsuz değilim.

t: bir liste
Beni de yazın lütfen..
Kendimi çıkarayım en iyisi listeden.
Daha dertli arkadaşlara yer açayım..
(bkz: günahkar profil uzmanı) liderligi kimseye birakmaz.

Uzak ama mutlu olsun. Swh.
Derdim var, sıkıntılarım var, sağlık sorunlarım var vs ama mutsuz değilim.
Çünkü oturduğum vakit sırtımı yaslamam için hızlıca kırlent getiren bir insanım var.

Siz oturduğunuz vakit sırtınızı yaslamanız için kırlent verilecek kadar değerli oldunuz mu hiç?

Bu mutluluk paha biçilemez.
Benim yanında o mutsuz 5 yazar stajyer kalır.

En bi' 1. benim; şampiyonluğu kimselere kaptırmam evelallah!
Kir dolu ruhum tenim; efkarın sırça köşkünü başkasına yaptırmam evelallah!
Adıyla sanıyla nick’in benden önce alınmamasına hayret ediyorum.
Yaz beni laynn...

Beni mutlu eder misiniz sözlik...

Swh .
Bu ülkede dertsiz kaç kişi vardır acaba?
ben değilim amk. mutluluk fışkırıyor benden
Kimse beni yazmamış çok şükür. insanların benden mutsuz ve gerginmiş gibi bahsetmesinden hoşlanmıyorum.
biri beni yazar,söver diye bekliyordum ismimi görmeyince şaşırdım.

yazdıklarıma bakılınca tek olumlu birşey yok lol.
#bu ülkede dertsiz kaç kişi vardır acaba?#

Reis bile dertli, sen ben olmuşuz çok mu? Haftaya Kurumuratoğlu'nun patladığını görecek adam. Yazık ya, kıiiyaaamaeeeaam! Hele bir de Bhilal gibi bir oğlun da varsa... Of, çok fena :-).
"umutsuz olmayın yeter" denilen yazarlardır.

"sittir lan sübüş" dediğinizi duyar gibiyim ve haklısınız ne umudu olacak amk eldeki malzeme belli. azıcık insan gibi yaşayalım derdinde herkes ama siyaseten b.ka batmışız, işinden memnun olan sayısı yüzde 2 falan en fazla, kafamızı dağıtalım diyorsun futbol vs izliyorsun orası daha da b.ka batmış herkes sansara dönmüş kavga dövüş küfür kıyamet.. sağına dönsen suriyeli soluna dönsen afgan geri kaçayım desen arkanda açlıktan ağzı koktuğu halde hala "çoh şükür yiğenim" diye sigaradan dişleri ve bıyıkları sararmış dayılar..

içim şişti ipneler.
antidepresan almasaydım benim de olabileceğim yazarlar listesi. ilaç iyidir diyorum o yazarlara.
hepsini toplaıp karesini alırsan anca ebbıra denk geliyor. nerede kaldı bu herif?
durakta durmayan belediye otobüsü peşinden koşar gibi "alllo! hooop, beni unutmayın" diye el kaldırıyorum.
ilk bir benim sebebim çok kimseye sıramı vermem. Heyt! Anlatsam ağlarsınız o kadar!
sözlük mutluluk üzerine kurgulanmış bir yer iken neden burada mutsuzluk arıyorsunuz?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar