bugün

FIFA ve pes serileri diyebilirim.özellikle yıllar geçmesine rağmen FIFA 14le pes 2016nın bende yeri ayrıdır.
command&conquer, simcity4, starcraft, dota zamanımı çaldıklarını düşünmüyorum neticede herkes eğlenmek için zaman harcamalı.
Stronghold cruseder 2 dir. Wolf denen bir şerefsiz var. 100 atlı asker ve onlarca kılıçlı askerim olduğu halde gene yendi beni. 3 ayım buna gitmişti.
Battlefield 1, battlefield v, call of duty wwii, call of duty mw2 - mw3, fifa 18, fifa 19, elder scrolls v: skyrim gibi oyunlardır.
Assassins Creed Odyssey...
Sparta gazı. Yazık oldu sözlük hayatıma
(bkz: ultima online)

hayat offline.
Metin2, the elder scrolls 5 skyrim, europa universalis 4, hearts of iron 4, euro truck simulator, cities skylines, medieval 2 total war, mount and blade warband, utanarak bunlara league of legends eklemek durumundayım.
freedom fighters
anlatmaya gerek yok bilen biliyor.
(bkz: assassins creed) külliyatı.

(bkz: championship manager)
sözlükte temsilcimiz kalmamış, ben yazayım.
(bkz: knight online)
Ortaokul ve lise zamanlarımı çalan oyun Silkroad. Ne paralar hiç edildi, hayatımı çalması yetmezmiş gibi bide paralarımı çaldı.
Assassins creed serisi
Lol, fortnite
Ve zamanında saatlerimi verdiğim metin2
Age Of Empires.
Fm 2005. Ne oynardım be. Evet.
Clash of clans.
Lol oynayanlar gerçekten vasıfsız, vizyonsuzdur aq.

Metin 2 çaldı lan. Atım öldüğünde de yıkılmıştım.
(bkz: knight online)

Üniversite hayatımı sikertmişti, millet hatunlarla gezerken ben boss pesinde koşuyordum amk.
Age of empires, Sims, GTA, Lol, Cs , zula, wow, Need for speed.
( Zihnimde hala emrin, usta, yaparım, emrin, tamam).
total war
europa universalis
crusader kings.
doom ve minecraft.
defense of the ancients.
Oyun oynamayı severim ama çok oyun oynamam. Bilgisayar başında sabahladigim tek oyun online olarak o da , counter strike.
crysis 1 dir. bir de pes 13 de baya mesaim vardır. maç vermem kolay kolay. en son arkadaşı 12-0 yenmiştim.
mount blade çok net.