bugün

Mağdur edebiyatına başlandığında göre yine birilerinin kuyruğuna basılmış. Klasik Uludağ mağdur edebiyatı olimpiyatlarına hoş geldiniz...

Din insanın vicdanı ile ilgili bir şey sen şov için yaparsan böyle birileri de kuyruğuna basar.
Başlığı açan ve girdi yapan yazar kardeşlerimi bu konuda tenzih ederim. Benim isyanım geneledir.
Ramazan davulcuları islam’ın teminatı oldu ha, bugün…

Senenin 11 ayı zurna eşliğinde düğünlerde “içsin de iyi çalsın” diye önüne bir kilo rakı konulan adamlar ne kıymetliymiş meğer…
Oruçlu insanlara zorla su içirmek gibi eylemleri olan gizli bi örgüt bile var, utanç tablosu.
Ramazan davulcusu istemiyoruz diye Mi lan *
ben namaz kılmayan kişinin kafir olduğuyla alakalı hadisleri okuyunca inanmayı bıraktım ama Allah var, islam hak din, Hz. Muhammed hak peygamber bunu islam'ın kendisinden öğrenmiş bulunuyorum zaten. islam'dan nefret etmiyorum. islam bir inanç sistemi, bir din ve kalbimi neden kötü duygularla doldurayım. Yani normal benim durumum.
Yav ne dini ne islamı 21 yüzyıl bitecek neredeyse adam meteordan sondaj yapıp altın getirme peşinde islam altın erkeğe haram mı bunun peşinde.
ben birinin yorumundan esinlenmiştim. bu yorumu benzer şekilde aktarayım tam olarak aklımda yok. kafirler inanmadığı şeye yok dedikleri şeyden, yalan dedikleri şeyden neden nefret ediyorlar?
dinsizlerin sürekli yaptığı tipik eylemlerden biridir. seceresi bozuk insanlar her haltı yiyebilir dinsiz bi parti başa gelsin diye yapmadıklarını bırakmaz ak parti gibi son 100 yılın partisini bile eleştirme cüretinde bulunurlar. ulan cuhape bu ülkeye ne çivisi çaktı 70 yıldır muhalefetten öte gidemediz akp yi indirmek için yapmadığınız algı kalmadı. gerçekten çok yazık..
Doğru bildiğini kazmalık yapmadan, insanlara saldırmadan anlatmaya çalışanı, bu yönde bir çabası olanı ayrı tutuyorum.

Zaten söylenen bazı şeyler islamda bile olmayıp islam geleneği denen kültürde olduğu için çoğu söylediklerine katıldığım yazarlar bile var.

Ama bazı tipler var ki bunlar doğruyu bildiklerini düşünerek millete saldırmayı hak görürler. Bir de başkalarını cahil kendilerini bi skim sanarlar, kimi mal userlarca da pohpohlanırlar.

Sonradan görmenin kralı bunlardır işte.
Onlar ''Türkiye laiktir laik kalacak'' diyenlerdir ama laiklikten sadece islam düşmanlığını anlıyorlar.
Siz onların Hristiyanlık ya da Yahudilikle ilgili menfi tek kelime ettiklerini duydunuz mu?
Ben duymadım da...
her sözlükte var olan bir sıkıntı. kafa sözlükte ise islam düşmanlarının sayısı takdire şayan.
olm yazdıklarına bir bak lan...

allah mısın?

allahın karışabileceği bir şeye sen ne hadle karışabiliyorun ki insanların hayatına?
islam düşmanlığını uğursuzluğa ve şerefsizliğe yanan Ampül tetikliyor. Lamı cimi yok
Allah islam düşmanlarına daha düşmanmış!

Ne oldu? Korkmamız mı lazım şimdi?

Şu acınası halinize bir bakın! Evrende trilyonlarca galaksi, her galakside 100 milyar ila bir trilyon arası değişen yıldız var, efendim bunların hepsinin üstünde Allah varmış, onun da derdi, 13 küsur milyar yıl geçmişi olan evrenin bir köşeciğindeki bir gezegencikte bundan 1400 yıl önce yaşamış olan bir arapla konuşup, talimatlar yağdırmak, arada arabın maddi, ailevi ve siyasi sorunlarını çözmek, sonra da o mesaja inanmayanlara çok kötü fena düşmanlık gütmek, türlü işkence planları yapmakmış!

inandığınız bu! Gerçekten de inandırıcı geliyor mu?

Hep derim, imanlılar büyüseler bile akıllarının bir kısmı hep çocuk kalır. Çok yazık...
islam'ın sahibi yüce Allah'ın inanmayanlara karşı tutunduğu düşmanlığın yanında esamesi bile okunmayacak olan düşmanlıktır.
için için özgür olmak istedikleri halde, beyinlerine bol bulgur takviyesiyle ve bol bol korkutularak sokuşturulan 7. Yy arap inanç, töre, gelenek ve iç siyaset öğelerinden bir türlü kurtulamayan tosuncukları bir hayli kızdırmaktadır.

Öküz oldukları için islam düşmanlığının neden kaynaklandığını bir türlü anlayamazlar. Sanırlar ki kendi ibadetleri, inançları filan birilerine batıyor! La bize ne sizin ibadetinizden, inancınızdan? Bizi rahatsız eden dininizi siyasete, ekonomiye, toplum hayatına, her bir şeye sokup, diğer insanlara dayatma yapmanız.

Neyse ki tüm çabalarınız boşa gidecek. Türkiye Afganistan değil, desteklediklerinizin faşistliklerine rağmen insanlar bilgiye ulaşabiliyor ve akın akın islam'dan kaçıyor. Çocuklarınız, olmadı torunlarınız, olmadı torunlarınızın çocukları Müslüman olmayacak. Dindaşlarınız yakın gelecekte marjinal bir grup olarak kalacak, Avrupa'da kiliseler cemaat yokluğundan nasıl satılıyorsa, camiler de satılacak.
Çoğu interaktif sözlükte olan düşmanlıktır. Dinin helal kıldığı , normal gördüğü ve emir verdiği ne varsa saldırır bu tipler. Tek dertleri budur.
Apaçık ortada olan düşmanlıktır. Belki aile , çevre, aldiklari egitim bu hale getirmis olabilir. Duzelecekler insallah.
yok özgürüm ayakları
yok ben istediğimi giyerim
yok ben istediğimi sürerim
yok ben istediğimi içerim
yok ben istediğimle sikişirim.
resmen cehennem ehli anasını satim.
çana herkeş düçman mı oldu minik mağdurum benim. Gel gel ağlama gel, belki surada minik bir hosgoru vardir.
kimse sizin dininizin dusmani degil. sizin dininizi kotu tanitanlarin dusmani.

bosuna laf kalabaligi yapmayin. at gozlugu takmak yerine genis acili bakip dusunun.
sadece sözlük ortamlarında olsa iyi. her yerdeler. varsın olsunlar, onlar olmasa bir manası kalmazdı zaten.
görsel

aykırı olunca şekil oluyoruz sanıyor davarlar.
Kendi kurdukları örgütün yaptığı eylem sonrası islama daha bi rahat saldıran misyonerlerin, barış gönüllüleriNin başını çektiği düşmanlıktır.

Sorosdan beslenir.

(bkz: abd ışid ilişkisi)
Dünyanın bütün uygar ülkelerinde varolan şeyin sözlükteki yansımasıdır.

Neden var böyle bir düşmanlık acaba?
21. Yüzyılda hala din için toplu katliam yapan tek dinin islam olmasından kaynaklanıyor olmasın.

Bütün dünya islami terörle mücadele ediyor. Sanki ısidle ortaya çıktı bu. Yüzyıllardır var.
Seyh said isyanı, dersim isyanı, menemen katliamı,
Neve salom sinagoguna 1986, 1992, 2003 olmak üzere 3 kere terör saldırısı, 1993'te sivas katliamı, 2003'te hsbc saldırısı, hizbullahın öldürdüğü yüzlerce insanın toplu mezarlarının bulunması, 15 temmuz fetö darbe girisimi.
Bunların hepsinin arkasında siyasal islam var ve bakıldıgında pkk domuzlarınınkinden bile fazla sivil kayba neden oldular.
güncel Önemli Başlıklar