1. 1.
  dünyanın en güzel gitaristi.

  http://www.youtube.com/watch?v=R7DRtl6CTqc+
  10 -5 ... ghost whisperer
 2. 2.
  sesi kadar kendi de güzel bir bayandır kendisi.
  11 ... the kene
 3. 3.
  taylor swift
  http://www.dailymotion.co...ylor-swift-our-song_music
  2 ... never neverland
 4. 4.
  güzel ama daha güzel bakışlı şarkıcı.
  4 -1 ... the kene
 5. 5.
  sesini Avril Lavigne'ye aşırı derecede benzettiğim country-pop şarkıcısı. son çalışması olan fearless isimli albümü 2008 yılında çıkmıştır.
  7 -2 ... bilememko
 6. 6.
  son yıllarda çıkan en kaliteli genç müzisyenlerden. henüz çok genç olmasına rağmen sesi, müziği, sahne duruşu ve magazinsel zırvalıklardan uzak yaşamı ile oldukça dikkat çekici. love story ile tanınıyor genelde ama bundan çok daha iyi parçalara sahip genç müzisyenimiz; tied together with a smile, crazier, breathe, you're not sorry, cold as you, fearless, fifteen, invisible, our song, teardrops on my guitar, should've said no, white horses gibi bir çok dinlenilesi şarkısı vardır. özellikle efsanevi ve dedesi yaşındaki grup def leppard ile verdiği konseri izlenilesidir, düetler tadından yenmez, iki kuşak arası bu kadar güzel uyum olabilir dedirtecek türde. her şeyden önemlisi magazinde pek görünmemesi en büyük artısı gözümde. canlı performansı albüm kayıtlarından çok daha iyidir ayrıca. bir de 1.82 boyu ve meleğimsi yüz ifadesi ile şirin mi şirindir. yolu çok açık eğer bu şekilde devam ederse ki devam edeceğine eminim. yıllarca dinlemek en büyük dileğimiz bu genç müzisyeni...
  8 -4 ... iyilerdesiyahgiyer
 7. 7.
  pazarı pazartesiye bağlayan gece 04:00'da mtv'den canlı yayınlanacak olan mtv video müzik ödüllerinde canlı performansını izlemek için sabırsızlandığım meleğimsi müzisyen.

  (bkz: sabırsızlanmak)
  4 -2 ... iyilerdesiyahgiyer
 8. 8.
  4 milyondan fazla satan fearless albümünü; 6 yeni şarkı, fotoğraflar, turne görüntüleri ve video kliplerinin yer aldığı bir DVD ile 27 ekim 2009'da The Fearless Platinum Edition adı ile tekrar yayınlayacak 19 luk country yıldızı. akşam akşam mükemmel bir haber olmuştur.

  http://www.mtv.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsId=6906

  edit: link ölmüş.
  3 -1 ... iyilerdesiyahgiyer
 9. 9.
  mtv video müzik ödülleri 2009'da you belong with me parçasına ait videosu ile En iyi Kadın Sanatçı Videosu nu kazanmıştır. ödülü almadan evvel kanye west'in iğrenç bir hareketine kurban gitmiştir ayrıca. sahneye fırlayan kanye ödülü beyonce'nin alması gerektiğini söylemiştir, amacı nedir bilinmez ama sonuç; ödülü sonuna dek haketmiştir taylor swift.
  5 -1 ... iyilerdesiyahgiyer
 10. 10.
  o ödülü alıp kanye'nin bir tarafına sokması gereken güzel kişi.
  11 -3 ... cherry no kokimiyoi
 11. taylor swift Başlığındaki Önemli Entry'ler