bugün

Kim evli, kim değil bilinmesi gereken listedir. Millet artık sapıttı. Evli bekar yürüyor. Belki eşleri okuyor. Yapman guzularım. Sevgilisi olanlar da olabilir. Yazsınlar. Bilelim.

Yeter da...

Evet
Keşke bu listede olsaydım. ilk defa bir listede olamadığıma üzüldüm..
Married But Available anlayışı dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmış vaziyette. sanırım kuresel ikinma hanımefendi nin bahsetti sözlükteki sapıtma bu yozlaşma durumla alakalı olsa gerek.
Yaz beni.

Bildiklerim:
Giden gider.
Lm3allemm
Ragnar rockefeller.
D varank.
Ngark.
Evliyim mutluyum çocukluyum. Gerçi bilmeyen yok. Herkes seviyeli ve saygılı bu konuda. Teşekkürler sözlük.
Herkese mutluluklar dilerim. Evinizdeki eşlerinizin değerini bilin. Dışardakilerden hayır yok.
Ben değilim arkadaşlar.
bir zamanlar.
Oraya +1 yazmanızı rica edeceğim.
arkadaşlar 33 yaşındayım,erkeğim,bekarım.

arada üzücü şeyler yazıyorsunuz veya moralinizin bozuk olduğunu görüyorum,yardımcı olmak istiyorum bazen o yüzden mesaj atıyorum yürüyor sanmayınız.

saygılar.
buradaki neredeyse her yazar, evli de olsa müsaidim tarzında takıldığından, çokta mühim olmayan durumdur.
2+1, 77 metrekare.
ben evliyim ama her an tekrar evlenebilirim yani beni yazmayın.
acab true yu su listede gormeye benim omrum yeter mi? Beni birak, sozlugun omru yeter mi?
sene 2024 olmus, hala evli insanlar var.
hayret edilecek bir durum.
Çok şükür o kadar bağlı ve o kadar seveni denk gelmedi henüz.

Ayrıca bu listeye girdiğim gün sözlüğü terk ettiğim gün olur.
Merfo hemen ispiyonlamışın ama yaa.

görsel
Ben 34 senelik evliyim. Erektor,Dengir,tito'da evli.
Sözlükte 60 kişi yazıyor zaten. Evliler bekarlar üç aşağı beş yukarı belli ya. Ben, sol framede yazılanlardan yola çıkarak kim evli kim bekar biliyorum mesela. Çoğumuz evliyiz bence. Ben yıllarca kaynanamı yazdım burada, ağladım da ağladım, hiç mi farketmediniz? Yazıklar olsun! Pes! Vallahi pes! Bu ne duyarsızlık ya hu!
Ben şahsen değilim.
bir bağı olmayan insanım.
kendimi bildim bileli bekarım. hiç evlenmedim. onu bırak hiç sevgilim bile olmadı. bir kadının eline bile dokunmadım. ama umut iyi bir şey. ve iyi şeyler asla ölmez.
Evliydim 5 senedir iplerim kendi elimde. Size de dilerim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar