az önce (bkz: en yakin arkadasin olmesi) başlığına yazdıktan sonra yaptığımı farkettiğim olay. bir an enteresan, gereksiz ve fakat iyi geldi*. insanın iç dünyasını dışa vurma konusunda yazının öncelikli önemi diyorum. mektubuma burda son verirken tüm insanlığa bir mesaj vermek isterim: yazalım, güzelleşelim! hoppaaa!
konsept dahilinde yapılması legal olan olaydır. nedir konsept?
(bkz: en yakın arkadasın ölmesi)
(bkz: annenin kanser olduğunu öğrenmek)
gibi sözlük formatı'na aykırı olmayan başlıklar açılabileceği gibi, bir yere kadar yazarın kendi duygularını anlatarak tanım yapması da caizdir. tabi ki (bkz: bir günlük olarak sözlük) boyutuna taşımadan.
(bkz: dua kampanyası) *
şahsen tanınmasa kişi belki de neler duyardık neler denilesi olay.
(bkz: mal basten)
(bkz: allah özelini güzelini yazsın alnıma)
özelini paylaşacağın birisinin olmaması ve en yakın arkadaşın uludağ sözlük olması durumu.
gereksizdir, çiğdir ve yegane amacı biraz daha popülaritedir. hele ki özeliniz, moderatörlerle vs. ise komple tüm gözler üzerinizde olur. yoksa 3. kişiyi zerre ilgilendirmeyen bir mevzu neden paylaşılsın?

bugüne dek sözlükler en çok, bu tür kişisel husumetlerin sözlüğe sıçramasından çekmiştir zaten.
uludağ sözlüğe paylaşmak inci sözlüğe paylaşmaktan iyidir.adamlar yazarının özelini bile skiyor.
olmaması gereken bir durumdur.
ben bu yazıyı sana yazdım başlığının varoluş sebebidir.
görsel
görsel
özeliniz değersizse paylaşmanızda sakınca yoktur.
özeliniz değersizse paylaşmanızda sakınca yoktur.
özeliniz degerliyse paylaşmanızda sakınca vardır.
Herkesin bir ozeli vardır. Herkes istediğini yapabilir.
(bkz: herkesin popisi olmak)
ben hala kredi kartı şifresini paylaşanı görmedim.
Gayet doğal Bir durumdur. Bir insan özelini en iyi tanımadığı ve belki de hiç tanımayacağı insanlara anlatabilir. Bu sebepledir ki sözlük yazarlarının itirafları başlığında 155000 kadar entry var.
kredi kartı şifresi: 3490.

ha bide, kakam geldi tuvalete gidiyorum.
başınızı derde sokacak paylaşımdır. şuna dikkat edin yazdığınız her yazı , paylaştığınız her fotoğraf ileride size başağrısı olarak dönebilir. tabi özeli genelinden bahsediyorum.
özellikle meşhur fahişeler hakkında anılarınızı anlatmayın. bu işin sözü var nişanı var.
sözlükte bir hayli yaygın durum.

adı üzerinde özel. kamuya niye açıyorsunuz ?
ifşa olma ihtimalim çok düşük olduğu için paylaşıyorum. Sana ne sayın hubel?!
Caps atmayan boş yapmasın amk.