içimizi burda da mı dökmeyelim be kardeşim ?
bazıları cidden ipin ucunu kaçırıyor. şimdi rastgele birinin entrylerine baksanız adını, yaşını, yaşadığı şehri, okuduğu okulu, eski sevgilisinin ismini... her boku öğrenebilirsiniz. telefon numarası paylaşmak yasak olmasa kesin onu da paylaşanlar çıkardı.
hepimizi kamulaştırdıkları için bundan sonra sorun olmaz.
En özelim.
görsel
bana sert sert konuşmayın yoksa bu olur.

görsel
Caps atmayan boş yapmasın amk.
ifşa olma ihtimalim çok düşük olduğu için paylaşıyorum. Sana ne sayın hubel?!
sözlükte bir hayli yaygın durum.

adı üzerinde özel. kamuya niye açıyorsunuz ?
özellikle meşhur fahişeler hakkında anılarınızı anlatmayın. bu işin sözü var nişanı var.
başınızı derde sokacak paylaşımdır. şuna dikkat edin yazdığınız her yazı , paylaştığınız her fotoğraf ileride size başağrısı olarak dönebilir. tabi özeli genelinden bahsediyorum.
kredi kartı şifresi: 3490.

ha bide, kakam geldi tuvalete gidiyorum.
Gayet doğal Bir durumdur. Bir insan özelini en iyi tanımadığı ve belki de hiç tanımayacağı insanlara anlatabilir. Bu sebepledir ki sözlük yazarlarının itirafları başlığında 155000 kadar entry var.
ben hala kredi kartı şifresini paylaşanı görmedim.
Herkesin bir ozeli vardır. Herkes istediğini yapabilir.
(bkz: herkesin popisi olmak)
özeliniz degerliyse paylaşmanızda sakınca vardır.
özeliniz değersizse paylaşmanızda sakınca yoktur.
özeliniz değersizse paylaşmanızda sakınca yoktur.
görsel
görsel
ben bu yazıyı sana yazdım başlığının varoluş sebebidir.
olmaması gereken bir durumdur.
uludağ sözlüğe paylaşmak inci sözlüğe paylaşmaktan iyidir.adamlar yazarının özelini bile skiyor.
gereksizdir, çiğdir ve yegane amacı biraz daha popülaritedir. hele ki özeliniz, moderatörlerle vs. ise komple tüm gözler üzerinizde olur. yoksa 3. kişiyi zerre ilgilendirmeyen bir mevzu neden paylaşılsın?

bugüne dek sözlükler en çok, bu tür kişisel husumetlerin sözlüğe sıçramasından çekmiştir zaten.
özelini paylaşacağın birisinin olmaması ve en yakın arkadaşın uludağ sözlük olması durumu.
(bkz: allah özelini güzelini yazsın alnıma)