bugün

Birçok erkek tarafından rahatsız edilmek, eril dille haklarına saldırılmaktır.
bildiğim kadarıyla pek mümkün değil. anca ameliyatla falan travesti olunuyor.
bencilliğin zirvesine çıkmaktır. evet.
görsel
Sözlükte yıllarca kadın olduğunu anlayamadığımız bir sürü kadın yazar var, siz de çok şey biliyormuşsunuz gibi konuşmayın.
Sözlükteki kadınların yüzde 97.268'i sadece sözlükte kadındır.

Dikkat ince.

Oran gerçektir. Kendim ölçtüm.
(img:#2172605)

takım elbiseli benim.
gözlüklü ergen aykolik.
cinsiyet ayrımı mı var oda insandır ne hayetinde eşit olamasakta ( onlar bizden çok önde, beğenmezler hala

eşitlik isterler ).
kadın olduğunu söylediğin anda inanılmaz şekilde ilgi göreceğinin %100 garantisi vardır.
Türkiye'de bor olmak gibidir. Var ama ortaya çıkaramıyoruz.
Istese sozluge mod olur oyledir sozlukte kadin olmak.
KALEMi GÜÇLÜ YAZARDIR.
Bu kadar pipili arasında onur mucadesi vermektir.
Kimse kusura bakmasın bu sözlükte ki tek kız turuncu saçlı abladır... ama çok havalı hayranım ona...
Her istediginin laap diye olmasi demektir.

Misal birine takik misin? Hemen mod bi sevgili yapiyosun zaten sonrasi senin istedigin gibi.
Erkek olmak kadar zor degildir, yürüyorsun gece gündüz ama harun abi çıkıyor. Nice koc yigitler bu minderde havlu attı, yether dedi yazık.
--spoiler--
çok zor çok!!!
--spoiler--

sözlükteki kadınları, zorlu şartlar altında çalıştırmak amaçlı maden ocaklarına gönderiyorlar.
iftira atmayın kitap, kedi , manzara fotoğrafına kimse 20/30 arti oy vermez mutlaka bir kıyısında köşesinde el, ayak vb vardır o 20 30 oy ona verilir.
Memenizi attığınız an popüler olursunuz.
bu sözlükte olmanın bir kadından götürüsü ne olabilir. şişirdikleri ego, fazla fazla ifade özgürlüğü ve moderasyondan torpilli olmaları da var. iyi mi böyle kızlar.

bir de ağlamayın biz kadınız diye.
Zordur .... şu kendini bir şey sanan erkeğimsi tiplerle uğraşmak zordur. Erkek diye geçinip f☆lloş olan tiplerdir ...
görüldüğü kadarı ile hepsi y o r g u n. marcus araya karışma karşim karambole gidersin bak fav içinde bırakırlar nickini mouse ile okşarlar..
Yoruldum.
Yoruldum.

Dedim bekliyorum.
Yoruldum dese 100 artı alır. Öyle kıyaktır. Evet.