bugün

Hak yol üzereyim, kimseye tapınmam.
Had hudut bilirim, it gibi kapınmam.
Doğruyu severim, lafımı sakınmam.   
https://twitter.com/ATAIS...tatus/1655971626729472003

yoruma gerek var mı?
Dünden beri ateşim 40 tan 39 a indi anca 5 tane serumla. Fenalık geçiricem evde tonla da işim var allah yardımcım olsun.
Çok erteliyorum bana kötü patlayacak.
Çok okudum , çok gezdim 6 yıl sonra tekrar döndün sözlüğe .Özlemişim bu ortamı merhaba eski dostlar .
Sevgili kendime;
Kendinle gurur duy kızım.
Aldığın tüm kararlar için,
Gerçekleştirdiğin her adım için,
Bedenen ve ruhen attığın tüm fazlalıklar için.
Ben artık "ben duygularımı içimde yaşıyorum." Cümlesini duymak istemiyorum hayatımda.
Evde karpuz bitmiş offf ya.. kavun yicem birazda. Benimle kavun yemek isteyen varsa buyursunlar..
Her şeyi anladığını sandığın durumda konsantre odaklanma zayıflıyor bende okuduğumu ve gördüğümü anlamakta zorluk çekiyorum.
Belki tam uykumu alamamışımdır yaşam tarzımdan.
Aslında şeyden böyle oluyor vücut ve beyin alışkanlığı.
Önceki cihazım yavaştı ve geç açılıyordu.
Bu cihaz daha hızlı olduğu için beyin buna alışık değil ve kaldırmıyor.
Sıcacık çay , yeni pişmiş bazlama ve çökelek istiyorum.
doğa isimli kızlara zaafım var. her 2-3 yılda bir doğa diye bir kızla tanışıyorum ve kalbimi kaptırıyorum. bu 3. olacak dün gece tanıştım bir tanesiyle. canlı yayın açmıştı ve izliyordum. her neyse sonuç olarak eğer bu da beni bitirecek bir ilişki başlangıcıysa ben buna hazır değilim. kız zaten hissizim diyip duruyor kimseyle bir alakam olmaz filan diyor. psikoloji okuyor. neyse hayırlısı.
Birden fazla erkekten medet uman kadınlar, birden fazla erkeğin yolunu gözleyen, her eskisi ile anı biriktiren kadınlar bir bana mı itici geliyor?

Kızmıyorum, sinir hiç yok.
Ama iticiler.

Anlam veremiyorum şahsen.
Sanırım birine kapak atayım da hangisi olursa kafasındalar.
Bugün migros'tan aldığım koyu kestane boya ile saçlarımı ve sakallarımı boyadım. Sonuç muazzam.

34 yaşındayım. Resmen 29 yaşına geri döndüm. ikide bir aynaya bakıp duruyorum. Son zamanlarda beni bundan fazla mutlu eden şey olmadı. Gençleşmek o kadar da zor değilmiş meğer.
Klarnetçi abi, biz ikizler burcu insanlarının saç boyamaya karşı bir düşkünlüğü var. Allah seni bu batağa düşürmesin *
kendimden önce ailem için ayakta kalıp mücadele ediyorum ve buna kendimi gerçekten sevene dek devam edeceğim.
mutluluğun huzursuz bir korku, mutsuzluğun huzurlu bir kabulleniş getirdiği bir gerçek.
Gittik verdik oyumuzu ama sırf akşam sandıklar açılırken o heyecana ortak olabilmek için verdim. Tıpkı çıkmayacağını bile bile yılbaşı bileti almak gibi maksat o heyecanı yaşamak.
ya her şey çok sakin ya da fırtınadan önceki sessizlik. bu akşam dışarı çıkmayacağım.
Pazartesi günleri saatler mi yavaşlatılıyor, bu ne ya hiç zaman geçmiyor.
Hiç bir yüz güzel değil onun yüzünden.
Pozortoso sondoromo yoşoyormosonoz ?
Sana o kadaf kızgın ve kırgınım ki... Adını bile hatirlamak istemiyorum. Ama seviyorum da. Ben bunu hak etmemiştim. Çabalıyordum belki de ilk kez. Konuşmaya hakkım vardı. Artık bir önemi kalmadı hiçbir şeyin. Ölümden dönmüş oluşuma rağmen beni böyle birakabiliyorsan paranoyalarindan sana diyecek bir şeyim kalmadı. Seni affedemiyorum.
bugün çok yoruldum. doktorumla yarım saat sohbet ettik. ona kabuslarımdan ve hayatımdan bahsettim. uludağ sözlükte yazmaya başladığımdan. güzel bir faaliyet devamını getir sana iyi gelir dedi. psikiyatr hanım baya anlayışlıydı.
hatalar yaptım, hatalar yaptınız. beni kıran herkesi affediyorum ve kırdıklarımdan da af diliyorum. hepimiz mutluluğu hak ediyoruz. herkesin mutlu olmasını dilerim. karanlığı hep birlikte delelim ve hayallerimiz güneşe çıksın.