bugün

herkesten nefret ediyorum. evet siz de bana bayiliyorsunuz zaten.
Yazmasam olmaz mı yaz yaz bi bitmedi amk. Sanki okuyorsunuz hammına
gözümün gördüğü dünyayla, kafamın içindeki dile getirilmeyen dünya arasında arafta kaldım.
ne gerçek gibi yaşanılan yalan dünyaya ayak uydurabilecek kadar sahtekar olup rol yapabiliyorum, ne de kafamdaki dünyada yaşayabilecek imkanım var. deli gibi yaptım kendimi.
iki insan bir şeyi istediği halde ve şartlar da oluşmuşsa o şeyin olmamasını kadere mi yoksa mallığa mı bağlamak gerek saljhsdalkdhs kafayı yiyeceğim; geçmişimi de cüretkarsızlığımı da beni saran kasveti de ayrı ayrı sikeyim.
herhalde bugun olmediysem kolay kolay olmem... hic bukadar yogun duygular hissetmemistim. sahne kapansin artik demeyi hic bukadar istemedim. yorgunun sayın sözlük, yorgun ve bölük pörçük.
Prostat kanseri olma ihtimalim varmış. Bir test kiti verdiler gizli kan testiymiş. Ben ki kendimi güçlü sanırdım testi yapmaya korkuyorum. Ya pozitif çıkarsa? 41 yaşındayım lan daha. Çok erken değil mi?
sürekli ellerimi arkada birleştirip uzun yollar yürüyesim geliyor, neden böyle oldu?
umudum ile inadım arasında bir boşluk var. ne zaman bir konu hakkındaki umudum bitse inadımın hemen devreye girmesi gerektiği yerde o boşluğa düşüyorum. işte o boşluk hayatımı kuruttu. hayır yani elinde gecinde inada bineceksin, ne işin var o kuyu gibi boşlukta?
kafamı dağıtmak istiyorum bu gece.
hala hepinizden tiksiniyorum.
her şeyi kendi başınıza düşünmeyin.

çoğu konuda karar verirken başkalarına güvenin.
tecrübe kazanmak çok şey kaybettirir, şansınız yaver gitmeyebilir.
kim olursan ol. iki karış mermere dört satır yazı olacaksın.
Eski sevgilimle konuşmalarımızı okuyorum gecenin bu saatinde.Neden yapıyorum bu saçma işi bilmiyorum.O beni düşünüyor mu hiç sanmıyorum.Peki ben niye takılıp kalıyorum? Hala mı seviyorum onu da kestiremiyorum.Kısacası Kafam ve kalbim çok karışık sözlük başka da bir şey diyemiyorum.
Bana dert açan güzel ellere derman oldu...
uzatmadan gitmek en iyisi
kimsenin hayatına müdahil olmak icin zorlamaya gerek yok.
şu suriyeliler gitsin artık. gerçekten çok rahatsız edici olmaya başladılar.
Ben, yeterince fedakarlık yaptım. Binlerce terk ettin. Döndün, hiç birşey olmamış gibi sabah kahvaltısında, gülücükler saçıp, sevdiğin şarkıları söyledim sana. Hala, gitmek istiyorsun, susuyorsun. Ne yapmalıyım? Seviyorduk, gittim konuştum. Benim oldun, ortak güzel değerlere sahipken, bir yabancım olmaya ne gerek var ki? insanları anlamak zorken, beni yansıtan aynada, kendimi görmek neden bu kadar zor?
Kimsenin doğum gününü aklımda tutamıyorum. Başkaları da benim doğum günümü unuttuğunda, kutlamadığında problem yapmıyorum.
bana bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.
görsel

modernlik, medeniyet anlayışınız bu mu ? bu nasıl genişlik, rahatlıktır. bizde mi sıkıntı var anlamıyorum ki. babamın yanında rakı içsem şişeyi götüme sokar ki teklif etse bile saygıdan dolayı içemem yanında. sigarayı bile yanında içmiyorum. gerçekten yazık. bir de sosyal medyaya atmış Allah'ın salakları. bir de sağcılara çomar, koyun derler. tiplere bak.

not : görsel eski ama galeride görünce çıldırdım.
ramazan bitse artık.

gündüz yeme yemeyi özledim.

dışarıda gezerken bir şeyler yemeyi özledim.

istanbul'u gezmeyi özledim!!!
kimseye yaralarınızı, zayıflıklarınızı göstermeyin.
bugün bir rüya gördüm, rüyamda tus kitaplarımı bir bir kaybediyorum. lan mikrobiyoloji nereye kayboldu derken, bir de bakıyorum patoloji kayboluyor. lan patoloji nere gitti bu sefer derken, dönüp bakıyorum dahiliye uçmuş. bir üzülüyorum bir üzülüyorum ki sormayın. moralim düzelsin diye baklava almaya çıkıyorum, baklavacıdaki kasiyer sevgilimmiş(fantazilere gel) bana dönüp, tus kitaplarını kaybeden biriyle birlikte olamam bu ilişki bitti diyor. lan aq senin tek görevin baklavanın fiyatını söyleyip ücretini almak, sen benim tusumdan ne istiyorsun desem de laf dinletemiyorum hatuna. baklavayı da alıyorum ama. eve gidip, bir yandan baklava yiyorum bir yandan da sınav bokuna kızı kaybettim diye ağlıyorum. bir kitaba sahip çıkamadım diye kızıyorum kendime. sonra bir uyandım, yine yastığıma sarılmışım sımsıkı. ardından derin bir oh çekme ve onun ardından gelen manyakmısın aq bu nasıl rüya diye iç geçirme...
birader, bu nasıl bir psikolojidir, nasıl bir bilinçaltıdır birisi bana anlatsın. sınava mı konsantre olmaya başladım acaba? yok mu sözlükte şöyle işinin ehli bir psikolog? derinlere ineceğiz hocam...
yorgunum. ruhen, zihnen, bedenen etrafımdaki her şey beni çok yoruyor ve ben akşam eve geldiğimde en sevdiklerimle konuşmak istemeyecek kadar tahammülsüzleşiyorum. günlerce uyumam gerek zihnimi nötrlemek için.
(bkz: #39481471)
(bkz: #39601510)
(bkz: https://galeri.uludagsozl...foto%C4%9Fraflar-1685370/)

Ben bu entryleri aynı zaman da benim sitemimi anlayın diye attım. Bugüne kadar olur da aranızdan iyi kalpli bir yazar nickimle bir başlık açar diye bekledim; ama nafile !

Hayır birde bazen görüyorum; eksi almak için başlık açan yazarların nickleriyle başlık açıyorsunuz, daha da içim gidiyor.

Neyse, yinede canınız sağolsun bee..