bugün

hasan ın sol kulak zarımı patlattığını bildiği halde bir şey demeyen müjgan ın suratını görmek
dalmak
unutkanlık
boş boş bakmak.
Sınırda olduğum yetmiyormuş gibi şu an sanayide ne işim var lan benim?
ekşi sözlükte yazar olamamak en yaygını.
Çünkü elbiseni ben göndericem ondan diyorum ahdhdjndajs.
Bak senin eski mesajlarını bulur cümle sözlükçüye rezil ederim.
Elbise hariç her şeyi taşıyabilirsin.
Yarın sevgilim herşeyim suckerpunchın ailesine iftara gideceğiz. Ailesinin şatosu ilçede. Yorkshire gibi düşünün. Yemekten önce çiçek toplamaya çıkarız dedi ihihihi. Ama akşam yemeği kombinimle papatya toplarsam üşürüm gündüz kombinim de tayt sweat. Ne diyorsunuz yanımda elbise taşıyayım mı?
dini sorunlardır. dini şahsiyetle alakalı, cehennemle alakalı sorunlarım olabiliyor. saplantılar, bir şeyleri kanıtlamaya çalışmak, bir şeylere kanıt bulmaya çalışmak vs.
Ev temizlik istiyor. Ay demeden ev yine kirleniyor anlamıyorum ki? Ne zor iş bu temizlik! Bu hafta çok işim var çok!
gram hatam yokken çaylak yedim. ama biz bunu da hallederiz.
zeytinburnu'nda binlerce sığınmacı ve kaçağın arasında yaşıyorum. bundan büyük bir sorun yok. hepsinin siktir olup gideceği günü iple değil zafer partisi ile çekiyorum.
ısrar etmeyin ama sofradan kalkınca, bir daha sofraya oturuncaya kadar yemek vermeyeceğinizi söyleyin ve anladığından emin olun. sonra bunu uygulamaya koyun. merka etmeyin bir öğün atlarsa bir şey olmaz.
Kuzenimde de benzer bir problem vardı. Teyzem Bir süre sonra aldığı bir tavsiye üzerine üstüne düşmeyi bıraktı çocuğun. Önüne tabağı koyuyordu sadece, yemesi için ısrar etmiyordu. Ama ekstra olarak yemek yaparken özellikle yardım istiyor, çocuğun yemek sürecinde kendisiyle eğlenmesine izin veriyordu. ilk başlarda o da çok zorlandı ama çocuk yanındaki insanların iştahıyla iştahlandı bir süre sonra.
Oğluma düzenli multivitamin veriyorum yine de iştahsız. Hep yemek seçiyor. Son haftalarda neredeyse yalnızca pirinç pilavı yiyor. Bazen onu da yemiyor. Dışarıdan seveceği yemekler sipariş ediyorum onları da yemiyor ya da bir iki lokma bir şey yiyor. Son günlerde en büyük sorunum bu.
bir kız ile seviyeli bir ilişkim olsa daha mutlu olabilirim sanki.
Babamdan gizli aldığım bütün kargoların kapısını babam açıyor, ben nereye gideyim artık.
mutlu olamıyorum hayatta bir isteksizlik vat her şeye karşı bitki gibi yaşıyorum bir şeye hevesim yok tad almıyorum. tekrardan mutlu olmak istiyorum sadece.
Insanlarin yanlislarini duzeltmeye calisirken yanlislikla karsimdakini istemsizce kirabiliyorum. Sonra bana kufur ediyorlar himmet abbbeeegy. :(
Şu an kafamın içinde bir şarkı çalıyor susturamıyorum otomatik playback özelliği varmış beynin. dinlemek isteyenler için link bırakıyorum.

https://youtu.be/KVF4uNiy2Zk
Finaller...bi de baş ağrısı var peşimi bırakmıyöö. Allah başka dert vermesin tabi.
(bkz: seslendirme ve altyazı)

girdi burada.
ingilizce rüya görmeye başladım(yine) ve düzeltemiyorum.
pek çok sorunum var. ama en büyük sorunum; sorunlarım karşısında ki şu takdire şayan umursamazlığım.
Galiba şu an tek sorunum finale kadar konuları yetiştirmek. bi de devamsızlıktan kalabilirim, ders olmamasına rağmen gidip imza atmam lazım... aptal bu insanlar, gerçekten aptal hayır ders yok ne diye gelelim?
Günde 3 film 4 bölüm de dizi izledikten sonra oluşan baş ağrısı.