bugün

görsel
geçen sene ki kasım ayı ve bu sene ki mart ayındaki kadar kötü bir ruh haline sahip olmasam da çok boktan bir ruh halim var. hiç bir şey yapasım yok. aynı zamanda sandalye de öylece oturasım veya gün boyu yatasım da yok. kocaman bir günü pc başında devirecek halim de yok.
görsel
görsel
Kayınvalidem istanbul'a dönüyor. Damarlarımdan kan çekilmiş gibi. Artık şunu anladım ki sorun onda değil bende. Şu aşağılık kompleksinden kurtulamıyorum bir türlü. Bunu aşamıyorum.
Kendimi iyi hissediyorum çünkü güzel bir gün geçirdim. Liseden arkadaşımlaydım.

E: burda resmen sözlüğe hesap vermişim he. ilerde maço sevgilim falan olsa ona da böyle hesap vereceğim demek ahahaa.
sagi solu negatif ve riyakar insanlarla dolu, hayati harika olmamasina ragmen surekli pozitif olan ben:
görsel
bu aralar üzülüyorum biraz. birini hesapsız çıkarsız deli gibi sevdim ama beni büyük kandırdı. en hüzünlü mevsimde bunu atlatmaya çalışıyorum. havalar kasvetli, soğudu millet sevgilisiyle sımsıcak. biri dokunsa ağlıcam o derece. üzerine en yakın arkadaşım sevgili yaptı sürekli yanımda kızla mesajlaşıyor nispet yapar gibi. yani nereden baksan işim zor. atlatmam unutmam gereken şeyler var. bazen terk edildi intihar etti haberlerini görür anlam veremezdim. ama gerçekten birini sevince acıtıyormuş , insan başına gelmeden anlayamıyor.
Bu aralar bir şey hissetmiyorum. Çünkü mutlu olduktan sonra daha da önceden olsa yediğim bir halt ortaya çıkıyor ve üzülüyorum. Bu da eşittir nötr demek. Allah kahretsin, hep sıfırla yaşıyorum umarım bir gün tamamen sıfırlanmam.
görsel
şimdi ben buraya ruh halimi uzun uzun anlatırsam 2 dakika sonra editlemek zorunda kalırım. o sebeple iyi bir ruh halinde sayılırım diyelim geçelim.
Temmuz ayında ilk defa serin bir akşamda çay içerken sevmediğin misafirlerin çatkapı gelip bende yatıya kalması gibi.
rüzgarla uçuşup lip glossa yapışan saç tellerinden kurtulmaya çalışıyormuş gibi.
biraz dağınık, biraz yorgun, kimsenin gözlerinde yenilgi görmek istememekten biraz suçlu. biraz geç kalmış ve duygusuz hissediyorum. herşeye nötrüm şu an.
canım bir şeyler atıştırmak istedi ardarda çürük ceviz, kurtlu armut ve kabuğu soyulmayan ekşi berbat bir mandalinaya maruz kaldım kabus gibi bir gece resmen benim için.
sevdiğim kızın başka erkeklerle konuştuğunu düşünmek beni deli ediyor.
uykum var, sinirliyim o yüzden.
durgun, yorgun, keyifsiz, ümitsiz.
Koyun delisi gibi sallaya sallaya gezesim var. Her sey bok.
"hayatım boyunca kalbim adını koyamadığım bir şeyin özlemini çekti."

(bkz: Sylvia plath)
Artık neşeli. Bir pik noktası var. Onu geçince üzüntü ve kederin değersiz olduğunu anlıyorsunuz. Gereği yok abi, benim keyfim önemli. Kendim değerliyim.
(img:#2195618)
görsel
görsel
Acil nobetci psikolog arayisinda. Varsa dm.