bugün

evet ne kadar arkadaşlar. benimkisi 48 bin tl.
249 bin şu an.

edit. 239.850 imiş
Hiç kullanmıyorum.

Param varsa alacağımı alırım. Yoksa olana kadar beklerim.
Sari civciv le aynı fikirdeyim.aynısını yapıyorum.
sözlük maaşları yatmadı hala.
Hepimiz sari civciv reyizi takipteyiz.
lim x sonsuza giderken gelir/gider=1,3.
bunu aşmamaya çalışırım valla kırmızı çizgimdir.
Ben limit mimit bilmem. Sadece yerim . Bankamatiğim bilir.
1250 tl gerçekten.
para bok huzur yok sırf bana trollük olsun diye 200 bin fazlasını söylemişsin amk tamam en zengin sensin.
karımızı banyoda yıkama başlığından bu başlığa nasıl sardık bilimsel bir açıklama bekliyoruz senden koca götlüm.

true yalan konuşmam konuşmaya da ihtiyacım yok bilirsin.
Kredi kartı kullanmıyorum. Nedense yok asgarisi, yok son ödemesi vs kafam basmıyor.
350 bin tl net, boş hiç kullanmadım sürekli artıyor.
0 ( sıfır ) liradır. atm kartının ek hesabı var sadece. bu bankaların kucağına bir defa oturursan daha kalkamıyorsun. kredi kartı kullananlarda gördüğüm o kart limitini hep kendi paraları gibi düşünüp harcıyorlar. hiçkimsede "bu para aslında benim değil borçlanıyorum lan azcık yavaş gideyim" hissi yok. bu nasıl bir halüsinasyondur aklım almıyor.
limit mi ahahahahmk fakirleri. evet.
Ben kendim için 4000 TL limit belirledim. Acil bir şey olursa diye. istesem american express'te çıkarabilirdim eşim gibi. Ancak parayla bir işim yok.
Yoktur. Nakit iyidir , gereksiz sorular sormaz. Ayrıca kasıkları okşayan benjamin iyi hissettirir.
Her şey her yerde söylenmez maliye masak geçmeyin taşak.
En yüksek olanınki 25000'in biraz altında. Uçmaya, riske girmeye gerek yok.
Profesyonel olarak bankaları dolandırdığım için yoktur.
442.750,00 tl.

Tesekkurler amina kodugumun bankasi.
Ben oyle diyorum.
400 türk lirası.

bir tane long island söyleyince bitiyor.
ben çitos tanımlatıyorum. aylık 100 çitos. kullandıkça düşüyor. mesela şuam baktım 68 çitosum kalmış. adam olana çok bile.
150 bin.