bugün

Lisa garcia gözlerim kanadı teyzecim. Bu arada şimdiden geçmiş olsun. Yakındır.
Yüzme bilmiyorum ve hiç denize gitmedim. Sırf anam korkuyor diye... "Boğulun oğlum, ne işin var" deyip durduğu için onu kırmak istemiyorum.

Yaş, yolun yarısını beş geçer,
Nur perisi gülü sümbülü bir biçer,
Suya girmek için denize ne hacet abiler,
Aç musluğu, gir duşun altına çim yeter :-)
Kabalık Otobüse arka kapından binip kart uzatmamıştım.
Şoför:
+ arka kapıdan binen arkadaş kartını elden ele gönderebilir.
Deyince, hafif utanıp güleceğim gelmişti. Sonra kartı uzattım.
5 aydır aşıkım . Acı da çekiyorum ve acısı bile güzel .

Allah affetsin .
Çok üzgünüm. chrome üzerinden bir oyun oynamak istedim lakin hiç arkadaşımın olmadığı aklıma geldi.
Baş ağrım aşk acımla birleşti .
Hiç özlememem gereken birini özlüyorum.
Kurban bayramında ailemin yanına gittik. Dolu dolu onbeş gün geçirdik. Annemden istediğim yemekleri yaptı ve yedim. Eve geldik duygusal boşluğa düştüm. Yine oğluşumla başbaşayız çok şükür tabi de insan o kalabalık, sıcak aile ortamını çok özlüyor. Boşluğa düşünce yine yemeğe sarıldım. Aylardır tartıya çıkmaya korkuyorum. Düzelemiyorum.

Oğlum 5 yaşına girdi bu arada. Anaokuluna kaydını da yaptırdık. Kaygılarım daha da arttı ve bu kaygı bozukluğu benim sonum olacak. Tüm düşüncelerim olumsuz. Keşke hasta olmasaydım. Normal insanlar gibi kafam rahat bir şekilde uykuya dalabilseydim. Keşke bu kadar yalnız olmasaydım.
Abim benden iki kutu sakız istemişti. Bende almayı unuttum. O bana sakızı sorunca bende bitmiş yarın gelecekmiş dedim.
Az önce önümdeki 1 yılımı çöp edecek ve uzun zamandır beklediğim bir sağlık sorunu yaşadım.

Elveda bateri kursu!

Elveda planladığım seyahatler!

Elveda konserler!

Hâlâ güçlüyüm. Hiçbir olumsuzluk beni yıldıramaz. 1 yılın sonunda daha güçlü bir şekilde döneceğim.

Tamam, tamam. Gülme Tanrım. Sen izin verirsen tabii.
6 aydır aşıkım .

Allah affetsin
özümde iyi adamım da özümü kaybettim aq.
evet.
Başım ağrıyor..
Bazen Sözlükte fitili ateşleyip kaçtığım oluyor.
Sonra bir bakıyorum kavga çıkmış. swh.
Eşimin ailesinden yana bir kere yüzüm gülmedi. Asla! Ne yaparsam yapayım hep kıskançlık ve fesatlık gördüm. Eşim desen her şeye rağmen yanlarından bile ayrılamıyor. Altlı üstlü oturuyoruz on yıldır ve gerçekten böyle yaşamak hiç güzel değil. Yordular beni çok yordular.
Üstüne üstlük kocam kişisi haftanın üç günü param var ama sanane modunda. Harcayamıyormuş güya. ilerisi için varmış bir planı falan filan. Mezarıma getirir artık parayı. Hayır daha ilerisi ne yani? Kaç yaşına geldik. Kahrımdan kanser olacağım ben ya! Bir aile bir insanı nasıl bu kadar huzursuz edebilir anlatsam okuyanların da huzuru kaçar.
(#45788685).
bir aile bir insanı ne kadar huzursuz edebilir gördüm bilhassa örneklerini. babamın dayısının karısı, kayınvalidesiyle yani babamın anneannesiyle birlikte yaşardı. babamın anneannesi çok huysuz sinirli bir kadınmış. evde hiçbir şeye elini sürmediği gibi, iki katlı evlerinin temizliği hep gelinin üzerindeymiş. misafirlerin de biri gider, biri gelirmiş. "börek aç, mantı aç, tatlı yap, sarma sar" diye kadıncağızın canına okurlarmış. dahası babaannemin annesi, gelininin burnundan getirirmiş. bulaşıkları bile dişarıdaki çeşmede buz gibi suda yıkatırmış, kışın dahil "mutfağa yağlı su damlar." diye.
üstelik babamın yengesi, çocuğu olmadığı için kayınvalidesi tarafından sürekli aşağılanıyormuş sanki kendi suçuymuş gibi.
sonuç olarak beterin beteri var.
8.5 aylık hamileydim iki hafta boyunca her akşam 2 saat kızartma yaptırdı kayinvalidem bana. Her akşam yemeklerini ben hazırladım. O haldeyken ayakta o kadar süre durmanın ne demek olduğunu doguranlar bilir. Şimdi kendi kızının erken doğum tehlikesi var diye evine koşup gitti hemen yardım etmeye. Benim çocuğum ölsün istiyordu sanırım bana etmediklerini bırakmadılar hamileliğimde. Yani kötü kaynana hangi yüzyılda olursa olsun aynı. Benim annem benim çektiklerimin bin mislini çekti. Kızlar annesinin kaderini yaşarmış işte.
Bu anlattığınız aile örnekleri var ya, türkiye'deki insanların %95'i yaşamıştır bunu. Sorsan çok iyi aile yapımız var aq aile yapımızı sikiyim sürekli sorun.
Bu akşam eve gelirken kardeşim beni de alır mısın dedi, alırım dedim. Neyse. Akşam oldu ben eve geldim panda gibi yuvarlanıyorum falan annem geldi saat geç oldu kardeşin hala eve gelmedi dedi.........ben de diyorum bir şey eksik meğer çocuğu almayı unutmuşum. Sonra gittim almaya, geç çıktım ya seni de beklettim kusura bakma falan diyorum. Ben de beni unuttun sandım dedi. Yok yiaaaa daha neler ehuehuehehe dedim ama evet unuttum.
Şu saatler tam meme yalama saatleri değil mi ya.
bu arada çok iyi futbol oynarım.
Eğer futbolla geçirilen zaman abartılmıyorsa ben bile keyif alıyorum. Stres atıyor.
bu başlıktaki itiraf eksikliği beni rahatsız ediyor. insanlar gelip "bugün hava çok güzel" tandansında cümleler tükürüyor bu başlığa; ulan bunun nesi itiraf?

itiraf dediğin şey nahoş olmalı, için içini yemeli, bir başkasına anlatırken çekinmelisin ki bu sözlük gibi anonim bir mecrada rahatlıkla dile getirebilesin.

o yüzden başlığa uygun bir şey yazmak istiyorum.

küçükken eve misafirliğe gelen bir aile dostumuzun küçük kızını, odamda saklandığım dolaptan sesler çıkarmak suretiyle korkutuyordum ve garibim dolabı açmaya cesaret edemediği için ağlayarak salona her döndüğünde yerimden çıkıp sakince koltuğa oturuyordum. ne zaman büyükler kendisini yeniden odama gönderse aynı şeyi tekrarlıyordum ve bu beni eğlendiriyordu.

şimdi, bir yerlerde bir kızın geçmişinde tatsız bir geceye sebep olduğum bilgisi ile uyuyorum her gece. küçük, minicik bir sızı geliyor şuramdan (parmağımla kalbimi gösteriyorum gibi düşünün) sonra geçip gidiyor. böyle işte. alın size itiraf.
2005 Türkiye Kupası Finali'nde Galatasaray kazanırsa iki gün beş vakit namaz kılacağım diye Allah'a yalvarmıştım. Galatasaray kazanınca iki gün namazımı kılmıştım. O sıralar 9 yaşındaydım, mazur görün efendim.
Yine fazla kaçırdık aq yatınca midem bulanıyor bari entry girelim.