bugün

hayatımın en güzel üç gününden biri, belki en güzelini geçirdim..
bu cuma, ankara'da.

ve yeniden olağan hayatıma döndüm.
eskiden mutluydum ama dünden sonra dünü özlüyorum, arıyorum.

dün ankara'nın çoğu köşesine bir hatıra bıraktım, geldim.
hele hamamönü'ndeki hatıralar tadından yenmezdi..

güzel her şey gibi kısa sürdü, bitti..

burayı okuyup hamamönü'nde ne var da sevdin diyecekler çıkar, işbu entry turistik güzellemeler ya da Ankara'nın güzelliği ele alınarak yazılmamıştır.
yaklaşık son iki haftadır alkol tüketmediğim tek bir gün olmadı. ama çok da içmedim, günde 1-2 bira gibi. tabana yayıyorum artık.
hayatımda yer etmiş insanları, şampiyonlar ligi, 1. lig, 2. lig, 3. lig ve amatör lig olarak gruplara ayırdım. tanıdığımdan beri fikri değişmiş, şekli değişmiş, dünyası değişmiş karakteri ve saygınlığı hiç değişmemiş olanlar şampiyonlar liginde, diğerlerini yaptıkları ibneliğin büyüklüğüne göre alt liglere düşürüyorum, insan olmaya dair çabalarını gördüklerim ya da tamamen keyfi nedenlerden üst liglere çıkanlar oluyor. son olarak amatöre düşenlerin üst lige çıkma şansı yok.

edit: işin bence en eğlenceli olabilecek yanını unutmuşum. bir gün kafamda kurduğum bu saçma kurguyu yukarıda yazana benzer kısa bir önsözle kağıda dökebilir muhataplarına gönderebilirim.
iyi bi adamım.
yaklaşık üç sene evvel bir doktor kızla tanışmıştım. sonra sevdiceğim oldu. iyi kaptık kızı falan diye düşünüyorum o zamanlar. aradan geçen üç yılda fark ettim ki kapılan benmişim amq. ava giderken avlanmak.

kadınlar çok fena. bu açık.
Bütün dünya bana arkasını dönse de inanç ve prensiplerimden asla vazgeçmem. ihanetler, kazıklar, kötülükler karşısında kazandığım olgunluktan ötürü şükürler olsun. Ailem, hayatım, sahip olduklarım için şükrediyorum.
"Hemşireden" kısmını çok alakasız buldum. neyse
Ortaokulda boş derslerde hep hüseyinden ve kendisinden daha meşhur olan "hüseyinin ablası"ndan konuşulurdu. Söylenene göre ablasının güzelliği dillere destandı.
oysa ki aklımda tek bir şey vardı. hüseyin kim amk?
Her günüm çok yoğun geçiyor gelip burada bir şeyler okuyarak kafa dağıtıyorum.
Hevesim kalmadı artık.
https://voca.ro/1aln3nrdzxqp
https://voca.ro/1lepbIlKnQO9

Şekerim bu sana. Üstteki.
Hepinizin ne halt olduğunu biliyorum. Üzgünüm.
Psikolojik sorunlarım var. Belki de korona benden dolayı çoğalıyor. Artık koronayı takmıyorum. Her şeyi basit görüyorum. Geleceği parlak göremiyorum ancak haberler hasebiyle biraz ümitlenmeye başladım. 2026 yılı nasıl bir yıl olur allah bilir.
bir boş yapma daha; motor sürenlere imreniyorum, mesela araba vesaire varken o olması da kendimden şüphe duymama neden oluyor. ancak insana farklı bir hava katıyor sanki, bilemiyorum.

neyse, soğuturum kendimi yakında.
Samimiyetsiz insanlarla samimiymiş gibi davranmayı sevmiyorum. Günlerin ne olduğunu bile karıştırmış bir durumdayken nasıl senin için sahte gülümseme yapabilirim ki?
şu fransızca konuşulan memleketler biraz yoruyor beni.
yeni insanlarla tanışmayı seviyorum. varsa boş yapmak isteyen konuşalım.
Çizgi film & Animasyon izlemeyi çok seviyorum.
enerjik kadınları seviyorum. surat yapan, kasıntı tiplerden nefret ediyorum.
acı çeken insanlar gördüğümde merhem olmak istiyorum.
bu son aralar iskandinav ülkelerine sardım baya.
soğuğu pek sevmiyorum, sıcak daha iyi. bir de havuzda ve denizdeyken buraya tabii ki girmiyorum. havuz ve deniz keyif yerleri.
Ben de bazen gözümden işiyorum.
Sanırım kısa süreli ilişkiler peşinde koşmaya başlayacağım. Aşk acısı da bir yere kadar. Yeter amk.

Not: reel hayatta olduğunu söylememe gerek yok sanırım.