bugün

sözlük yazarlarının diğer takımlara nazaran yenilmesini, puan kaybetmesini daha çok istediği takımdır.bazı futbol severlerde düşmanlık derecesine ulaşabilmektedir.
kazanmasını , iyi oynamasını , iyi futbolcularını çekemedikleri futbol takımlarıdır.
(bkz: osasuna)

ben takıma takım demem, o takım atak yapamıyorsa.

(bkz: ender gelişen osasuna atakları)
Sözlük yazarlarının %65-75'nin entel olmak yüzünden , takım tutmadıklarını söylüyeceğini bile bile açılmış gereksiz bir başlıktır. Aynı zamanda da takım adı yazmadıktan sonra bir anlam taşımıyacağıda kesin olan entryddir.
(bkz: Galatasaray)
kimileri için denizlispor'dur.

(bkz: 14 mayıs 2006) *
kimileri için pendikspor'dur.

bazen de sigma olomouc.
(bkz: fenerbahçe)
kimileri için geçen yıl everton'u kendi sahasında yenemeyerek 1 lirasını 12.345 lira yapmasını engelleyen chelsea'dir.
bazısı da tromso'yu sevmez; nam-ı deger kutup ayılarını. hatta onlara elenirlerse ülkeyi terkedeceklerini beyan ederler, o derece.
(bkz: anketspor)
(bkz: bayern munich)
(bkz: inter)
(bkz: kayserispor)
(bkz: leeds united)

iddia ediyorum, bu takım kadar iddaacıları ters köşe edebilen bi takım daha yoktur. sittin sene çıkamazlar inşallah premier league'e. dinimiz amin.
bir sebepten nefret duygumuzu harekete geçirmiş futbol takımıdır. varlığını halka hizmet maddesine borçlu bir kurumun futbol takımının olmasını kabul edemiyorum.
(bkz: belediye cezayı kesti)
(bkz: livorno)

sezon başından beri maç başına 0,65 gol ortalamasıyla oynayan takım ben alt oynayıp, son maça kalınca 3 tane attı. bi tanede yedi.

zaten sempatiyle bakmıyordum ibnelere futbola siyaset karıştırdıkları için. artık nefret ediyorum. ibneler, gitti güzelim kupon ya.
renkleri olan bütün takımlar.
Maskotu kanatlı olan bütün takımlar.
(bkz: kuş beyinli)
(bkz: real madrid)
(bkz: ac milan)
(bkz: manchester united)
(bkz: lyon)
(bkz: bayern münih)
(bkz: sevilla)
çok itici geliyor lan.
(bkz: galatasaray)
yazarken bile tiksindim bak.
(bkz: anketlecht)
(bkz: leeds united)
lazio, liverpool, chealsea, inter, liverpool demiş miydim?
(bkz: göztepe)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar