entry'ler (202)

insana zevk veren basit şeyler

Futbolu basit oynamaktır.Oynamayı bilene hem çok basit hem çok zevkli.

sigara içerken fotoğraf çeken tip

Bir zaman sonra röntgen çeken tip olurlar kendileri.

bir kadının en güzel bölgesi

Çirkin bölge yoktur,bakımsız bölge vardır.

beşiktaş

Kimse kusura bakmasın..kadroya almadığım futbolcuların hayranları üzülmesin lütfen..onca senedir futbol oynarım,izlerim..iyi de oynarım..futbolu da iyi bilirim...maradona-sergen ve messi hayranıyımdır *

11 kişilik bir futbol takımını oluştururken önemli olanın, takımın oynayacağı futbol anlayışına ve felsefesine göre uyumlu 11 i kurmak olduğuna inanırım.Yani her zaman en kaliteli futbolcular tezine inanmam.

Mesela şenol güneşin futbol anlayışı topa hakim olan ama gereksiz pas alış-verişinden uzak,dikine,seri,hızlı atağa çıkan,genellikle yerden,hareketli ve ofansif futbol anlayışıdır.

Böyle bir anlayışın ilk 11'i şöyle olmalıdır;

--------------------------------Fabri-----------------------------------

Gökhan-----------Marcelo-------------Rhodolfo-------------Adriano

----------------------------Gökhan inler----------------------------

---------------------Oğuzhan----------Talisca------------------------

Olcay-------------------------------------------------------------Caner

-----------------------------Aboubakar--------------------------------

Neden mi atibayı almadım;eğer şenol hocanın oyun anlayışı tıpki bilic gibi olsaydı yani daha kontrollü,daha savunmayı düşünen,daha az pas yapan ve ataklara kontrollü çıkan..işte o zaman atibayı tercih ederdim,ancak şenol hocanın felsefesini üstte belirttim,gökhan inler atibaya göre daha seri ve dikine oynayan,hatta uzun paslarla oyunu yönlendiren ve gerektiğinde ince asistleri de olan bir futbolcu,diğer futbolcuları kesemediğim için ikisinden birini tercih ettim.

Q7 yi almadım çünkü takım oyunu çok zayıf,takımın ahengini bozar,
Olcay şahan ise daha kalitesiz gibi dursa da,özellikle pas alış verişinde başarılı olması,çabuk düşünmesi ve en önemli özelliği olan topsuz koşularının mükemmel olması nedeniyle ondan iyi kanat oyuncusu yok takımda.

Caner,sadece orta açan bir kanat oyuncusu değil aynı zamanda pas alış verişini de iyi yapan ve presli ve hırslı oyun yapısıyla çok faydalı bir oyuncu.

Muhtemelen şu kadroda atibayı ve q7 yi görmeyenler ve olcayı görenler,futboldan anlamadığımı düşünürler,ama 10 kişiden 1 kişinin dahi olsa beni anlaması bana yetecektir.

daniel güiza ya yakışacak alternatif meslekler

emrah ın dublörlüğü.

dördüncü olup geçmiş olsun diyen taraftar

18.olsam da derim...

2010 uefa avrupa ligi çeyrek final eşleşmeleri

ÇEYREK FiNAL:

Fulham-Wolfsburg

Hamburg-Standard Liege

Valencia-Atletico Madrid

Benfica-Liverpool

YARI FiNAL:

Hamburg-Standard Liege eşleşmesinin galibi ile Fulham-Wolfsburg eşleşmesinin galibi

Valencia-Atletico Madrid eşleşmesinin galibi ile Benfica-Liverpool eşleşmesinin galibi.

2010 şampiyonlar ligi çeyrek final eşleşmeleri

Lyon-Bordeaux
Bayern Münih-Manchester United
Arsenal-Barcelona
inter-CSKA Moskova

YARI FiNAL:

Bayern Münih-Manchester United eşleşmesinin galibi ile Lyon-Bordeaux eşleşmesinin galibi

inter-CSKA Moscova eşleşmesinin galibi ile Arsenal-Barcelona eşleşmesinin galibi.

kurtlar vadisi ne alternatif sinema filmi isimleri

(bkz: kurtlar vadisi van münüts)

ismi beşiktaş olan kız

kızına beşiktaş ismini koyan babanın kızıdır efenim. aslında burada kendisi için başlık açılmasını gerektiren kişi baba değil kızdır.

insanların hayatını kişilik, aile, arkadaş, çevre gibi faktörler etkilerken bu zavallı kızın sahip olduğu isim hayatının şekillenmesinde en büyük paya sahip olacaktır.

ben, kızına böyle bir isim koyan babaya baba demem. babalar herzaman kendisinden çok çocuklarını ve onların hayatını düşünmeli.

16 şubat 2010 milan manchester united maçı

her ne kadar manu yu sevmesem de zevkli bir çeyrek final izleyebilmemiz için manu nun geçmesi gereken karşılaşma.

diğer karşılaşmalarda da favori ve büyük takımlar geçerse çeyrek final şu takımlardan oluşacaktır;

-manchester united
-real madrid
-arsenal
-bayern munih
-barcelona
-bordeaux
-chelsea
-sevilla

ayrıca milan - manu maçı sabaha kadar alt biter, 0-0 tipik sonuç.

sözlük yazarlarına göre en iyi 11

yazarlara göre oluşturulabilecek en iyi kadrodur. belli bir sisteme göre , sistemde yer alan mevkiilerin en iyi oyuncuları seçilir.

dünyada:4-3-3 sistemi

kale:casillas
sol bek:evra
sağ bek:dani alves
stoperler:terry ve vidic
ortasaha:fabregas-xavi-iniesta
forvet:ronaldo-rooney-messi

türkiyede:4-2-3-1

kale:volkan
sol-sağ bek:hakan balta ve gökhan gönül
stoperler:ferrari ve lugano
ortasaha1:ernst-emre
ortasaha2:arda-alex-keita
forvet:baros

uludağ sözlük yazarlarının çoğu cennetliktir

çünkü çoğu müslümandır.

13 şubat 2010 gaziantepspor beşiktaş maçı

tello ve nihat ın haklı olarak ilk 11 de forma şansı bulamadığı maç.

bjk nin ilk 11 i şu şekildedir;

rüştü-üzülmez-sivok-toraman-ekrem-ismail-ernst-fink-holosko-tabata-bobo

beşiktaşım 2-0 kazanır.

galatasaray ı bırakıp fener i tutmak

(bkz: al birini vur ötekine)

bjk taraftarının gs taraftarına verdiği ayar

an itibariyle bir kez daha tescillenmiş durumdur.

ayarı yapanın taraftar değil de takım olduğunu zannedenler var.

ayarı veren beşiktaş takımı değil, beşiktaş taraftarıdır.

10 yıl önce alınan kupayla övünmek

(bkz: 10 yıldır ızdırap çeken taraftar)

sevgilisi vücut dili uzmanı olan insan

ilişki boyunca dünyanın en dürüst, en samimi insanıdır, acınası insandır.

bjk taraftarının gs taraftarına verdiği ayar

genç bakış adlı programda bir beşiktaş taraftarının galatasaray taraftarına vermiş olduğu taktir edilesi ayardır.

gs taraftarı programın başında mail yoluyla programın konuğu olan candan erçetin den galatasaray için marş yazmasını talep etmiştir.

programın sonlarına doğru söz alan bir beşiktaş taraftarı şu açıklamayı yapmıştır;

marşı sanatçılar değil tribünler yazar.

(bkz: http://www.1903tube.com/v...ftarina_Muthis_Cevap.html)

10 şubat 2010 galatasaray antalyaspor maçı

galatasaray ın bir gol daha yememesi gereken maç. keza 4-2 lik galibiyet lazım o zaman.