yazık lan çok fena gömüyorsunuz rezil etmede üstünüze yok.
Bugün de tipimize şükrettik.
Oğlum o kadar kasılmayın bi tarafınız yırtılacak.

Bir takım fotoğraflardır.
görsel
Ay iyiki yakisikli dedik dedirten fotolar. Hehheh.
Uyduruk türk yaz dizilerinde oynayan zengin ve çapkın erkek tiplemesi tam olarak sensin.
Şeref yürüyüşüne davet ediyorum bu yakışıklı arkadaşı.
Olum yapmayın şöyle cringe şeyler Savaş cebeci kahkahası atıyorum haehaehahaeee zzzargana bunlar zargana.
eğlenmek bizim de hakkımız.

(img:#1709392)
laz ziya'nın hangi Instagram hesabından fotoğraf arakladığını merak eden bir tek ben miyim ya?
sözlükte önceden suratını ifşa etmiş beylerin de suratını saklaması bir gizem çalışması herhalde, numara bunlar hep düşmeyin kızlar ajajs.
bi sizlik sizin instigriminiz mi hi??
bir takım fotolar durduramıyoruz atıyorlar.
görsel
(img:#1709467)
Arkadaki ben.
görsel
niye yalnızsın olum * ne boşuz lan sözlük bir taraf ısrarla atmakta direniyor bir tarafsa gömmekte valla komedi gibi.

(bkz: yalnizim olum)
görsel
Kendini düşünceleriyle ortaya koyan fotoğraflardır.

istesem şöyle arşivimden bol kaslı, bol adonisli, akıĺ çıkartacak fotolar da atardım. Ama ne önemi var. Hem artık eskisi gibi kaslı da değilken niye genć kızları üzelim.

(img:#1712335)
aslında bu itiraf da sayılır. bir yıldan fazladır sözlükte üyeyim ve sizi insanım diye kandırdım aslında ben görmüş olduğunuz bu tatlış köpeğim. o kadar da üzülmeyin ülkede kimler kimler kandırıldı, ben sizi kandırmışım çok mu?

görsel
nikah var dediler geldik.
görsel
Kimi zaman bir üçlü arasında ay gibi parlayabilen fotoğraflardır.
Hem ne demişler ; esmer erkek candır.
Neden yapay çiçekten parca kopartıp üstünüze taktınız amk komple saksoyu takaydınız len ahahhaha.
görsel

Bizde böyleyiz.. Tata..
görsel
Biri tibb'e selfie çekerken ekrana değil kameraya bakması gerektiğini söylesin artık.
biraz daha bulanık olsa yakışıklı olacakmışsın kardeş.