bugün

--spoiler--

e kavgayı kim kazandı şimdi ben anlamadım.
hatta kavga var mıydı onu da anlamadım. sonunda sarılıp öpüşüp koklaştılar galiba.

--spoiler--

Ben kazandım tabi ki..bu sünepeye meydan mı verecektik...lütfen yani. geçmiş entryleri ve bunu okumanız yeterli.

ben genelde sözlere karşılık veririm. Amma ve lakin böyle adana conosu falan (sanki kendisi westminister dükü) sözlere karşılık vermem zira seviyesizdir, seviyesizle aynı konuma inmemek gereklidir benim standartlarımda.

Tartışma ana konudan çıktığında bunu çıkartan taraf kaybetmiş demektir. Her ne kadar uzatmamak istesem de mevcut tartışmayı kazanmış olmam sizlerin takdirindedir.

belirtmek isterim ki böyle tiplerle diyaloğa girmek gereksizdir, ben bugün girerek karşımdakinin seviyesini yükselttim, dahası da olmaz ama.

saygılarımla.
(#46545812) hayır düşünmedim şüphesiz..
E kavgayı kim kazandı şimdi ben anlamadım.
Hatta kavga var mıydı onu da anlamadım. Sonunda Sarılıp öpüşüp koklaştılar galiba.
tamam tamam sen haklısın genç dostum ahahahaha. ulan ya, neyse uzatmayarak kıymetli birikimimi paylaşmayacağım.

hadi selametle. iyi dileklerin için teşekkür ederim.

şopar seni. ulan ya. hahahahah. neyse.
ya sünepedeki özgüvene bak hele...hahahhaha.

tamamdır sen haklısın genç adam, kusura bakma, iyi günler.
sakin olun gençler. hepiniz aynı sahilin çocuklarısınız.
--spoiler--

kullandığın kelimelere dikkat et o zaman birader. birisi sana bu şekilde konuşunca mangalda kül bırakmıyorsun. o zaman sen de dikkat edeceksin başkalarına kullandığın kelimelere.

--spoiler--

evladım sen ne boş adamsın ya...taşak geçiyoruz onu da anlamıyorsun.burada bana kuıllanılan kelimeleri ciddiye alıyor olsam sen gibi agresif olurum... neyse.

may the force be with you, hadi bak işine selametle.
Sicaktan herkesin sinirleri hoplamış. Kafanızı soğuk suya daldırın geçer.
kaptan kızmış bize.. pardon ya özür dilerim kusura bakma. bir daha yazmadan önce senden destur alırım eğer bu densizliğinle seni şınorkelinle biri boğup öldürmezse.
amcık ağızlıya bak bide utanmadan cevap veriyor.
oğlum siz mal mısınız ya böyle şeyler yazıyorsunuz?
olurdum deyin de mutlu olsun lan, protein tozu içmekten ebesi zikildi.
Transseksüel olmayı düşündünüz mü hiç ?.
Bir seks ürünü olmasına rağmen evlat diyeceğim.
huzur vardır.

(bkz: huzurlu seks)

lan gene olmadı galiba son anda *
benzer soruyu kadınlar için modifiye edersek: sizin için hayatta para ve alışveriş dışında daha önemli şeyler nelerdir mesela? şeklinde ortaya çıkan soru kalıbı.
Bu nasıl bir soru lan? Bu dişil bireyler sanıyor ki heralde hepimiz el dalgada akşama kadar entry giriyoruz burada. Kısaca;

1. Sağlık,
2. Kariyer,
3. Ailemizin sağlıklı ve mutlu olması,
4. Kişisel gelişim haf safhada tutmak,
5. insanlığa fayda sağlayacak şekilde yaşamaya devam etmek.
bir yanım trolle ''daha çok seks'' yaz diyor ama öyle değil.

2 evladım var, onların eğitimi sağlığı iyi bir insan olmalarını sağlamak ve bu yolda hayat çürütmek diyorum.

asla pişman değilim, hayatımı onlara endeksledim.
ölüm döşeğinde keşke dememek.
görsel
Dm üzerinden bilgilendirme yapılmıştır efendim, iyi günler.
Sizin için, Hayatta seks dışında daha önemli şeyler nelerdir mesela..
bu erkekleri biz nasıl aşık edeceğiz beyler? sürekli sex peşinde koşmaktan bıkmadınız mı?
La erkekle ne diye konuşalım?

Kadın olsam bile erkeklerden hoşlanmaz, lezbiyen olur yine kadın vücuduna aşık olurdum....
Erkekleri hiç merak etmiyorum.

Kızlar foto atabilirler tabi.