bugün

Benden hoşlanan yazar.
Kendini üstün ve merhametli sanan alevi yazar.
islam dinine kinini nefretini kadir mısıroğlu hoca üzerinden yürüten yazar. bu gece istişareye yatıcam senin için allaha kadir mırıoğlu gibi bi koca vermesi için dua edeceğim. ettiğim dualar tutar. evet..

görsel
çaylak olmuş. umarım sadece bu kadarı ile kurtulabilir zira sözlükte hem kendini hemde sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilecek entrylere imza atmakta hiçbir beis görmüyor, çekinmiyordu.

dikkat çekmek adına alenen insanlara hakaret ediyor, aşağılıyordu. sanırım moderasyonun dikkatini çekmiş ve çaylak olmuş. umarım yetkili mercilerin dikkatini çekmez, çekmez de başı ağrımaz.
görsel
Seküler milliyetçi, gerçek kemalist ve vatansever bir yazar. Genel olarak çizgisini beğeniyorum, bozmasın efenim.
beni hep eksiliyor, hayır naptım ben sana ya. ya sen kim?
oy konusunda cömertimdir (bir entari birkaç artı oy almışsa elim ister istemez artı butonuna gider) fakat sadece sevdiğim, fikirlerini beğendiğim yazarları ya da bir entariye gerçekten katılmışsam açık oylarım.
eksi konusunda da az gaddar değilimdir, 30 saniye beklemeyi bilirim, 6 eksi sınırına takılmışsam unutmam sonra eksilerim.
teşekkürler efendim.
beyaz tenli yeşil damarlı birey. Kız mı erkek mı bılemedım ama.:/
ırk milliyetçisi olmadığından emin olan, atatürkçü yazardır.
türk olmamla övünecek salak biri değilim. kürt, arap, ermeni, yahudi düşmanı değilim ama sevdiğim de söylenemez. seven gitsin de yanlarında yaşasın.
ak partilidir.
iki günük yazarım takip ettim içi boş samana benzeyen biri.

görsel
beyin yerine mama taşıyan ak trollere batan ve atatürkçü kimliğinden gurur duyan yazar.
atatürkçülüğüyle tanıdığımız yazar. aktroller kendisine düşmandır.
ahmet kaya ya atatürkçü diyen boş beleş herif. atatürk mezarında ters dönmüştür.
Hoş gelmiş inşallah körpedir.
Erkek mi kız mı olduğunu anlayamadığım, Türkçü bir yazar kendisi. Girdiği entryleri artılarım genelde.
Hiç kimseyi, hiçbir kadını bedeni üzerinden aşağılamak gibi bir hata yapmamış olan ve aslı astarı olmayan saçmasalak iftiraların odağında olan yazardır.

Sadece çekik gözlülerden ürküyorum ve bana korkutucu geliyorlar ve bu yüzden kimseye hesap verecek değilim. Çekik gözlü birine durup dururken gelip sataşırsam o zaman geçen geçsin karşıma, dilediği lafı etsin.

Sözlükteki en büyük amacı karşı cinsin ilgisini çekmek olan ve aynı anda birden fazla erkeği kendine bağlamaya çalışan ruhu ergen sözlük budalalarının da zoruna giden yazardır aynı zamanda.
Solcu olduğunu sanan ama solculukla uzaktan yakından ilgisi olmayan yazar.
kendiyle aynı düşünmeyen insanların başlığına gidip copy paste bunları bırakır.

"geçen baranla direniyoruz."
"onlar eziliyor çünkü.."
"bunun pkk ile ne ilgisi var ?"
"pis ırkçı."
"katil toros."
"apoletli katiller."
"mit yapmıştır."
"milliyetçilik hastalıktır."
"kemalizm faşizmdir."

ona göre onun gibi düşünmeyen herkes antidir. kendiyle aynı düşünmeyen insana tahammülü yoktur. boş boş zırvalar genellikle ama sinek vızıltısından ileriye de gidemez.
Biz sözlük budalası diye birden fazla erkek yazara telefonunu verip aynı anda hepsini birden idare etmeye çalışanlara diyoruz.

Ayrıca da dilediğim şeyden korkar korkarım, bunun hesabını kimseye verecek değilim. Ha çinli ha japon ha moğol ha down sendromlu fark etmez, benden uzak olsunlar. Kimseye hiçbir zararım yok. Bir insana durup dururken sırf gözleri çekik diye sataşmak gibi bir şerefsizlik yapana da dileyen dilediği lafı etsin.
Kadın mı bu yazar bizde bro diyoruz işe bak.
Bir üstteki yazara ithafen:
Özel mesajıma bro diye cevap veren biri vardı ama sen miydin bilmiyorum.
(bkz: #45019148)

Oldu kanka ter bezlerime söylerim bir daha böyle bir terbiyesizlikte bulunmazlar. Yüzü bile terliyor nedir amk fizyolojik bir olay. Osuran da vardı, rezillik. Onu unutmuşsun.
bana düşman olanların % 99,9 alevi olmasından yola çıkarak yaptığım tespite göre alevi yazar. yal ak yazmış acaba kime ne yalakalıığımı iftira attığımı yalan söylediğimi görmüş frank lucas sendromu çok pis bi hastalıktır insanın ruh sağlığını bozar erken yaşlandırır ahirete intikal ettirir. yapman gereken tek şey beni görmezden gelmek veya donuzlamaktır. unutmadan bu ülkede her daim islam dini var olacak! öyle atanın ardına sığınıp aklına gelen her şeyi yazıp atar gider yapma aklını alırlar ibrahim demedi deme..

görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar