bugün

Bıktım şu hala bu programı izleyen var mı muhabbetinden.... var amk.... Siz loş ışıkta vivaldinin 4 mevsim konçertosunu dinleyip Fyodor Dostoyevsky den suç ve ceza yı okurken biz survivor seyrediyoruz.
(bkz: bir bitmediniz amk)
Survivor'a göndereceğiniz SMS'leri LÖSEV'e gönderin. Acun yaşayacağına bir Can yaşasın
Hayatimda ilk defa bugun izledim cok egleceli lan gerizekali olmak ne guzel bisey amina koyim senin serhat akin hahaha.
hala bu programı izleyen var mı diyenler hala var mı?
Kaç yıldır izlemiyordum 3T den beri. Gönlümü okşadı bugün. Ulan aynı anda sevip nefret etmeyi Serhat Akın' dan öğrendim. Adamda şeytan tüyü var ...
bazı kısımlarda işin içine rol giriyor acunun istediği oluyor işte.

not:youtube da var bazı oyunlardaki hileler.
Ülkeyi ikiye bölmüş tv showu... Survivor'ı izleyenler ve izlemeyenler olarak iki taraf var, tarafını seç ve maceraya başla.
Reytinglerde üst siralarda olan bir yarisma. Ülkede sadece ben izliyorum.
Ülkede hayatı durduran program.

Herkes mi bunu izler, bakkala girdim baktım adam sen şakrak kahkaha atıyor. Meğer survivor izliyormuş bir tanesi yere mi düşmüş birşey olmuş ona gülüyor.
(bkz: potaya girmek)

yarışmacılar basketbol topu mu?
(bkz: potadan çıkmak)

Bu nasıl oluyor amk?
Ne zaman görsem, okusam, konusu geçse öfkelendiren yarışma, reyting uğruna saçmalığı, maymuna bak maskaralığı ya da her ne haltsa. Hep diyorum bir yetkim olsa Acun, Esra Erol vs. ülkeden sürerim. Tv8 i komple kapasak fena olmaz aslında. Hele bir de o şarkı yarışmasında jüri dönünce ağlayanlar var ya ıslak odunla dövmelik. Ne oldu dünyayı mı kurtardın da plaket taktılar memlekette şarkıcıdan çok ne var zaten! Misafirliklerde maruz kalıyorum hem izleyip hem eleştiren değilim. Dertliyim sözlük! insanım boş şeyler peşinde dertli ona dertliyim!
Ekşi sözlük yazarlarının epey takip ettiği buradakilerin de sövdüğü yarışma. Sanki , abazanlık içeren başlıkların yer aldığı sözlükte yazmıyormuşsunuz gibi, yedi yirmi dört trt belgesel izleyicisiymişsiniz gibi davranmayın allasen.

Yarışma işte.
dünyanın en gereksiz yarışması. net!

zito gereksizlik!
görsel
Hükümet tarafından çıplaklık ile ilgili uyarılan ve bu sebeple revizyona uğramış şekilde yayınlanacağını tahmin ettiğim yapımdır.
sikicem survivorunuzu.

tek tek başlık açıyorlar ya yarışmacalara.

--spoiler--
survivor ahmet
survivor yusuf
survivor annen
--spoiler--

izleyici kitlesinin iqsu düşüktür.
Önceden izliyordum ama şimdilerde pek ilgimi çekmiyor. Çünkü Survivor gibi bir şey yok ortada. Kulübeyi ver her hafta erzak ver nerdeyse her gün yemek ödülü. Her açtığımda yarışıyorlar ya da birilerini çekiştirip kavga ediyorlar. Belki bu daha çok satıyordur. Ama ne biliyim birazcık bear grylls gibi edd stafford gibi hayatta kalma mücadelesi yemek aramak değişik canlılar yemek gibi şeyler yok. Dişleri bile pırıl pırıl e nerde kaldı Survivor.
Usta iki göt gormek icin bakıyor millet çok kurcalamayın * ehdd
victory - I'm a survivor , tek geçerim

https://www.youtube.com/watch?v=hYsVMNKUw3Y
Acun bu sene büyük hata yapmış net. Ünlüler zaten bilindik tipler gönüllülerde de ilgi çekici kimse yok. Geçen sene serhat vardı ilhan vardi insanlar bu kişileri tanımak icin bile izliyordu. Şimdi ben napayım turabi kekosunu veya gönüllülerdeki malları izleyip. Ha hiçbişey yokken izlenir belki ama geçen seneki gibi kim elenmiş gibi bi heyecan olmaz bence. Sonuçta turabinin ve diğer bikaç ismin finale çıkacağı baştan belli önceden kimin ne kadar destekçisi olduğu belli değildi insan biraz da ondan izliyordu. Mesela ogeday ilhanı elemişti falan.
Nagehan, sema, nevin, merve, birsen yahu siz bu ülkenin en başarılı atletlerindensiniz olimpiyatlaran tut dünya, avrupa şampiyonalarında bu ülkeyi temsil etmiş insanlarsınız ne yapıyorsunuz adada ya yasınız kac daha, daha büyük basarılar daha büyük dereceler için mücadele edip yarısmak yerine orada 1 tabak pilav için yarışıyorsunuz kavga ediyorsunuz millet ile bir donem atletizm yapmış birisi olarak kendi adıma utanıyorum sizi orada görmekten. hadi hepsini gectim eh be nevin yanıt dünya 4. avrupa sampiyonu olmus bir sporcusun mersinde idman yapamıyorum dedin diye koskocaman tesis yaptılar senin adını koydular sen orada adam gibi hazırlanıp ilk büyük organizasyonda koşup madalya hedeflemek yerine ıssız bir ada da 2 tane börek yiyeceğim diye koşuyorsun ne yalan diyeyim diğerleri neyse de seni orada görmek baska bir canımı yakıyor ya.
An itibariyle ipek gitmiştir.
Acun un turabi'yi herkesin önünde uzun uzun azarlamasından sonra turabi nin yalnız kaldığı yarışma. Acun un tavırlarını doğru bulmuyorum, düz mantıkla ancak bu kadar olur.tamam bir yarışmacıyı uyarırsın ama bu kadar rencide edemezsin.turabi nin şimdiki hali tamamen acun un yanlış tavrı yüzündendir. Turabi yi sevmem,fakat uğradığı davranışa da sessiz kalacak değilim.
bu sene kimse üstsüz dolaşmıyor. hep atlet, tişörtle dolaşıyorlar. rtük den ceza falan mı geldi acep.