bugün

Favorim bayhan'ın kazanacağı yarışma.
2 ay kadar önce videolardan felan takip ediyordum. Şimdi şuanda kanal gezerken rasgeldim de, ibrahim maşallah bayaa bi kilo almış, tosun gibi olmuş kerata. Nasıl survivor len bu!
https://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4
1982 yapımı eye of the tiger şarkıları efsane olan grup. bu şarkı rocky filmi ile özdeşleşmiştir.
Destiny's child şarkısı. Çocukluğumu renklendiren bu şarkıyı tvde duydum sonra bulamıyınca deliriyodum ama azmin zaferi işte kavuştuk. iyi geceler sözlük.
asıl survivor budur amk şunlara bak:

https://youtu.be/CD02hBfLMsE
Sevdiğim birini burada görünce kötü yola düşmüş gibi hissediyorum.
Şu boku izleyip küfür etmeden 5 dakika geçirebilen insan dünyanın en embesil insanlarına karşı bile sessiz kalabilir. Tiplerini siktiklerim. Erdi ne dangalak bi herifsin amk ya.
10 sene once su yunanlilar turkler zamanlari guzeldi sonra cok sarmadi.
Nadia bi de biri vardi ask mesk yasiyorlardi.
gereksiz kanalın gereksiz programı.
Gerçek anlamda survivor, belli sayıda insanı doğaya bırakmaktır. Yani sadece doğayla başbaşa olan insanların tabiat ile olan mücadelesi demektir survivor. Bu mücadelede yiyecek ve içecek kesinlikle yarışmacılara verilmez. Tamamen kendi gayretleri ile doğada yaşamaya çalışırlar.

Acun Ilıcalı prodüksiyonu ile yapılan survivor, tam manasıyla survivor değildir. Hayatta kalmaktan ziyade bu yarışmada amaç, yarış sonunda birinci olmaktır.
ülke gündemini inanılmaz gereksiz meşgul eden acun medya uyuşturucusu...
zannedersem tek eksiğimiz yarışlar, maceralar, sporlardı.
salak eğlencesidir, aynı diğer tv8 programları gibi.
acunun paraya para dememe eylemine katkı yapan televizyon programı.
Artık bıktıran yarışmadır. Birkaç sezonu takip ettim ama artık yeter acun.
bu sene öncekiler kadar ilgi çekmediğine sevindim. diğer adayların arasından sivrilen çok yakışıklı ya da kaslı bir erkek yarışmacı yok galiba.
Bu sene hiç konuşulmadı lan. Geçen sene semih falan konuşturuyordu kendinden. Ama bu sene o ünlüler takımına rağmen acunun içinde patladı.
türk telekomun yeni oluşturduğu tarifedir. benim gibi survivor fanı için bulunmaz hint kumaşı kıvamındadır.
görsel
severek izliyor beynimi uyuşturuyorum diyerek ifade edebileceğim. sikimtronik boş vermişlik sendromu belirtilerininin en belirgini...

- olm dolar uçmuş,
- o değilde dokunulmazlığı kim aldı.
- ekonomi batıyor.
- olm berna'elenmese bari. referandum?
- yemişim referandumu ilhan parkurda çok hızlıydı yahu....
2014 te izlemistim en son. Simdi tv deki bi bes dk izledim tekrar. Basta acun ilicali ve sevgilisi seyma subasinin soyal medyada paylastigi ada fotolarindan sonra megerse gozumde inandiriciligini kaybetmis. Orada gercek bir yasam mucadelesi aclik, sosyal hayattan yoksunluk, temel ihtiyaclari gidermede gucluk yasandigini dusunurken ( elbette bir miktar show oldugunu bilsek de eskiden izlerken daha gercekciymis) simdi tum bunlar silinmis kafamda. Yarismacilar yarisirken seyma subasi, kizi ve bilimum es dost arka tarafta egleniyor hatta yarismalar oncesi ve sonradi parkurlar deneniyor azcik da onlar yarisiyor filan. Yarismacilar bi suru insanla gorusme imkanina sahip. Boyle dusunmeye baslamisim. Bence seyma subasi derhal parkurlardan fotograf paylasmayi kesmeli. Ben bilmem esim bilirden farksiz bir yarisma formatina dondu gozumde valla.
Oynamadığı gün recep ivedik 4 oynar.
Yokluğunu aratmaz.
ilhan mansız için bile izlemem, tak gibi bi şey..
koca bir millet hipnotize olmuş gibi bunu izliyor, yemin ederim birşey anlayamıyorum.

koca koca insanlar, bi adada yarı çıplak bir halde parktaki veletler gibi çocuk oyunları oynuyor ve bütün ülke bunu izliyor.

bir de öncesi sonrası programları yapılıyor, koca koca adamlar bunları yorumluyor.

allahım sen aklıma mukayyet ol!
Her geçen zaman diliminde ünĺülerin gittikçe ünsüzlerden daha ünsüz olmaya başladığı , aç kaldıklarını düşündüğümüz bir grup ile bir diğer grup arasında iki lokma yemek için verdikleri mücadeleden para kazanıĺan program.
hala bu programı izleyen var mı lan?