bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    survivor'ın en artist, en pişkin ama bir o kadar da yakışıklı elemanıdır. yakın bir zamanda da nadia denen hatun kişisini de tavlayacaktır.

(bkz: aha buraya yazıyorum)
    5 -1 ... 6.4.r.1.$.h
  2. 2.
    (bkz: kotu kadin muzeyyen)
    3 -2 ... c2d
  3. 3.
    nadya adlı kızımızı kapıp onur tarafından bıçaklanacak olan survivor kişisidir.
    2 ... bahtsiz medeni
  4. 4.
    başlığın ilk entrysinde önceden tahmin edildiği üzere, nadia denilen hatun kişisini tavlamış kısa bir zaman içinde de yemesi muhtemel elemandır.

(bkz: selim in nadia ya kayabilme ihtimali)
    (bkz: aha buraya yazıyorum)
    1 ... 6.4.r.1.$.h
  5. 5.
    ada konseyinde elenecek yarışmacı hakkını onur için kullanmış.gerekçe olarakta
    adaya ve nadia ya elveda diyerek ileri görüşlülüğünü ispatlamış yarışmacı.netekim netekim * nadia yıda an itibari ile elde etmiştir.
    1 ... kirmizi baslikli kiz
  6. 6.
    hayatımda gördüğüm en ezik en sünepe en mal türklerden birisi. adam tutturmus ben buraya oyuna geldim, arkadaşlığa geldim. ulan git o zaman ben evleniyoruma. bırak bari mücadele gücümüz artsın. tutturmuş nadya'yı elemem diye. (bkz: al nadya nı da git ulan)
    11 ... eagle is free
  7. 7.
    kendisini hala adada yarışmada zannetmemden dolayı 2 hafta önce bağdat caddesinde rastlamama saşırdığım, yarışmanın şımarık elemanı.
    2 ... krmyrdsn
  8. 8.
    kıskanç ve haset bir eleman olup hayat boyu kaybetmeye mahkumdur,kendisinden daha yakışıklı ve rakip olarak gördüğü onur elemananı devamlı kötülemiş yaptıklarını tasvip etmemiştir,oysa onur onun idealidir,ama rakibidir de bu nedenle onu kötüleyerek savunma mekanizmalarını çalıştırmış,onur elendikten sonra yavaş yavaş onur olmaya başlamış ezik karakterdir.
    -1 ... homer simpson
  9. 9.
    nadya ya aşık kişi.
    ... pitiless
  10. 10.
    (bkz: survivor selim i kiskanmak)
    (bkz: lan nadya burda olacakti simdi)
    (bkz: televizyondan nadyayla kurulan duygusal bag)
    edit: an itibariyle entry * imi kotuluyorum. *
    selim kiskanilacak bir insan degilmis.
    bir insan bu kadar mi salak olur yahu ?
    ve yine an itibariyle teymur denen yarisma kisisini elerken tikkilik sinirlarini zorlayarak ex kanka demesi beni bitirmistir.
    (bkz: tikky insan modeli)
    3 -1 ... botanik
kapat