bugün

survivor'ın en artist, en pişkin ama bir o kadar da yakışıklı elemanıdır. yakın bir zamanda da nadia denen hatun kişisini de tavlayacaktır.

(bkz: aha buraya yazıyorum)
nadya adlı kızımızı kapıp onur tarafından bıçaklanacak olan survivor kişisidir.
başlığın ilk entrysinde önceden tahmin edildiği üzere, nadia denilen hatun kişisini tavlamış kısa bir zaman içinde de yemesi muhtemel elemandır.

(bkz: selim in nadia ya kayabilme ihtimali)
(bkz: aha buraya yazıyorum)
ada konseyinde elenecek yarışmacı hakkını onur için kullanmış.gerekçe olarakta
adaya ve nadia ya elveda diyerek ileri görüşlülüğünü ispatlamış yarışmacı.netekim netekim * nadia yıda an itibari ile elde etmiştir.
hayatımda gördüğüm en ezik en sünepe en mal türklerden birisi. adam tutturmus ben buraya oyuna geldim, arkadaşlığa geldim. ulan git o zaman ben evleniyoruma. bırak bari mücadele gücümüz artsın. tutturmuş nadya'yı elemem diye. (bkz: al nadya nı da git ulan)
kendisini hala adada yarışmada zannetmemden dolayı 2 hafta önce bağdat caddesinde rastlamama saşırdığım, yarışmanın şımarık elemanı.
kıskanç ve haset bir eleman olup hayat boyu kaybetmeye mahkumdur,kendisinden daha yakışıklı ve rakip olarak gördüğü onur elemananı devamlı kötülemiş yaptıklarını tasvip etmemiştir,oysa onur onun idealidir,ama rakibidir de bu nedenle onu kötüleyerek savunma mekanizmalarını çalıştırmış,onur elendikten sonra yavaş yavaş onur olmaya başlamış ezik karakterdir.
nadya ya aşık kişi.
(bkz: survivor selim i kiskanmak)
(bkz: lan nadya burda olacakti simdi)
(bkz: televizyondan nadyayla kurulan duygusal bag)
edit: an itibariyle entry * imi kotuluyorum. *
selim kiskanilacak bir insan degilmis.
bir insan bu kadar mi salak olur yahu ?
ve yine an itibariyle teymur denen yarisma kisisini elerken tikkilik sinirlarini zorlayarak ex kanka demesi beni bitirmistir.
(bkz: tikky insan modeli)
sakallları kesilmiş haldeyken hakan şükür'ün gençlik haline benzeyen, türk takımının şımarık yarışmacısı.
poposu arşa yaklaşmış, fakat bunun neden olduğuna bir türlü karar veremediğim ezik insandır. yakışıklı falan da değil bildiğin adanın maymunu.**
survivor yarismasindan deryanin eledigi kisilik.
koala misali agaca sarıldıkları duelloyu kaybedip yarısmaya veda eden insan.
(bkz: survivorda elenene bedava klip cekilmesi)
survivor'dan belki biz de halleniriz diyerek yarışmaya katılan kişidir.
kendisine bir mektup bırakılası bir survivor yarışmacısı
'bu akşam eve dönüyorsun.önce fulya,ardından da nadya ile yaşadıkların 7 yıllık kız arkadaşının gözünden kaçmadı sen her ne kadar yarışmayı burada yayınlanmıyor sanıyorsanda..Geldiğinde önce kavga,sonra pençelenme,sonra intikam için birlikteliğine devam edecek ve bir süre sonra pençelerini kanırtana kadar geçirecek biri seni burada bekliyor oğlum' denilesi,kendisini tecrübeli birinin uyarası,hazırlıklı olası,bizim bakkalın yanında iyi helvacı bulunası,irmik ucuz olası,haber verilesi bir arkadaş
sonunda derya ile düelloya kaldığında " ben hep man to man i savunmuştum" diyerek daha havalı olduğunu zanneden con con.
teymuru elerken ex-kanka diyerek bi insan bu kadar mı tikky olmaya çalışır dediğim kişi.
arkadaşımız "yedi senelik bir ilişkim var ancak yanlızlık bana göre değilmiş adada bunu anladım ve nadya ile yakınlaştım" şeklinde malca bir beyanat vermiş ve gecesinde elenmiştir. (bkz: hey gidi aptal hey)
mimikleriyle iticiliğini ve kötü niyetini belli eden, malesef bir içmimar olan yarışmacı.
survivor yunansistan türkiyenin ex yarışmacısıdır. babası yaşında adama man to man de boyun eğmiştir. bu adam istanbulda utanmadan 7 yıllık kız arkadaşının önüne çıkıp türlü yalakalık ve yalanlarla gönlünü kazanmaya çalışacaktır. haysiyet bu arkdaşta pek mevcut değildir. haysiyeti olan adam kız arkadaşını milyonlarca kişi önünde aldatmaz.
kendini beğenmişliğin son noktasında çirkin bir adamdır ,
45 yaşında bir adama güç oyununda yenilip türk takımının temsilini * teslim etmiştir.
saolsundur.
armudun iyisini * ayılar yermiş sözünün vücut bulduğu bünyedir.
konuşmalarından ve davranışlarından çok da cahil olduğu gözlenmektedir.

edit: an itibariyle oy kullanırken mimiklerine ve konuşmasına şahit olup darwin'in evrim teorisine inanmama sebep olmuştur.
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=58166
(bkz: etkisiz eleman)
Ortodoks olup nadia ile evlenecekmiş. * *