bugün

Biz ne biçim bir şeyin içine düştük arkadaş.
Kendi insanını istemeyen bir halkı biz neden isteyelim amk. Yallah geldiğiniz yere.
oradakiler bunları istemiyorsa diye bir şey yok kesinlikle geri gönderilecekler başka bir çare kalmadı hatta arap sevicilerde yanlarında paket olarak gidecek.
hele durun bi talibandan kaçan Özbeklerle alevi hazaralar gelsin götümüze tencere bağlayıp sokaklarda yürürken suriler iyidi be ya diycez.
daha süriyelilere yedirecek çok paramız var neden kovalım ki.
Kardeşçe değilse silah zoruyla ordu polis zoruyla sınır dışı edilmelilerdir.
Dert belli derman belli. Enver paşa Ermenileri, Atatürk Yunanları sınırdışı ettikten sonra Türkiye'nin ekonomisi gerçekten uçuşa geçti dünyanın en iyi 11. ekonomisi olduk 40'lı yıllarda. O dönemde Türkiye kendi uçaklarını üretiyordu, kendi tarımı vardı.
Bir de şimdi ülkenin geldiği duruma bak...dünyanın en büyük sığınmacı kampı.
Suriyelilerin gitmesi isteniyorsa, şu an Esad'ın varlığını kabul etmeyen tek ülke olan Türkiye, dış politikasını değiştirmek ve Suriye barışına katkıda bulunmak zorunda.

IŞiD bitti, radikaller bitti, muhalif olarak AKP'nin öso'su var. Öso bu gücüyle artık bizim mahalleyi bile alamaz, bırak Şam'a girmeyi. Akp bu sevdadan vazgeçer, Suriye'den çekilirse zaten oraya barış gelir.
görsel
Kardeşçe ülkelerine tekmelemek elzemdir. Kardeşçe ama. Evet.*
Yüreği yeten referandum yapsın. Türkiye tarihinin en birleştirici, ezici sonucunun çıkacağı referandum olur Yüzde doksanları aşan bir sonuçla.
sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. daha bir iki gün önce istanbul Fatih'te 16 yaşındaki bir lise öğrencisini 8 suriyeli saldırarak öldürmüştür. kendi ülkelerinden kaçıp gelen bu çöl bedevileri, benim ülkemin gençlerini katlediyor. haberlerde yabancı uyruklu kişiler diye verilerek, suriyelilerin adı bile anılmadı ki halk galyana gelmesin. bir an önce bu neydiğü belirsiz olan çöl bedevileri kendi ülkelerine gönderilsin. ülkemde bir tane bile kalsın istemiyorum.

Haber linki: https://www.habererk.com/...nWBc22sUHXMFBf-ORnjardLsI
imza atılmıştır..
+1 imle katıldığım kampanya savaşta bitti siktirin gidin şimdi.
ülkende suriyeli istemiyorsan suriye de ve ortadoğuda barışı savunmalısın. ayıca kimse keyfinden yaşadığı toprakları terketmez sen sevdiklerinle bombardıman altında yaşamak istermiydin?
rabiacıları da yanlarına alıp gitsinler. ümmet ümmet güzel güzel geçinir giderler arap topraklarında.
Fark ettiysen gönüllü diyor birkaç kişi haricinde kimse gitmeyecektir.
insanlar ne kadar cirkinlesebilir bunu goruyoruz.
Bu insanlarla ne külturumüz ne dünyaya bakış açımız uyuyor.
Adamlar boyle giderse bizi asimile edecek konuma geldi. Yallah ulkenize.
Kendilerini Sevmiyorum ve istemiyorum.

Ancak şunu da kabul etmek gerek ki bu adamlar pek çok kez günah keçisi ilan ediliyor.

Bunları o kadar güzel ağırladık ki.
Kızlarına hallenen amcalarımız 3 ile 20 bine onları 2.eş olarak onları satın aldı. Dertleri aşktı, evlilikti amcaların emin olun.

Suriyeli, afgan bir "kadının" öldürülmediği bir şehrimiz neredeyse kalmadı. Çünkü sahipsizdiler, kim onlara ne olduğunun derdine düşecekti. Fırsatın olan her kadına saldır. Namusu, hayatı kimin umrunda.

Sanki bizim içimizde apaçi yok gibi 3-5 apaçisi veya gösteriş budalası yüzünden hepsini günah keçisi ilan ettik. Sanki biz çok masummuşuz gibi.

Ha onların ülkesinin bu hale gelmesindeki payımıza değinmiyorum.

iş sorunu oldu onlarla birlikte.
10 liralık işte 3 liraya çalıştılar. Ama bu adamlar mı dedi biz yok parasına it gibi çalışalım abi diye. Senin doyumsuz işverenin o dönem 1 kuruşa muhtaç adamları suistimal etti.

Ancak her şeye rağmen 5 yılı aşkın misafirlik olmaz.
Ayrıca devlet onları kamplarda ağırlamak yerine "ayrıcalıklı vatandaşlar" gibi bir konuma getirdi. Bunun kabul edilebilir tek bir yanı yok ve bu sadece bizde öfke oluşturuyor. Evet suistimal vardı başta ama şuan suriyeliler lehine bir haksız rekabet var ve böyle olmaz.
zorunluluk haline gelmiştir. bizim şirketten bir ustanın arabasına girip içerisinde alabilecekleri her şeyi almışlar. aynı akşam şirketin üzerindeki apartmandan bir komşunun arabasına da girmişler. bir sonraki akşam karşı apartmandan bir komşunun.

nereden biliyorsun suriyeliler olduğunu diyecek olanlar olabilir. ilk olayların olduğu akşamın öğle saatlerinde tamda içerisine girilen arabaları keşif ettiklerini gören komşular var. 3 tane suriyeli 25-30 yaş aralığında. kötüye yormamış görenler takılıyorlar öyle zannetmişler. sabahına olay patladı işte. bizim kendi hırsızlarımız, sapıklarımız bize yetiyorken bir de yurt dışından ithal etmemize gerek yok sanki. polis yakalasa bile bir şey yapamıyor veya yapmıyor. bunlar her geçen gün dahada cesaretlenecekler. yıllardır burada da yazıyorum örgütlenmeye başladıkları zaman bu pkk lı piçleri mumla aratırlar. suriyeli kardeşlerimiz diyenler kendi mallarına canlarına veya sevdiklerinin canlarına zarar geldiği zaman dizlerini dövmesinler yıllardır uyarıyoruz.
https://youtu.be/ciPUI9OdIgE

Kendimizi istemiyoruz kampanyasıdır.

Evet özgür irade yoktur. Evrendeki her şey de aynıdır. Toplumun zekileri değil evrenin tutarlıları bununla yüzleşti.
Tabiiki defolup gidecekler. Ben “sike sike arapça konuşacaksınız” diyen suriyeli tanıyorum. Böyle köpeklerle din kardeşi olsak ne olmasak ne, bunların yaptıkları islama yaraşıyormu sizce? Eninde sonunda başımızdaki “-Suriyelileri kovmazsak 2023 sonumuz olacak” diyecek ve göstermelik olsada silah zoruyla olsada birkaç yıl sonra en az 2 milyonunu memleketlerine geri postalayacaktır.
Yani defolmasalarda artık gidebilirler. Suriye hala stabil olmasada IŞID yenildi ve şehirlerden çekildi. Devletler Suriye ile ilgili ilişkileri normalleştirdi. Yavaş yavaş vatanlarınıza dönseniz fena olmaz.
Mazlum olanlar hariç katıldığım kampanya.

Zira oradan çok kötü durumda gelen insanlar gördüm. Babası ölmüş küçük çocuk, evladının yüzü yanmış baba, tecavüz edilmiş genç kadın.

Bunlar hariç gelen tuzu kuru tüm soysuzların şutlanmasına varım.
Suri suri bumların hiç sikinde olmayacak kampanya. Adamlara vatandaşlık vermişsin amk nereye yolluyorsun sike sike bakacaksınız suri suri bumlara. Sözlükten kampanya yapın reis ümmetin kardeşlerine kimlik veriyor siz kim oluyorsunuz.